איך לבחור תריסים וסוככים למרפסת הבית?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

מרפסת היא אחד המקומות הנעימים ביותר בבית, זה המקום למנוחה אחרי יום עבודה מתיש או בסוף השבוע, כדי לצבור כוחות לשבוע החדש שעומד בפתח. כדי ליצור נינוחות מקסימלית כדאי להתקין במרפסת תריסים וסוככים שיאפשרו לשבת במרפסת גם כשהשמש יוקדת וקרניה חודרות למרפסת.

בחירת תריסים למרפסת 

השמש המפנקת היא תענוג אמיתי, אך כשמדובר בשעות הצהרים שבהן קרני השמש הן בשיא עוצמתן קשה ליהנות משייבה רגועה במרפסת כיוון שחם מאד והשמש מסנוורת. הפיתרון לסיטואציה זו היא התקנת תריס אור חשמלי, אשר מאפשר שליטה על כמות האור שנכנסת פנימה. 

באפשרותם של הדיירים לתכנן את רמת האור שבוקעת בין התריסים בהתאם לעוצמת השמש בשעות השונות. מכיוון שמדובר בתריסים בעלי שלבים צרים שמותקנים כשקיים מרווח אנכי גבוה יחסית ביניהם, אפשר לעצור את חדירתן של קרני השמש ועדיין ליהנות מהחום המינימלי שלה ומהאור ששוטף את המרפסת.

התקנת סוכך במרפסת 

מרפסות השמש הן אחת מהאהבות של הישראלים בביתם ולכן הם מנצלים את שעות הפנאי לשבת במרפסת עם בני המשפחה והחברים לשעות של אושר. 

כדי שהשמש החמה תאפשר להם לשבת במרפסת פרקי זמן ארוכים הם מתקינים בה פרגולה שתהיה מחסום בפני קרני השמש בשעות החמות. בעבר רוב הסוככים היו ידניים או קבועים, אך היום המגמה היא להתקין סוככים חשמליים שמאפשרים גמישות באופן הניצול שלהם בהתאם לצורך של הלקוחות ולמזג האוויר.

מדובר בסוכך פונקציונלי אשר מותקן מעל כל שטח המרפסת, חלקו הוא ישר וחלקו האחר מוטה כלפי מטה בזווית המתאימה ביותר וזאת בהתאם למיקומה של המרפסת ולעוצמת השמש בנקודה זו. את הסוכך מפעילים באמצעות שלט, אפשר להשאיר את כולו פתוח, לסגור חלק ממנו או את כולו בהתאם לנוחותם של הדיירים ולמצב מזג האוויר בכל יום. כדי לשמור על תקינותו של הסוכך, מומלץ לקפל אותו בחורף כאשר נושבות רוחות חזקות ויש סערות וזאת כדי לא לפגום באיכותו.

התקנת סוכך בטיחותי 

כאשר מזמינים סוכך חשמלי יש לוודא שהקבלן הוא מומחה בתחום זה, שהוא התקין כבר סוככים כאלה ושהוא פועל ברישיון. יש צורך להקפיד על בטיחות מרבית בעת התקנת הסוכך לאור משקלו הרב, כדי שהוא לא ייפול חלילה על בני הבית.

מהנדסים מקצועיים אשר עוסקים בכך מתכננים את הסוכך על פי המבנה הגיאומטרי של המרפסת. מרבית הסוככים שנבנים היום הם מאלומיניום, לאור היתרונות הרבים של חומר זה שמתאימים מאד לשימוש זה. 

עיצוב של סוכך במרפסת 

המרפסת היא חלק אינטגרלי של הבית ולכן הקו העיצובי שלה אמור להיות בהמשכיות לעיצוב הנבחר של הבית. מעצבי פנים רבים שמעצבים את נראותו של הבית, מכינים גם סקיצה עבור הסוכך כך שיהיה בעצוב מתאים ובגוונים ששולטים בקו העיצובי של הבית. 

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף

פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף אין דבר כיפי יותר מלשבת בחצר לשתות כוס קפה כשבחוץ גשם, אבל מעלייך יש פרגולה שמגנה עלייך מהגשם ועוזרת לך

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

מרכז/דרום