איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב בו בימים חמים מאוד וגם מחסה מפני הגשם במידה והוא יהיה בחוץ גם בזמן הזה של השנה. הדרך הכי טובה למחסה עבור הכלב, היא לדאוג לאזורי הצללה. בכתבה הבאה נסביר איך לייצר אזורי הצללה בחצר עבור הכלב שלכם.

למה מלונה לא מספיקה כאזור הצללה?

הרבה חושבים שאם לכלב קיימת מלונה, היא מספיקה כדי שיהיה לו מקום מחסה. בעניי זה יש להבין שרוב היום הכלב לא שוהה במלונה ולמעשה המלונה היא אזור השינה והמנוחה שלו. לפי צוות כלב נבון (www.wisedog.co.il) כדי לספק לכלב אזור הצללה יש צורך ביצירת אזורים מוצלים בכלל החצר ולהשאיר את המלונה לצרכים שלה היא נועדה.

פרגולות חשמליות כאזור הצללה פרקטי

אחת הדרכים ליצירת אזור הצללה פרקטי עבור כלבים הוא הפרגולות החשמליות. מדובר בפרגולות אלומיניום בשילוב עם בד חזק שמאפשרות שליטה על ההצללה. בעזרת המתג של הפרגולה ניתן לייצר אזור הצללה מלא בימי שמש חזקים, אזור הצללה חלקי בימים שרוצים קצת שמש ובימים בהם נעים בחוץ, אפשר גם להיות ללא הצללה. זוהי פרגולה מצוינת שתייצר אזור הצללה נוח ונעים עבור הכלב.

בניית פרגולת עץ קטנה עבור הכלב

עוד דרך הצללה מצוינת היא בניית פרגולת עץ קטנה עבור הכלב. מומלץ לבנות פרגולה כזו באזורים בהם הכלב שוהה רוב היום. אם ברצונכם בפרגולה שתשמש גם אתכם, תוכלו לבחור בגדלים גדולים יותר. פרגולת עץ היא הפרגולה הנפוצה ביותר כבר שנים והיא מהווה מקור צל נהדר גם עבור המשפחה וגם עבור הכלב.

פרגולות עם סנטף, הפתרון היעיל והמשתלם עבור הכלב שלכם

אם ברצונכם לבנות פתרון הצללה זול יותר מפרגולות מסוגים שונים, כדאי להכיר את הפרגולה עם הסנטף. מדובר על מספר קורות עץ שהן למעשה מה שיחזיק את הסנטף וייצר את הפרגולה. בפרגולה כזו משתמשים במעט עף או עמודי אלומיניום והסנטף מהווה את המכסה. זהו פתרון מצוין להצללה בחצר הבית עבור הכלב והעלות נמוכה יחסית לשאר הפתרונות.

יצירת הצללה בעזרת רשת

אפשרות נוספת להצללה עבור הכלב היא בעזרת רשת. הצללה מסוג זה מצריכה עמודי ברזל גבוהים שאליהם תקשרו את הרשת. זהו פתרון פחות מומלץ, כי אם לא קשרתם את הרשת מספיק חזק, היא עשויה ליפול ולהתחיל בכל פעם לחזק אותה, הופך לעול וזה פחות נחמד. אם יש באפשרותכם לייצר פרגולה, זה עדיף גם עבורכם ובוודאי עבור הכלב שלכם.

לסיכום, אם אתם מחפשים פתרונות הצללה עבור הכלב שלכם, זה הזמן להשתדרג ולבנות פרגולה בחצר הבית. הפרגולות הן נעימות מראה, מותאמות ליופי שבחצר ולבסוף הן יעילות מאוד עבור מטרת ההצללה עבור הכלב שלכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

פתרונות הצללה זולים למרפסת

  מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד

מרכז/דרום