בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

מה זה בדק בית? מתי חשוב לבצע את הפעולה? ומדוע זה כל כך חשוב? אם אתם נמצאים לפני או אחרי תהליכי בנייה ושיפוצים – חשוב שתדעו קצת יותר על המושג.

בדק בית – מדוע חשוב לעשות זאת?

בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום נועד בראשית על מנת לאפשר בטחון עבור מי שנמצא בתהליכי בנייה ושיפוצים, בזמן שכיום, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר השירות וזאת כדי להבטיח כי הבנייה והשיפוץ שהם ביצעו תקינים.

את הפעולה מבצעים בעיקר בזמן רכישת בית מקבלן וזאת על מנת לוודא כי כלל האלמנטים במבנה תקינים, וכי אין סכנה ממשית או עתידית בשימוש במבנה ובכל הכלים והחדרים שיש בו.

מה זה אומר: בדק בית קבוצת הדר ?

בדק בית המלצות קבוצת הדר  הינה פעולה שמתבצעת על פי סעיף 4 לחוק המכר שנועד להבטיח כי תהליכי הבנייה והשיפוצים נעשו בצורה הטובה ביותר, לאתר ליקויי בנייה, תקלות או סכנות. בתהליך זה הקבלן המבצע אשר ביצע את השיפוצים או את הבנייה – חייב לבצע תיקונים ושיפורים וזאת במידה ונמצאו ליקויים בעת ביצוע בדק בית בתוך המבנה שהוא שיפץ או בנה.

מי מבצע בדק בית? ומתי זה נעשה?

כיום, מי שאמון על ביצוע הבדיקה הם מהנדסים, יזמים או קונסטרקטורים המומחים בענף הבנייה וההנדסה, תוך שמומחים אלה יעשו את כל מה שניתן על מנת לייעץ, לשפר את הבנייה ולזהות בה ליקויים.

המומחים בתחום יציעו לבעלי המבנים מקצה שיפורים בנוגע למבנה שלהם ולתיקון הליקויים שישנם במבנה, תוך הנפקת דוח מסודר לכל צורך, בין אם מדובר בביצוע תיקונים על ידי הקבלן, לבין אם יש להציג את הדוח מול בית המשפט.

מתי מבצעים בדק בית?

בדק בית עם קבוצת הדר או היחידה לרישום קבלנים תרשום את החברה ברשם הקבלנים מתבצע בכמה סיטואציות כמו לאחר שיפוצים, ברכישת בית מקבלן, את הפעולה מבצעים לאחר הוספת מרפסת, מטבח או כל אלמנט קונסטרוקטיבי במבנה. את הבדיקה כאמור מבצעים אנשי מקצוע להם השכלה רלוונטית בתחום, כמו גם מומחים בהנעה של פרויקטים בתחום הבנייה מתחילתם עד סופם.

בנוסף, ביצוע בדק בית חשוב על מנת שתוכלו לקבל טופס 4 והוא טופס המאשר שימוש במבנה לאחר תהליכי בנייה ושיפוצים.

לסיכום, בדק בית חשוב עבור גילוי ליקויים, איתור פתרונות ממשיים בעת ליקויים, הוא מעולה עבור מעקב אחר עבודת קבלן ובנייה מכל סוג, תוך שהתהליך נעשה על ידי אנשי מקצוע שיוכלו לזרז תהליכים, אך זאת תוך מתן תשומת לב לבטיחות ובנייה תקינה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

פתרונות הצללה זולים למרפסת

  מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד

מרכז/דרום