בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

מה זה בדק בית? מתי חשוב לבצע את הפעולה? ומדוע זה כל כך חשוב? אם אתם נמצאים לפני או אחרי תהליכי בנייה ושיפוצים – חשוב שתדעו קצת יותר על המושג.

בדק בית – מדוע חשוב לעשות זאת?

בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום נועד בראשית על מנת לאפשר בטחון עבור מי שנמצא בתהליכי בנייה ושיפוצים, בזמן שכיום, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר השירות וזאת כדי להבטיח כי הבנייה והשיפוץ שהם ביצעו תקינים.

את הפעולה מבצעים בעיקר בזמן רכישת בית מקבלן וזאת על מנת לוודא כי כלל האלמנטים במבנה תקינים, וכי אין סכנה ממשית או עתידית בשימוש במבנה ובכל הכלים והחדרים שיש בו.

מה זה אומר: בדק בית קבוצת הדר ?

בדק בית המלצות קבוצת הדר  הינה פעולה שמתבצעת על פי סעיף 4 לחוק המכר שנועד להבטיח כי תהליכי הבנייה והשיפוצים נעשו בצורה הטובה ביותר, לאתר ליקויי בנייה, תקלות או סכנות. בתהליך זה הקבלן המבצע אשר ביצע את השיפוצים או את הבנייה – חייב לבצע תיקונים ושיפורים וזאת במידה ונמצאו ליקויים בעת ביצוע בדק בית בתוך המבנה שהוא שיפץ או בנה.

מי מבצע בדק בית? ומתי זה נעשה?

כיום, מי שאמון על ביצוע הבדיקה הם מהנדסים, יזמים או קונסטרקטורים המומחים בענף הבנייה וההנדסה, תוך שמומחים אלה יעשו את כל מה שניתן על מנת לייעץ, לשפר את הבנייה ולזהות בה ליקויים.

המומחים בתחום יציעו לבעלי המבנים מקצה שיפורים בנוגע למבנה שלהם ולתיקון הליקויים שישנם במבנה, תוך הנפקת דוח מסודר לכל צורך, בין אם מדובר בביצוע תיקונים על ידי הקבלן, לבין אם יש להציג את הדוח מול בית המשפט.

מתי מבצעים בדק בית?

בדק בית עם קבוצת הדר או היחידה לרישום קבלנים תרשום את החברה ברשם הקבלנים מתבצע בכמה סיטואציות כמו לאחר שיפוצים, ברכישת בית מקבלן, את הפעולה מבצעים לאחר הוספת מרפסת, מטבח או כל אלמנט קונסטרוקטיבי במבנה. את הבדיקה כאמור מבצעים אנשי מקצוע להם השכלה רלוונטית בתחום, כמו גם מומחים בהנעה של פרויקטים בתחום הבנייה מתחילתם עד סופם.

בנוסף, ביצוע בדק בית חשוב על מנת שתוכלו לקבל טופס 4 והוא טופס המאשר שימוש במבנה לאחר תהליכי בנייה ושיפוצים.

לסיכום, בדק בית חשוב עבור גילוי ליקויים, איתור פתרונות ממשיים בעת ליקויים, הוא מעולה עבור מעקב אחר עבודת קבלן ובנייה מכל סוג, תוך שהתהליך נעשה על ידי אנשי מקצוע שיוכלו לזרז תהליכים, אך זאת תוך מתן תשומת לב לבטיחות ובנייה תקינה.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פתרונות אחסון במחסן

פתרונות אחסון מחסנים הופכים פופולריים יותר ויותר עקב הגידול במסחר האלקטרוני. הם מציעים מספר רב של יתרונות ויכולים לעזור לעסקים לחסוך בעלויות ובמקום. פתרונות אחסון

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף הוא אחד הפרויקטים המאתגרים והמסוכנים ביותר ליזמים. יכול להיות קשה מאוד להגיע להסכמה על תוכנית השיפוץ. ישנם בעלי עניין רבים המעורבים בתהליך

הדגשים לאיטום לקראת החורף

איטום הוא תהליך בו מכניסים נוזל לחפץ על מנת ליצור איטום הרמטי. זה מונע זרימת אוויר, אדי מים או נוזלים מעבר לאטימה. זה יכול להיעשות

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה