בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום

פרגולות אלומיניום במחירים הזולים בארץ

פריסה ארצית 

11+ שנות ניסיון 

ייעוץ בחינם ללא עלות  – 073-3753310

מה זה בדק בית? מתי חשוב לבצע את הפעולה? ומדוע זה כל כך חשוב? אם אתם נמצאים לפני או אחרי תהליכי בנייה ושיפוצים – חשוב שתדעו קצת יותר על המושג.

בדק בית – מדוע חשוב לעשות זאת?

בדק בית לאחר התקנת פרגולה מאלומיניום נועד בראשית על מנת לאפשר בטחון עבור מי שנמצא בתהליכי בנייה ושיפוצים, בזמן שכיום, יותר ויותר אנשים מחפשים אחר השירות וזאת כדי להבטיח כי הבנייה והשיפוץ שהם ביצעו תקינים.

את הפעולה מבצעים בעיקר בזמן רכישת בית מקבלן וזאת על מנת לוודא כי כלל האלמנטים במבנה תקינים, וכי אין סכנה ממשית או עתידית בשימוש במבנה ובכל הכלים והחדרים שיש בו.

מה זה אומר: בדק בית קבוצת הדר ?

בדק בית המלצות קבוצת הדר  הינה פעולה שמתבצעת על פי סעיף 4 לחוק המכר שנועד להבטיח כי תהליכי הבנייה והשיפוצים נעשו בצורה הטובה ביותר, לאתר ליקויי בנייה, תקלות או סכנות. בתהליך זה הקבלן המבצע אשר ביצע את השיפוצים או את הבנייה – חייב לבצע תיקונים ושיפורים וזאת במידה ונמצאו ליקויים בעת ביצוע בדק בית בתוך המבנה שהוא שיפץ או בנה.

מי מבצע בדק בית? ומתי זה נעשה?

כיום, מי שאמון על ביצוע הבדיקה הם מהנדסים, יזמים או קונסטרקטורים המומחים בענף הבנייה וההנדסה, תוך שמומחים אלה יעשו את כל מה שניתן על מנת לייעץ, לשפר את הבנייה ולזהות בה ליקויים.

המומחים בתחום יציעו לבעלי המבנים מקצה שיפורים בנוגע למבנה שלהם ולתיקון הליקויים שישנם במבנה, תוך הנפקת דוח מסודר לכל צורך, בין אם מדובר בביצוע תיקונים על ידי הקבלן, לבין אם יש להציג את הדוח מול בית המשפט.

מתי מבצעים בדק בית?

בדק בית עם קבוצת הדר או היחידה לרישום קבלנים תרשום את החברה ברשם הקבלנים מתבצע בכמה סיטואציות כמו לאחר שיפוצים, ברכישת בית מקבלן, את הפעולה מבצעים לאחר הוספת מרפסת, מטבח או כל אלמנט קונסטרוקטיבי במבנה. את הבדיקה כאמור מבצעים אנשי מקצוע להם השכלה רלוונטית בתחום, כמו גם מומחים בהנעה של פרויקטים בתחום הבנייה מתחילתם עד סופם.

בנוסף, ביצוע בדק בית חשוב על מנת שתוכלו לקבל טופס 4 והוא טופס המאשר שימוש במבנה לאחר תהליכי בנייה ושיפוצים.

לסיכום, בדק בית חשוב עבור גילוי ליקויים, איתור פתרונות ממשיים בעת ליקויים, הוא מעולה עבור מעקב אחר עבודת קבלן ובנייה מכל סוג, תוך שהתהליך נעשה על ידי אנשי מקצוע שיוכלו לזרז תהליכים, אך זאת תוך מתן תשומת לב לבטיחות ובנייה תקינה.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

עבודות סנפלינג בגובה

  צריכים לחזק את אריחי החיפוי? לתקן פגמי בטון במעטפת החוץ של המבנה? לעשות טיח וצבע חוץ חדשים? לבצע עבודות איטום חוץ? בכל המקרים האלה,

מודד מוסמך

  כשמתכננים לבנות בית, בדרך כלל לא חושבים עליו ואולי גם לא לוקחים אותו בחשבון, אבל מודד מוסמך הוא אחד מאנשי המקצוע החשובים ביותר בכל

חלונות אלומיניום לבתים פרטיים

  חלונות אלומיניום מלווים אותנו כבר לא מעט עשורים, אלא שככל שעובר הזמן, הולך ומתפתח התחום של חלונות אלומיניום לבתים פרטיים והיום כבר אפשר להזמין

גדר מתכת

  רוצים לגדר את החצר בבית? ישנם כמה שיקולים שיהיה עליכם לקחת בחשבון ואשר יכולים להשפיע מאוד גם על רמת המיגון שתספק לכם הגדר וגם

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו
Open chat
1
אנחנו זמינים גם בוואטסאפ!
היי אשמח לקבל פרטים על פרגולות