גגון למרפסת

המרפסת שלנו היא מקום חיצוני נפלא אשר מוסיף המון לאיכות החיים בבית. מרפסת הינה חלל חיצוני בו ניתן ליהנות ממזג אוויר נעים, לנוח בסוף הים, לשתות במרחב החיצוני קפה בבקרים, כמו גם לשבת במקום בסופי שבוע עם משפחה וחברים.

אבל מה עושים כאשר השמש קופחת ללא רחם על המרפסת או בימים גשומים בהם הגשם לא מאפשר יציאה החוצה? אחד הפתרונות הינו בניית גגון למרפסת. אבל אילו סוגים של גגונים ישנם? ומהם הרעיונות המקוריים ביותר להצבת גגון? כל המידע בהמשך.פרגולה מחיר מבצע

גגון למרפסת – כמה רעיונות מקוריים ויעילים!

המרפסת שלנו חשיבות לה רבה והיא זאת שגם מעלה את ערך הנכס, כמו גם את איכות החיים במקום וזאת משום שמדובר בחלל חיצוני נוסף לבית שמאפשר יציאה אל המרחב הנאה במזג אוויר טוב, עם נוף ייחודי ואינטראקציה עם הסביבה.

אם אתם רוצים להפוך את המרפסת שלכם למקום נעים ומזמין, כמו גם נוח לשהייה כמעט בכל מזג אוויר – חשוב שתדעו כי באמצעות גגון למרפסת מותאם אישית ונכון לעיצוב הכללי של המבנה: תוכלו להפוך את החלל החיצוני לנגיש ונפלא!

אילו רעיונות ישנם לגגונים?

פרגולות – אחת השיטות המקובלות והשכיחות ביותר להגנה על המרפסת מפני תנאי מזג האוויר, כמו גם מגשם או שמש לוהטת, היא בניית פרגולה באופן מקצועי. חברות בנייה ושיפוצים מבצעות בנייה של פרגולות מסוגים שונים, תוך התאמה לעיצוב, לגפרופיל אלומיניום לפרגולהודל המרפסת ולצרכים של הלקוח.

כיום ישנן פרגולות עשויות אלומיניום, ישנן פרגולות חשמליות, כאלה הבנויות לוחות עץ בצורה של שתי וערב, ישנן פרגולות עשויות שילוב של חומרי עץ עם חומרי אלומיניום, תוך שכל פרגולה מתוכננת בהתאם לדרישות החיצוניות של המבנה, כמו גם לאקלים השורר באזור.

פרגולה חשמלית למשל, תאפשר שליטה בכמות השמש שנכנסת אל החלל החיצוני כמו גם שפרגולה מסוג זה, בעלת שלבי אלומיניום שנעים בזווית של עד 110 מעלות: יכולה לאפשר איטום בימים גשומים ודרך נפלאה ליהנות מהשמיים המקסימים אשר מעל המרפסת.

גגון מכפות תמרים – מי שרוצה פתרון טבעי יותר להצללה של החלל החיצוני, יוכל לבחור גגון למרפסת עשוי חומרים טבעיים, כמו למשל כפות תמרים. באמצעות הצבת עמודים תומכים מעץ, הכנת תשתית טובה, כמו גם בניית גגון אלומיניום או כזה העשוי במבוק: אפשר להניח ולחבר כפות תמרים אל הגגון ובכך לאפשר סוכך טבעי ואף מוזל יותר לחלק החיצוני של הבית.

גגון במבוק – דרך נוספת לאפשר הצללה במרחב החיצוני היא באמצעות בניית גגון עשוי במבוק. עץ הבמבוק נחשב קל יותר לבניה בשל משקלו הקל ובמרבית המקרים בנייה באמצעות במבוק אינה נחשבת יקרה.

כדי לבנות גגון במבוק יש להעמיד ולייצב 4 עמודים תומכים שיעמדו במקום בזכות עצמם או להצמיד, להתקין ולאגד 2 עמודים תומכים אשר יתחברו אל המבנה עצמו.

לאחר מכן ניתן לפרוס ולחבר יריעות במבוק אותן ניתן לרכוש מחנויות לבית ולגן ובכך לאפשר גגון טבעי ונעים למרפסת, במחיר אטרקטיבי.

גגון עשוי אלומיניום פרגולה מאלומיניום  – מלבד פרגולות עשויות אלומיניום, ישנה שיטה נוספת להצבת גגון קטן יותר שמחובר אל המבנה ועשוי אלומיניום. גגון קטן מסוג זה מומלץ להתקין על ידי אנשי המקצוע שיציבו בצורה בטוחה את הגגון מעל הכניסה למרפסת.

גגון למרפסת יאפשר הגנה מפני השמש כמו גם הורדת המעלות במבנה בימים חמים, תוך מקום מכוסה שבו אפשר לעמוד גם בחודשים הגשומים.

מרקיז – הרכבת מרקיז במרפסת תאפשר גם היא הגנה וסוכך מעוצב לחלל החיצוני. כיום ישנם סוגים שונים של מרקיזים חלקם גדולים וחלקם קטנים יותר, אותם מרכיבים אנשי המקצוע המומחים, תוך התאמה של צבע המרקיז כמו גם הגודל ואופן השימוש, לצרכים של בני הבית.

בחירת חברה נכונה לבניית גגון למרפסת

כעת שהחלטתם איזה גגון תרצו, חשוב לבחור חברה מקצועיות לבנייה והרכבת גגונים. כדי לבחור נכון, בחרו חברה המתמחה בתחום, מקצועיות מנוסה וכזאת שעובדת ומרכיבה גגון למרפסת תחת כל התקנות ותווי התקן כמו גם תנאי הבטיחות הדרושים.

בחרו חברה מומלצת בה אנשי מקצוע מיומנים שיכולים גם לבצע התקנה נכונה, כמו גם לאפשר לכם התאמה מושלמת של סוג הגגון לתנאים ולעיצוב המבנה שלכם. בכך תוכלו כבר עכשיו ליהנות מחלל חיצוני נעים, מעוצב ופרקטי.

גגון למרפסת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

מאיזה סוג עץ לבנות פרגולה?

פרגולה טובה צריכה לשרת אותנו במשך שנים רבות, במינימום של תחזוקה והוצאות אחזקה. אלומיניום הוא כמובן אופציה מצוינת, אבל אם אתם בוחרים לבנות פרגולה מעץ,

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר אחת האופציות היותר זולות שעומדות לרשותכם אם אתם מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום לבית, היא האופציה של פרגולה תלויה. בהזמנת פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה

מחיר פרגולה לבית ייתכן שיש לכם העדפה מסוימת ביחס לסוג הפרגולה שאותה אתם רוצים להזמין לגינה שלכם, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהפרמטר של מחיר

מחיר פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה אלומיניום רוצים להזמין פרגולה אלומיניום לבית ומתעניינים במחיר כדי לבדוק האם זה בכלל מתאים לכם ואיזה סוג של פרגולה אתם יכולים להרשות לעצמכם?

פתרונות הצללה למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת מרפסת שמש היא אמנם אחת ההנאות הגדולות, שלא לומר הכרחיות, בכל בית ישראלי, אבל בכדי באמת ליהנות במרפסת שמש, נדרשת גם היכולת