גדר מתכת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

 

רוצים לגדר את החצר בבית? ישנם כמה שיקולים שיהיה עליכם לקחת בחשבון ואשר יכולים להשפיע מאוד גם על רמת המיגון שתספק לכם הגדר וגם על החצר עצמה וחוויית הישיבה והשימוש בה. כלל האצבע הוא שככל שאתם מזמינים גדר מחומר גלם חזק יותר, כמו למשל גדר מתכת, כך תוכלו למזער את כמות חומר הגלם ולהותיר יותר מרווחים למעבר אוויר ואור מבלי לוותר על רמת המיגון שמספקת לכם הגדר. מצד שני, ישנם חלקי גדר שבהם אתם עשויים דווקא לרצות רמת איטום גבוהה יותר לסביבה, במיוחד באזורי הגינה בה אתם מחפשים יותר פרטיות.

 

חומרי גלם לייצור גדרות

גדר מתכת היא ללא ספק הגדר השכיחה והנפוצה ביותר לגידור בתים פרטיים אבל היא לחלוטין לא היחידה. יש לכם את היכולת להזמין גם גדר זכוכית לבית וכן גדר עץ, שנחשבת אף היא מאוד פופולארית. יחד עם זאת, חשוב לדעת שככל שחומר הגלם הוא "חלש" יותר, כך נדרש יותר חומר גלם ממנו וכך השפעתו על חוויית השימוש בגינה יכולה להיות שלילית יותר. כך למשל, אם תבחרו להקים גדר זכוכית, עליכם לקחת בחשבון שיהיה עליכם להשתמש בלוחות זכוכית שלמים ואטומים, שיחסמו לחלוטין כל מעבר של אוויר. מעבר אור אמנם יהיה לכם בצורה מלאה, אבל גם הוא צפוי להשתבש עם הזמן כשיצטברו על הזכוכית כתמי אבק ובוץ. גדר עץ דורשת כמות מצומצמת יותר של חומר גלם ומאפשרת לכם להשתמש ברצועות עץ עם מרווחים ביניהן. אופציה זו מאפשרת לכם ליצור גם מעבר של אוויר, אך חוסמת את מעבר האור ויכולה להותיר חלקים שלמים בגינה שלכם במצב של צל קבוע ללא חשיפה לשמש כלל.

גדר מתכת היא למעשה התצורה שמאפשרת לכם ליהנות מהשילוב הטוב והנכון ביותר בין חוזק מבני ובין מעבר חופשי של אור ואוויר. באמצעות גדר מתכת תוכלו ליצור גדר חזקה ויציבה מאוד ובמקביל לשמור על מרווחים משמעותיים בין חלקי הגדר כך שיישמר מעבר חופשי גם של אור וגם של אוויר. זאת הסיבה שבגינה נחשבות גדרות מתכת לגדרות השכיחות והפופולאריות ביותר בבתים פרטיים ובכלל.

 

מהיכן הכי נכון להזמין גדר מתכת?

אם אתם רוצים להזמין גדר לבית, תוכלו להיכנס לשורה ארוכה של אולמות תצוגה בהם מציעים פתרונות חוץ לבית הפרטי, אבל המקום הנכון באמת להזמין גדר לבית היא בבית מלאכה ובמקרה של גדר מתכת יהיה זה בית מלאכה מומחה בתחום המסגרות. כמובן שגם בית המלאכה הזה צריך להתמחות ספציפית בתחום של גדרות לבתים פרטיים וצריך להציע לכם מגוון רחב כמה שיותר של אפשרויות עם אפשרות להתאמה אישית מלאה מאפס או להתאמה אישית של דגמים קיימים שמספקים לכם את נקודת הפתיחה, ממנה תוכלו לעצב את הגדר על פי הדרישות שלכם.

למידע נוסף, פנו אלינו – המרכז הישראלי למסגרות.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!