האם אפשר להתקין פאנלים סולאריים על פרגולות?

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פאנלים סולאריים הופכים לאופציה פופולרית עבור אנשים רבים המעוניינים להפחית את חשבונות האנרגיה שלהם. הם מספקים מקור אנרגיה נקי ומתחדש וניתן להתקין אותם על גג הבית שלך. פאנלים סולאריים יכולים לשמש כדי להפעיל את הבית שלך, אבל הם גם מייצרים חשמל שאתה יכול למכור בחזרה לרשת. זה נקרא מדידת נטו וזה מאפשר לך להימנע מכל עלויות נוספות בעת שימוש באנרגיה סולארית. זו הסיבה שחשוב שיהיה לך מושג איזה סוג של פאנל סולארי אתה צריך על מנת לוודא שאתה מפיק את המרב מההשקעה שלך.

פאנלים סולאריים

פאנלים סולארית לבית משותף הופכים לזולים יותר ומהווים דרך מצוינת לחסוך כסף בחשבון האנרגיה שלך. יש להם גם יתרונות רבים אחרים, כולל הפחתת ההשפעה הסביבתית של הבית שלך. פאנלים סולאריים עובדים בצורה הטובה ביותר כאשר הם מותקנים בחלק הפונה דרומה של הבית שלך. הסיבה לכך היא שהם יפיקו יותר חשמל מקרני השמש מאשר מהשמש עצמה. ניתן להתקין פאנלים סולאריים על גגות או על קרקע, אך כדאי לוודא כי יש מספיק מקום עבורם לפני רכישתם. פאנלים סולאריים הם דרך מצוינת לחסוך בחשבונות החשמל ולהפיק אנרגיה נקייה ומתחדשת. עם זאת, הם לא מיועדים רק לחוץ. למעשה, ניתן להתקין אותם בבית למגוון מטרות שונות – כמו אספקת חשמל למכשירי חשמל או חימום מים. העולם פונה בהדרגה למקורות אנרגיה נקיים ופאנלים סולאריים הם אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת. לפאנלים סולאריים יש גם משיכה אסתטית מכיוון שהם יכולים להשתלב בעיצוב הבית שלך. פאנלים סולאריים אינם מיועדים רק לבתים – הם יכולים לשמש גם במשרדים, בתי ספר, בתי חולים ועסקים.

פאנלים סולאריים הפכו לפופולריים

בשנים האחרונות, פאנלים סולאריים הפכו פופולריים במדינות רבות. הם נתפסים כעת כדרך זולה וידידותית לסביבה להפעיל את הבית שלך. פאנלים סולאריים לבית הם דרך מצוינת לחסוך כסף וליצור בית ידידותי לסביבה. עם זאת, ישנם כמה סיבוכים שאנשים עלולים להתמודד איתם בבואם להתקין אותם בבתיהם. יכולים להיות כמה אתגרים בקבלת הגודל הנכון של פאנל סולארי עבור הבית שלך, מול תנאי מזג האוויר או התמודדות עם ספקי חשמל. פאנלים סולאריים לבית הופכים נפוצים יותר ויותר. הביקוש לאנרגיה סולארית גדל מדי יום ואנשים רבים מתחילים לאמץ את הרעיון של אנרגיה סולארית. פאנלים סולאריים נמצאים בשימוש כבר שנים, אך הם לא היו יעילים במיוחד בהמרת אור השמש לחשמל עד לאחרונה. זה הוביל לעלייה בביקוש לפאנלים סולאריים מכיוון שאנשים רוצים להיות ירוקים עם צריכת האנרגיה הביתית שלהם. ישנם יתרונות רבים הנובעים משימוש בפאנלים סולאריים בביתכם, כולל חשבונות חשמל נמוכים יותר, ירידה בטביעת הרגל הפחמנית ואנרגיה חופשית הנוצרת על ידי השמש. חלק מהסוגים הפופולריים ביותר של פאנלים סולאריים כוללים: תאי סיליקון חד-גבישיים, תאי סרט דק ומודול PV.

עלות הפאנלים הסולאריים

עלות הפאנלים הסולאריים יורדת, והטכנולוגיה הופכת נגישה יותר. יותר אנשים שוקלים להשתמש בשמש כי יש לזה השפעה חיובית על הסביבה. לפאנלים סולאריים יש השפעה חיובית על הסביבה מכיוון שהם מפחיתים את הצורך בדלקים מאובנים ומייצרים אנרגיה נקייה. הם גם חוסכים לבעלי בתים כסף על חשבונות האנרגיה שלהם. ניתן להתקין פאנלים סולאריים בבתים, אך הם דורשים עלויות רבות מראש כדי לקנות אותם. בעלי בתים רבים מחליטים ללכת לשמש מסיבות סביבתיות, אבל אז מתחרטים על החלטתם כשהם מבינים שזה יקר מדי עבורם להשתמש בשמש ללא סובסידיות או מענקים ממשלתיים.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו