התקנת מצלמות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

מצלמות אבטחה משחקות תפקיד חשוב במעגלי אבטחה למבנים ומתחמים, אך יכולות לשמש גם לצרכי מעקב ובקרה. לאחר שבחרתם להתקין מצלמות במתחם שלכם, חשוב מאוד שתבחרו מומחה בתחום של התקנת מצלמות בכדי להבטיח שהמצלמות היקרות שקניתם, גם תוכלנה למלא את תפקידם הן בתחום האבטחה והן בתחום המעקב והבקרה, עד כמה שאלה נדרשים לכם.

 

מדוע נדרשת התמחות בהתקנה של מצלמות?

כדי להבין את החשיבות של תהליכי התקנת מצלמות, ניקח שתי דוגמאות קיצוניות. האחת היא התקנה של כל המצלמות שרכשתם, זו לצד זו, כולן צופות על אותה נקודה והשנייה היא התקנה של כל המצלמות שרכשתם מסביב למתחם כשכולן פונות לשמים. בשני המקרים יש לכם כוח צילום משמעותי, אבל כזה שמייצר לכם ערך אפסי. התקנה של מצלמות חייבת להתבצע על פי מתודולוגיות סדורות, שמטרתן להבטיח כיסוי מרבי של שטח המתחם מכל זווית, בכל מצב, בכל שעה ובצורה שתאפשר לנו לתעד את המתרחש במתחם בצורה איכותית, שתאפשר לנו גם לנתח ולהבין את מה שרואים בחומר המצולם.

תהליך מקצועי של התקנת מצלמות אבטחה כולל ניתוח של שטחים מתים, מוקדי פעילות, מוקדי סיכון, זוויות צילום, תנאי תאורה ומזג אוויר וכן הלאה. כך למשל, באזורים מוצלים חשוב להתקין מצלמות בעלות יכולת בהירות גבוהה. במוקדי פעילות מרכזיים חשוב להתקין מצלמות 360 מעלות שמאפשרות בקרה ומעקב אחרי שטח נרחב בכל זווית אפשרית וכן הלאה. תהליך זה דורש תכנון מקדים, בדיקה של הכיסוי הנדרש וגיבוש מערך ההתקנה של המצלמות בצורה כזאת שתעניק לנו את הכיסוי הנדרש הזה במאה אחוז.

 

מי מבצע התקנת מצלמות?

התקנת מצלמות הוא שירות טכני מקצועי, המוצע על ידי טכנאים ואנשי מקצוע, המתמחים בתחום מצלמות האבטחה. בניגוד לאיש שיפוצים או הנדימן שבהחלט יכולים לקדוח שני ברגים לקיר בכדי לתפוס את המצלמה, אנשי מקצוע אלה יודעים היטב היכן לקבע כל מצלמה ומצלמה, לאיזו זווית מדויקת לכוון אותה, איך להתאים את המצלמה לסביבה שאותה היא אמורה לצלם, איך להבטיח תקשורת מיטבית בין כל מצלמה ומצלמה ובין הרכזת שאוספת את החומרים המתועדים ובאופן כללי, איך להפעיל את מערכת הצילום כולה בכדי להבטיח ערך מקסימלי של מערך הצילום שלכם, לרבות חיבור לאזעקה, שימוש במצלמות כאמצעי חישה וכדומה.

בבחירת הגורם המקצועי שיבצע עבורכם התקנת מצלמות במתחם, חשוב לוודא שאתם בוחרים באיש מקצוע מהימן ומקצועי, בעל ניסיון והיכרות עם המטרות שלשמן אתם מתקינים את המצלמות. כך למשל, מתקינים מסוימים מתמחים בתחום המעקב נגד גניבות בחנויות קמעונאיות, בעוד אחרים מתמחים דווקא בתחום של אבטחה היקפית של מתמחים גדולים. בכל אחד מן המקרים הללו ישנם דגשים וניואנסים ספציפיים שצריך להכיר ולעבוד על פיהם ולכן חשוב, שאיש המקצוע לא רק יכיר אותם, אלא גם ידע לתת להם את המענה הטוב ביותר.

לשאלות נוספות פנו אלינו – TITMATEG בית חכם.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

למה חשוב לבצע בדיקת קונסטרוקטור?

אדריכל מתכנן בניין וקונסטרוקטור בונה אותו. האדריכל אחראי על תכנון המבנה ואילו הקונסטרוקטור אחראי על בנייתו. על האדריכל לוודא שתכנון המבנה עומד בכל תקנות הבטיחות

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!