התקנת מצלמות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

 

מצלמות אבטחה משחקות תפקיד חשוב במעגלי אבטחה למבנים ומתחמים, אך יכולות לשמש גם לצרכי מעקב ובקרה. לאחר שבחרתם להתקין מצלמות במתחם שלכם, חשוב מאוד שתבחרו מומחה בתחום של התקנת מצלמות בכדי להבטיח שהמצלמות היקרות שקניתם, גם תוכלנה למלא את תפקידם הן בתחום האבטחה והן בתחום המעקב והבקרה, עד כמה שאלה נדרשים לכם.

 

מדוע נדרשת התמחות בהתקנה של מצלמות?

כדי להבין את החשיבות של תהליכי התקנת מצלמות, ניקח שתי דוגמאות קיצוניות. האחת היא התקנה של כל המצלמות שרכשתם, זו לצד זו, כולן צופות על אותה נקודה והשנייה היא התקנה של כל המצלמות שרכשתם מסביב למתחם כשכולן פונות לשמים. בשני המקרים יש לכם כוח צילום משמעותי, אבל כזה שמייצר לכם ערך אפסי. התקנה של מצלמות חייבת להתבצע על פי מתודולוגיות סדורות, שמטרתן להבטיח כיסוי מרבי של שטח המתחם מכל זווית, בכל מצב, בכל שעה ובצורה שתאפשר לנו לתעד את המתרחש במתחם בצורה איכותית, שתאפשר לנו גם לנתח ולהבין את מה שרואים בחומר המצולם.

תהליך מקצועי של התקנת מצלמות אבטחה כולל ניתוח של שטחים מתים, מוקדי פעילות, מוקדי סיכון, זוויות צילום, תנאי תאורה ומזג אוויר וכן הלאה. כך למשל, באזורים מוצלים חשוב להתקין מצלמות בעלות יכולת בהירות גבוהה. במוקדי פעילות מרכזיים חשוב להתקין מצלמות 360 מעלות שמאפשרות בקרה ומעקב אחרי שטח נרחב בכל זווית אפשרית וכן הלאה. תהליך זה דורש תכנון מקדים, בדיקה של הכיסוי הנדרש וגיבוש מערך ההתקנה של המצלמות בצורה כזאת שתעניק לנו את הכיסוי הנדרש הזה במאה אחוז.

 

מי מבצע התקנת מצלמות?

התקנת מצלמות הוא שירות טכני מקצועי, המוצע על ידי טכנאים ואנשי מקצוע, המתמחים בתחום מצלמות האבטחה. בניגוד לאיש שיפוצים או הנדימן שבהחלט יכולים לקדוח שני ברגים לקיר בכדי לתפוס את המצלמה, אנשי מקצוע אלה יודעים היטב היכן לקבע כל מצלמה ומצלמה, לאיזו זווית מדויקת לכוון אותה, איך להתאים את המצלמה לסביבה שאותה היא אמורה לצלם, איך להבטיח תקשורת מיטבית בין כל מצלמה ומצלמה ובין הרכזת שאוספת את החומרים המתועדים ובאופן כללי, איך להפעיל את מערכת הצילום כולה בכדי להבטיח ערך מקסימלי של מערך הצילום שלכם, לרבות חיבור לאזעקה, שימוש במצלמות כאמצעי חישה וכדומה.

בבחירת הגורם המקצועי שיבצע עבורכם התקנת מצלמות במתחם, חשוב לוודא שאתם בוחרים באיש מקצוע מהימן ומקצועי, בעל ניסיון והיכרות עם המטרות שלשמן אתם מתקינים את המצלמות. כך למשל, מתקינים מסוימים מתמחים בתחום המעקב נגד גניבות בחנויות קמעונאיות, בעוד אחרים מתמחים דווקא בתחום של אבטחה היקפית של מתמחים גדולים. בכל אחד מן המקרים הללו ישנם דגשים וניואנסים ספציפיים שצריך להכיר ולעבוד על פיהם ולכן חשוב, שאיש המקצוע לא רק יכיר אותם, אלא גם ידע לתת להם את המענה הטוב ביותר.

לשאלות נוספות פנו אלינו – TITMATEG בית חכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף

פרגולה אלומיניום עם סגירת חורף אין דבר כיפי יותר מלשבת בחצר לשתות כוס קפה כשבחוץ גשם, אבל מעלייך יש פרגולה שמגנה עלייך מהגשם ועוזרת לך

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

מרכז/דרום