חלונות אלומיניום בשילוב פרגולה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

חלונות אלומיניום הם ללא ספק אחד מפריטי העיצוב והבנייה, ששינו מהיסוד את עולם עיצוב הבית. פרופיל האלומיניום, שאותו ניתן לייצר בכל מידה, עובי ורוחב, באינספור מרקמים ובאינספור גוונים, פותח בפנינו עולם שלם של אפשרויות, הרבה מעבר לחלונות הבסיסיים המגיעים בדרך כלל כסטנדרט בדירת קבלן. יחד עם זאת, אותו מגוון בדיוק יכול גם להוביל לקטסטרופות עיצוביות יקרות, ולכן כל החלטה שעושים בהיבט זה, חשוב שתעשה בליווי איש מקצוע המתמחה בתחום עיצוב הפנים.

הרבה אפשרויות – יותר מדי אפשרויות

כל עוד אתם מקבלים עליכם את העיצוב הבסיסי של חלונות אלומיניום, קרי משקוף ומסגרת אלומיניום בצבע לבן, תוכלו ליהנות ממראה אסתטי של חלונות הבית, גם אם בסיסי למדי. אם אתם מחליטים שאתם רוצים להפוך את חלונות הבית לפריטי עיצוב בולטים באמצעות משחק בעיצוב האלומיניום, אתם מכניסים את עצמכם לתהליך שבו יהיה עליכם לפעול בצורה שקולה ומחושבת ולהקפיד על עמידה בעקרונות המקצועיים של עולם העיצוב.

בעשורים האחרונים נכנס ענף האלומיניום אל חיינו עם שלל מוצרים המותאמים כמעט לכל פינה בבית, ושינה את אפשרויות העיצוב שעומדות בפנינו לביתנו. אפשרויות אלה פותחות בפנינו פתח לעיצובים מרהיבים ויוצאי דופן, אבל זה עובד גם בכיוון השני – בדיוק כפי שחלון בבית יכול לבלוט ביופיו, הוא יכול לבלוט גם בכיעורו או בחוסר התאמתו לסביבה העיצובית שלו. הרבה אפשרויות זה מצוין, אבל חייבים לגשת אליהן נכון כדי שהן לא יהפכו ליותר מדי אפשרויות.

אז איך מעצבים את הבית נכון באמצעות חלונות אלומיניום?

לו היה ניתן לפרט את התשובה בפסקה אחת, לא היה צורך באנשי מקצוע ומעצבי פנים. הדרך שלכם להגיע לעיצוב האולטימטיבי של חלונות האלומיניום בביתכם עוברת דרך איש מקצוע המתמחה בתחום של עיצוב פנים ומכיר היטב את התחום של חלונות אלומיניום. במסגרת התהליך המקצועי שתעברו איתו, יהיה עליכם לקבל החלטות על פרמטרים כמו גוון, שילובי גוונים, מרקם ושילובי מרקמים, ויהיה עליכם לקבל החלטות גם לגבי מבנה החלון, אורך ורוחב, תצורת המסגרת, תצורת פרופילים לרוחב ולאורך שטח הפנים של החלון, עובי פרופיל, חתך פרופיל ועוד שורה של פרמטרים כמו ידיות, עובי זכוכית, מנגנון נעילה וכדומה. סביב כל הפרמטרים הללו, ישנן כיום ים של אפשרויות ורק איש מקצוע שמלווה אתכם לאורך כל הדרך, יוכל להוביל אתכם על דרך המלך ולהבטיח שאתם מקבלים את ההחלטות הנכונות לכם ברמה העיצובית.

חלונות הם פריטי עיצוב סופר חשובים, הן בגלל שטח הפנים הגדול שלהם והן בגלל המיקום המרכזי שלהם בכל חדר וחדר. חלונות אלומיניום יכולים להפוך לפריטי עיצוב מובילים ומודגשים בעיצוב הכולל של ביתכם, ובפרט שאתם עוברים תהליך מקצועי של תכנון וביצוע בליווי איש מקצוע מתאים. אחרת, זה יכול להיות לגמרי הפוך, ולשם אתם לא רוצים להגיע.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו