כך תהפכו את המרפסת לאזור הכי טוב בבית!

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

המרפסת בדירה שלכם מביאה איתה הרבה מאוד פוטנציאל. המטרה שלכם תהיה תמיד לנסות למקם את הפוטנציאל שלה עד כמה שניתן. כאשר האפשרות הטובה ביותר מבחינתכם תהיה לשבת בה בכל רגע נתון. הרי מה יכול להיות יותר נעים מאשר לשבת בחוץ ולנשום אוויר צח? אך רצונות לחוד, ומציאות לחוד. לא תמיד תהיה לכם אפשרות לשבת במרפסת בצורה כל כך נינוחה ורגועה. בדיוק מהסיבה הזאת שווה לכם לבחון את האפשרות של התקנת פרגולות. הפרגולה יכולה להפוך את המרפסת לאזור הכי טוב בבית – האזור המושלם לכל דבר. מדוע הפרגולה יכולה להביא איתה שינוי כל כך משמעותי?

 

מזג האוויר כבר לא יטריד אתכם

 

אחת מהסיבות המרכזיות שאינכם מצליחים לנצל את המרפסת עד תום היא מזג האוויר. כאשר מזג האוויר קיצוני לכאן או לכאן, לא תוכלו לשבת במרפסת זמן רב. כאשר חם מאוד, בתוך זמן קצר תרצו להיכנס לבית למזגן. כאשר קר מאוד, לא תוכלו לשהות במרפסת במשך זמן רב. הפתרון האפקטיבי למזג האוויר הוא כמובן התקנה של פרגולה שתספק הגנה מקסימלית. כך תהיה לכם אפשרות לשבת במרפסת בכל רגע נתון, ולא תמצאו את עצמכם דופקים חשבון. לא תצטרכו לחשוב פעמיים או לבחון בקפידה את מזג האוויר על מנת למנוע בעיות. בכל פעם שמזג האוויר יהיה קיצוני תוכלו מיד לכסות את האזור עם הפרגולה.

 

ניתן לשלוט בפרגולה כל הזמן

 

המרפסת יכולה להיות אידיאלית כאשר יש בה את כל הנוף פתוח. אך הפרגולה באופן טבעי תימנע מכם לראות את הנוף כאשר היא סגורה לחלוטין. אך נדגיש שוב כי בחלק מהמקרים לא תהיה לכם ברירה, ותהיו מוכרחים להשאיר את הפרגולה סגורה. עוד יתרון של פרגולה הוא היותה ניתנת לשליטה בכל רגע נתון. אפשר לפתוח ולסגור פרגולות באופן עצמאי על ידי מנגנון מיוחד שמותקן עליהן. במילים פשוטות ברגע שמזג האוויר יאפשר זאת תוכלו לפתוח את הפרגולה ולהתרשם מהנוף. רק במקרים שבהם לא תהיה ברירה אחרת תוכלו לסגור את הפרגולה. אך לפתוח תוכלו למצוא את עצמכם מנצלים את המרפסת כל הזמן.

 

פרגולה משדרגת את הבית

 

זה נכון שהפרגולה במרפסת משפיעה בעיקר על החלק החיצוני של הבית. אך כאשר תבחנו את המעטפת השלמה תגלו כי היתרונות מגיעים אל תוך הבית. הפרגולה שנמצאת באזור החיצוני של הבית משפיעה גם על הנראות של הדירה עצמה. פתאום תוכלו לראות את הדירה שלכם באור מעט שונה. באור הרבה יותר חיובי בהשוואה לאור שבו הייתם רואים אותה לפני כן. אם אין לכם כסף לשפץ את הדירה עצמה, תוכלו רק להחליף בה את הפרגולה הישנה בפרגולה חדשה. פתאום תוכלו להבין עד כמה פרגולות מביאות איתן השפעה שלא ניתן לעבור עליה לסדר היום.

 

מגיע לכם קצת פרטיות

 

מרגישים כי אין לכם פרטיות כאשר אתם נמצאים במרפסת עצמה? אנו יכולים להבין אתכם כאשר אתם נמצאים במרפסת השכנים האחרים יכולים להסתכל מה אתם עושים. יש כאלה שלא אכפת להם, אך עבור האחרים השהות במרפסת היא לא אותו הדבר במצב הזה. על מנת שתהיה לכם אפשרות להשיג את הפרטיות תוכלו להתקין פרגולה. פרגולות סוגרות את המרפסת ויוצרות לכם מרחב שבו תוכלו לעשות מה שאתם רק רוצים. אף אחד מהשכנים לא יוכל לדעת מה קורה אצלכם בכל המרפסת. כמו שכבר הבנתם תהיה לכם אפשרות להרים את הפרגולה כאשר לא יהיה לכם צורך בה.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו