כלי עבודה לבניית פרגולה מאלומיניום

פרגולה מאלומיניום היא אחת הבחירות הפופולריות ביותר לפרגולות בישראל. פרגולות הן פתרון נפלא להצללה (שהיא קריטית בקיץ הישראלי!) ופרגולת אלמוניום מספקת פיתרון מודרני, אסתטי ויוקרתי לכל גינה או מרפסת.

אם החלטתם להתקין פרגולת אלומיניום בעצמכם (ישנם קיטים ייעודיים עם כל החלקים הדרושים להתקנת פרגולה בלי הצורך באנשי מקצוע) יש כמה כלי עבודה שכדאי וצריך להצטייד בהם לפני העבודה על הפרגולה. הכתבה הבאה תספק לכם כל מה שצריך לדעת על כלי העבודה לפרגולה מאלומיניום!

שימו לב, פרגולה צריך להתקין במקצועיות ולהשתמש בכלים הטובים ביותר, שכן התקנה חובבנית יכולה לגרום לנזקי בטיחות חמורים. לכן, העדיפו תמיד כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים ככל האפשר!

סולם

בראש ובראשונה אתם זקוקים לסולם כדי להתקין פרגולות מאלומיניום. הסולם תלוי בגובה התקנת הפרגולה – אם הפרגולה שלכם גבוהה משני מטרים, יש להשתמש בסולם המיועד לעבודות בגובה, שהוא סולם השונה מהסולם הסטנדרטי. שימו לב – לעבודה בגובה הוראות בטיחות השונות מעבודה על סולם סטנדרטי, ויש להקשיב לכל ההוראות כדי לשמור על בטיחותכם.

מברגה איכותית

כלי עבודה חשוב שאתם מוכרחים להצטייד בו הוא המברגה. מברגה תעזור לכם להבריג את הברגים באלומיניום כן תסייע בהתקנת הכיסוי העליון על הפרגולה. מומלץ לבחור במברגה איכותית ומקצועית, ואף להעדיף מברגת אימפקט מתקדמת שיודעת לפעול בעוצמות גבוהות. מומלץ לבחור במברגה נטענת, כזאת שלא דורשת חיבור לחשמל, כדי להקל על העבודה ולא להיות מוגבלים בטווח העבודה. 

מקדחה

אם אתם רוצים לקבע את הפרגולה לקיר, יש להצטייד גם במקדחה, ואיתה גם בסט של מקדחים מתאימים לאלומיניום. המקדחה תעזור לכם ליצור את החור המתאים לקיבוע הפרגולה לקיר. מומלץ לבחור במקדחה איכותית (שתלווה אתכם גם בעבודות אחרות), וכן העדיפו לבחור מקדחה נטענת מאותה סיבה שציינו במברגה.

פלס

פלס הוא עוד כלי חשוב מאוד בהתקנת פרגולה. פלס יעזור לכם לוודא שאתם מתקינים את הקורות בצורה ישרה, ולא עושים עבודה עקומה שמעבר למראה הלא אסתטי שלה יכולה גם לפגום בהתקנה עצמה. לכן, רגע לפני ההברגה הסופית, יש להשתמש בפלס על מנת לוודא שהקורה ישרה לחלוטין. ניתן לבחור בפלס מתקדם אך גם פלס מים פשוט יעשה את העבודה. 

לבוש מתאים לבניית פרגולה מאלומיניום

מעבר לכלים, אל תשכחו גם להצטייד בלבוש מתאים – זה אומר בגדי עבודה, נעלי עבודה בטיחותיות, כפפות, משקפי בטיחות וכדומה. הלבוש המתאים יעזור לכם לשמור על בטיחותכם בעת התקנת הפרגולה, וכן יסייע לנוחות, ליציבות וקלות העבודה. לכן, אל תזלזלו בסעיף הזה ודאגו לביגוד הבאים ביותר עבור התקנת הפרגולה. 

כלי עבודה להתקנת פרגולה

את כלי העבודה האלו תוכלו לשכור מכל מיני מקומות, אבל אם אתם אוהבים לעבוד עם הידיים ומעוניינים לבנות ולהתקין דברים נוספים, אנחנו ממליצים לכם להצטייד בכלי עבודה איכותיים משלכם שילוו אתכם שנים ארוכות בעבודות הבית!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

מאיזה סוג עץ לבנות פרגולה?

פרגולה טובה צריכה לשרת אותנו במשך שנים רבות, במינימום של תחזוקה והוצאות אחזקה. אלומיניום הוא כמובן אופציה מצוינת, אבל אם אתם בוחרים לבנות פרגולה מעץ,

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר אחת האופציות היותר זולות שעומדות לרשותכם אם אתם מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום לבית, היא האופציה של פרגולה תלויה. בהזמנת פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה

מחיר פרגולה לבית ייתכן שיש לכם העדפה מסוימת ביחס לסוג הפרגולה שאותה אתם רוצים להזמין לגינה שלכם, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהפרמטר של מחיר

מחיר פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה אלומיניום רוצים להזמין פרגולה אלומיניום לבית ומתעניינים במחיר כדי לבדוק האם זה בכלל מתאים לכם ואיזה סוג של פרגולה אתם יכולים להרשות לעצמכם?

פתרונות הצללה למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת מרפסת שמש היא אמנם אחת ההנאות הגדולות, שלא לומר הכרחיות, בכל בית ישראלי, אבל בכדי באמת ליהנות במרפסת שמש, נדרשת גם היכולת