כלי עבודה לבניית פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולה מאלומיניום היא אחת הבחירות הפופולריות ביותר לפרגולות בישראל. פרגולות הן פתרון נפלא להצללה (שהיא קריטית בקיץ הישראלי!) ופרגולת אלמוניום מספקת פיתרון מודרני, אסתטי ויוקרתי לכל גינה או מרפסת.

אם החלטתם להתקין פרגולת אלומיניום בעצמכם (ישנם קיטים ייעודיים עם כל החלקים הדרושים להתקנת פרגולה בלי הצורך באנשי מקצוע) יש כמה כלי עבודה שכדאי וצריך להצטייד בהם לפני העבודה על הפרגולה. הכתבה הבאה תספק לכם כל מה שצריך לדעת על כלי העבודה לפרגולה מאלומיניום!

שימו לב, פרגולה צריך להתקין במקצועיות ולהשתמש בכלים הטובים ביותר, שכן התקנה חובבנית יכולה לגרום לנזקי בטיחות חמורים. לכן, העדיפו תמיד כלי עבודה מקצועיים ואיכותיים ככל האפשר!

סולם

בראש ובראשונה אתם זקוקים לסולם כדי להתקין פרגולות מאלומיניום. הסולם תלוי בגובה התקנת הפרגולה – אם הפרגולה שלכם גבוהה משני מטרים, יש להשתמש בסולם המיועד לעבודות בגובה, שהוא סולם השונה מהסולם הסטנדרטי. שימו לב – לעבודה בגובה הוראות בטיחות השונות מעבודה על סולם סטנדרטי, ויש להקשיב לכל ההוראות כדי לשמור על בטיחותכם.

מברגה איכותית

כלי עבודה חשוב שאתם מוכרחים להצטייד בו הוא המברגה. מברגה תעזור לכם להבריג את הברגים באלומיניום כן תסייע בהתקנת הכיסוי העליון על הפרגולה. מומלץ לבחור במברגה איכותית ומקצועית, ואף להעדיף מברגת אימפקט מתקדמת שיודעת לפעול בעוצמות גבוהות. מומלץ לבחור במברגה נטענת, כזאת שלא דורשת חיבור לחשמל, כדי להקל על העבודה ולא להיות מוגבלים בטווח העבודה. 

מקדחה

אם אתם רוצים לקבע את הפרגולה לקיר, יש להצטייד גם במקדחה, ואיתה גם בסט של מקדחים מתאימים לאלומיניום. המקדחה תעזור לכם ליצור את החור המתאים לקיבוע הפרגולה לקיר. מומלץ לבחור במקדחה איכותית (שתלווה אתכם גם בעבודות אחרות), וכן העדיפו לבחור מקדחה נטענת מאותה סיבה שציינו במברגה.

פלס

פלס הוא עוד כלי חשוב מאוד בהתקנת פרגולה. פלס יעזור לכם לוודא שאתם מתקינים את הקורות בצורה ישרה, ולא עושים עבודה עקומה שמעבר למראה הלא אסתטי שלה יכולה גם לפגום בהתקנה עצמה. לכן, רגע לפני ההברגה הסופית, יש להשתמש בפלס על מנת לוודא שהקורה ישרה לחלוטין. ניתן לבחור בפלס מתקדם אך גם פלס מים פשוט יעשה את העבודה. 

לבוש מתאים לבניית פרגולה מאלומיניום

מעבר לכלים, אל תשכחו גם להצטייד בלבוש מתאים – זה אומר בגדי עבודה, נעלי עבודה בטיחותיות, כפפות, משקפי בטיחות וכדומה. הלבוש המתאים יעזור לכם לשמור על בטיחותכם בעת התקנת הפרגולה, וכן יסייע לנוחות, ליציבות וקלות העבודה. לכן, אל תזלזלו בסעיף הזה ודאגו לביגוד הבאים ביותר עבור התקנת הפרגולה. 

כלי עבודה להתקנת פרגולה

את כלי העבודה האלו תוכלו לשכור מכל מיני מקומות, אבל אם אתם אוהבים לעבוד עם הידיים ומעוניינים לבנות ולהתקין דברים נוספים, אנחנו ממליצים לכם להצטייד בכלי עבודה איכותיים משלכם שילוו אתכם שנים ארוכות בעבודות הבית!

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!