מהם היתרונות של פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

חברת אלום פרגולה, עוסקת בבניית פרגולות מאלומיניום, מחזיקה בניסיון רב שנים, ומוכרת כחברה המתקדמת ביותר בישראל ליצורם. השאיפה שלה היא לייצר פרגולה איכותית בהתאם לדרישות הלקוח. קיימות מגוון רחב של סוגי פרגולות ברזל ואלומיניום אם ברצונכם לבנות פרגולה למרפסת או לחצר הבית כדי שתצל עליכם בימי השמש החמים או כדי שתשמש כיסוי בימי הגשם הקרים, פרגולה מאלומיניום היא בהחלט הפתרון הטוב ביותר בשביליכם, וכן קיימים סוגים רבים של פרגולות מאלומיניום. בחברת אלום פרגולה משתמשים בחומרי הגלם הטובים ביותר לבנייה של הפרגולה, ומשלבים ביקור בבית הלקוח להתאמה מיטבית של סוג הפרגולה.

מה הם היתרונות של פרגולה מאלומיניום?

במידה והחלטתם לבנות פרגולות חשמליות מאלומיניום אלו היתרונות בה:

ניתן להתקין את הפרגולה בכל גודל וצורה שתרצו, ובהתאמה מושלמת לגודל המקום שבו תרצו להתקין אותה, מעבר לכך ישנם יתרונות רבים וטובים לפרגולה:

1. אינה דורשת תחזוקה, בניגוד לפרגולות העשויות מעץ או מברזל הדורשות תחזוקה רבה כמו צביעה מחדש או מריחה בחומר נגד חרקים למשל, פרגולת אלומיניום דורשת רק שטיפה במים וסבון והיא כמו חדשה.

2. פרגולות אלומיניום אינן נפגעות מנזקי המים בניגוד לפרגולות העשויות מחומרים אחרים כמו עץ וברזל שהמים גורמים להם לבלאי או החלדה. האלומיניום אינו סופג מים והמים אינם גורמים לנזקים.

3. לפרגולה מאלומיניום ניתנת להזמנה במגוון גוונים שונים הגורם לכך שהיא ניתנת לעיצוב, ולהתאמה לצבעים שיש כבר בבית.

4. פרגולה מאלומיניום ניתנת להתקנה קלה ומהירה וללא צורך ברגליים, כך שהיא שזמן ההתקנה שלה קצר, בנוסף לכך ניתן לעגן אותה לקיר בעזרת מחברים ייעודיים בלבד.

5. בניגוד לחומרים אחרים שמהם עשויה פרגולה למשל כמו עץ שהנזקים שלו ארוכי טווח ודורשים תחזוקה שוטפת שעולה כסף רב, נזקי הזמן והבלאי באלומיניום הם מזעריים ממש.

6.יצורה קל ופשוט, ייצור של פרגולה מאלומיניום הינו קל ופשוט כמו כן ההתקנה שלה קלה ופשוטה ואינה אורכת זמן רב, כמו כן לאחר ההתקנה אינה משאירה לבעל הבית לכלוך ואבק.

7. חברת אלום פרגולה נותנת אחריות לפרגולה אלומיניום למשך שנים ארוכות.

8. בניגוד לפרגולות עץ היכולות להיות דליקות פרגולות אלומיניום אינן כאלה.

עוד יתרונות עקיפים ובולטים לפרגולות אלומיניום:

פרגולת אלומיניום, חוסכת באנרגיה, ומשום כך חוסכת בהוצאות על חימום וקירור, שהיא עושה זאת בעצמה, חומר האלומיניום בפני עצמו הינו חומר מקרר ומחמם

פרגולת אלומיניום נראית כאילו כחלק מהבית ומבט מהצד נראה כאילו ישנה תוספת לשטח הבית. ניתן לנצל שטחים מתים כמו חניות לשימוש ואחסון, כמו כן הפרגולה משמשת כפריט עיצובי..

אם אתם רוצים לרכוש פרגולת אלומיניום לבית או לחצר, לפרטים נוספים על פרגולות מאלומיניום לחץ כאן

מדריך פרגולה

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר מעוניינים לקשט את הבית שלכם בפרגולה חדשה? המחירים של הפרגולות מדי שנה עולים, לכן רבים בוחרים להשתמש דווקא בחיפויים כמו

פרגולה אלומיניום חוות דעת

פרגולה אלומיניום חוות דעת אם יצא לכם לשמוע על פרגולות אלומיניום הגיע הזמן שתכירו באמת מה זה אומר. כדי לדעת אם פרגולת אלומיניום באמת מתאימה

פרגולות אלומיניום לחניה

פרגולות אלומיניום לחניה נמאס לכם כל בוקר לקום ולראות את הרכב שלכם מלא ב"זכרונות" של ציפורים? רוצים לשמור את הרכב שלכם במקום בטוח? פרגולות אלומיניום