מחירון פרגולות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

בבחירת פרגולה, מן הסתם אחד הפרמטרים שמשפיעים על ההחלטה שלכם הוא המחיר. מחירון פרגולות הוא מחירון שאמור לספק לכם תמחור לפי מטר מרובע עבור כל סוג של פרגולה, או טווח של מחירים עבור דגמים מסוימים של פרגולות שהמחיר שלהם קבוע למדי, במיוחד כשמדובר על פרגולות אלומיניום. אז כמה עולה פרגולה ומה משפיע במיוחד על העלות הכוללת שלה? על כך בשורות הבאות.

 

מחירון פרגולות עץ

פרגולות עץ הן פרגולות יקרות למדי ומחירון הגבוה נובע בעיקר בגין כמות העץ הגושני הנדרש על מנת ליצור את מבנה הפרגולה וגם לתמוך במבנה הזה ובמשקלו הרב באמצעות קורות עץ גושני נוספות. ככלל, העלות של פרגולת עץ יכולה לנוע בין 350 ש"ח ועד 700 ש"ח למטר מרובע. מחיר זה משתנה בהתאם לגודל הפרגולה, גובה הפרגולה, השטח הכולל של הפרגולה, סוג הסוכך שאתם רוצים להתקין כקירוי המרכזי של הפרגולה, הקונסטרוקציה הנדרשת לפרגולה כפי שהיא נגזרת מהגודל שלה ומאפשרויות העיגון שלה בשטח וכן הלאה. המשמעות היא שפרגולת עץ ממוצעת לגינה ממוצעת בגודל של 12 מ"ר, יכולה לעלות לכם בין 4000 שקל ועד קרוב ל-10000 שקלים.

 

מחירון פרגולות אלומיניום

פרוגלות אלומיניום נחשבות לפרגולות זולות יותר בעיקר לאור כמות החומר המינימלית הנדרשת. האלומיניום היא מתכת חזקה מאוד, קלה מאוד וזולה מאוד ולכן ניתן ליצור באמצעות פרגולה יציבה, חזקה ועמידה באמצעות פרופילים חלולים המעוצבים בצורה הנדסית חכמה שמעניקה להם את החוזק המבני שלהם. ישנן פרגולות אלומיניום שבהן לא רק שלד הפרגולה עשוי אלומיניום אלא גם הסוכך עצמו, ישנן אחרות בהן עמודי הפרגולה עשויים מברזל עטוף אלומיניום ובכל אחד מן המקרים הללו, המחיר יכול להשתנות בין דגם לדגם. אחרי שאמרנו את זה, מאחר ובהזמנת פרגולות אלומיניום, מבוצעת בדרך כלל עבודת עיצוב רבה, שמלכתחילה נחשב לאחד היתרונות החשובים של האלומיניום על פני העץ, מחירן של פרגולות אלומיניום יכול בהחלט לעבור את העלות של פרגולות עץ, במיוחד אם משולב בפרגולה מנוע ומנגנון הפעלה חשמלי. במסגרת מחירות של פרגולות אלומיניום אתם תפגשו בדרך כלל תמחור בטווח של 500 עד 1500 שקלים, אם כי מרבית הפרגולות מאלומיניום מוצעות בקצה התחתון של טווח המחירים.

בכל מקרה, כל המספרים שמסרנו לכם פה מיועדים לתת לכם תמונה כללית וראשונית בלבד, והם לא יכולים לשמש אתכם לצורך קבלת החלטה. בכדי להבין בדיוק כמה תעלה לכם הפרגולה שלכם, מהו הדגם המתאים לכם ומהו הגודל הנדרש לכם, עליכם לתכנן תחילה את הפרגולה שלכם ולאחר מכן לבחון הצעות מחיר שונות הן עבור עץ והן עבור אלומיניום, בהתאם להעדפות שלכם ובהתאם לתקציב העומד לרשותכם. מומלץ בהחלט להשוות מספר הצעות, שכן מחירון פרגולות של יצרנים ומתקינים שונים, יכול להיות שונה מאוד בין ספק לספק.

מחירון פרגולות בישראל

כל החורף אתם מפנטזים על הקיץ ואז כשהקיץ מגיע אתם לא מעזים לצאת לגינה שלכם לפני שש בערב כי פשוט אי אפשר לשבת בחוץ תחת השמש הקופחת. אז החלטתם שאתם רוצים להתקין פרגולה אבל לפני שאתם עושים את הצעד הראשון, אתם רוצים להבין כמה זה יכול לעלות לכם והאם אתם בכלל יכולים לעמוד בתקציב הנדרש. ובכן, זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות ובשורות הבאות מביאים בפניכם המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום מחירון פרגולות בקווים כלליים, ויחד עם זאת, כדאי לזכור שאת ההחלטה הסופית חשוב לקבל על סמך הצעות קונקרטיות שאפשר באמת לקבל על פיהן החלטה.

אז כמה עולה פרגולה?

מחירון של פרגולות חייב לכלול בתוכו כמה סוגים של פרגולות שאת המחירים שלהן ניתן לדרג בסדר הבא. הזולות ביותר הן פרגולות ברזל שעלותן נעה בטווח שבין 300 ועד 500 ₪ למטר מרובע. אלו הן פרגולות פשוטות שמיוצרות ממוטות ברזל, הן כבדות, דורשות תחזוקה רבה, לא שיא האסתטיקה והעיצוב אבל חזקות מאוד ויציבות. הבאות בתור הן פרגולות העץ המסורתיות שהן למעשה הפרגולות השכיחות והנפוצות ביותר. פרגולות אלה יכולות להיות מיוצרות מסוגים שונים של עצים, עצים גושניים, עץ מעובד, עץ סינטטי וסוגים שונים של עץ (אורן, אלון, איפאה וכדומה). כל פרמטר כזה יכול להשפיע מאוד על המחיר, אבל בסך הכל טווח המחירים שאתם אמורים למצוא במסגרת מחירון פרגולות עץ אמור לנוע בין 350 ועד 700 ₪ למטר מרובע. לבסוף, מגיעות פרגולות האלומיניום שטווח המחירים שלהן יכול לנוע בין 500 ₪ ועד 1,500 ₪ למטר מרובע. טווח זה משקף למעשה את הגמישות הרבה שניתן להשיג בייצור והזמנת פרגולות אלומיניום בשלל עיצובים, תצורות, שילובים חשמליים, סוככים וכן הלאה, גמישות שכמעט ולא קיימת בסוגי הפרגולות האחרות.

ובכל זאת, זהו לא מחירון שכדאי לקבל על בסיסו החלטה

המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום מדגישים בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים, שאת ההחלטה שלכם האם להתקין פרגולה ואיזה סוג להתקין, אתם לא אמורים לקבל על סמך מחירון פרגולות, לא כזה שמתפרסם באינטרנט ואפילו לא כזה שמוצע על ידי בית עסק העוסק בתחום הפרגולות. את ההחלטה שלכם אתם רוצים לקבל אך ורק על בסיס הצעת מחיר קונקרטית ומסודרת וגם זה לאחר שביצעתם השוואת מחירים מול הצעות אחרות. האפשרויות הן רבות ומגוונות, וכך למשל אם אתם רוצים ללכת בכיוון של פרגולת אלומיניום, תוכלו למצוא דגמים מצוינים ויוצאי דופן גם בחלק הנמוך ביותר של הטווח אותו ציינו לעיל. תחילה הגדירו מה אתם מחפשים, לאחר מכן גבשו מפרט טכני בסיוע איש מקצוע ולאחר מכן בקשו הצעות מחיר קונקרטיות שביניהן תוכלו להשוות. המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום ישמחו לסייע לכם לאורך התהליך כולו.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פתרונות אחסון במחסן

פתרונות אחסון מחסנים הופכים פופולריים יותר ויותר עקב הגידול במסחר האלקטרוני. הם מציעים מספר רב של יתרונות ויכולים לעזור לעסקים לחסוך בעלויות ובמקום. פתרונות אחסון

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף הוא אחד הפרויקטים המאתגרים והמסוכנים ביותר ליזמים. יכול להיות קשה מאוד להגיע להסכמה על תוכנית השיפוץ. ישנם בעלי עניין רבים המעורבים בתהליך

הדגשים לאיטום לקראת החורף

איטום הוא תהליך בו מכניסים נוזל לחפץ על מנת ליצור איטום הרמטי. זה מונע זרימת אוויר, אדי מים או נוזלים מעבר לאטימה. זה יכול להיעשות

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה