סגירת מרפסת אלומיניום 7 טיפים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

סגירת מרפסת אלומיניום

סגירת מרפסת מאפשרת לכם להפוך את מרפסת השמש שלכם מחלל פתוח לחדר סגור, שמתווסף למניין החדרים בבית. סגירת מרפסת אלומיניום משמשת בעיקר לסגירת שמש של מרפסת שמש באמצעות זכוכית, ומיועדת בעיקר לא להפיכת המרפסת לחדר כמו כל חדר בבית, אלא להפיכתה למרפסת שמש סגורה. אז מה זה סגירת מרפסת אלומיניום? איך קשור האלומיניום לזכוכית? למה בכלל לסגור מרפסת אם היא נשארת מרפסת? על כך בשורות הבאות.

 

מה זה סגירת אלומיניום ואיך זה קשור לזכוכית?

סגירת מרפסת אלומיניום משמעותה לא סגירה שכל כולה עשויה אלומיניום, אלא שהשלד שלה עשוי אלומיניום. סגירת מרפסת מבוצעת על פי כללים הנדסיים מקצועיים, שבאים לידי ביטוי בכל תהליך בנייה וחלק מרכזי בכללים אלה הוא מרכיב הקונסטרוקציה או השלד. גם בסגירה שהיא אינה אלומיניום, בונים תחילה שלד שמעניק למכלול הסגירה את היציבות המבנית שלו, ולאחר מכן מבצעים את הסגירה עצמה באמצעות לוחות, אריחים, רצועות עץ וכן הלאה. סגירת מרפסת אלומיניום מבוצעת בדרך כלל במטרה ליצור חלל סגור במרפסת השמש, אך להשאיר את החלל הזה למטרת מרפסת שמש, שפשוט תהיה סגורה. לשם כך, נעשה שימוש בלוחות זכוכית לצורך הסגירה, כך שהשמש תוכל לחדור פנימה, אך יתקיים בידוד אוויר בין החלל הפנימי לחיצוני. במקרה כזה, השלד עשוי פרופילים של אלומיניום וביניהם מיושמים לוחות זכוכית שסוגרים בפועל את החלל.

 

למה לסגור מרפסת אם היא נשארת מרפסת?

הרעיון המרכזי של מרפסת שמש הוא ליצור מעין מרחב שהוא בתוך הבית, אבל גם מחוצה לו, מרחב שמעניק לנו תחושה שאנחנו בתוך הבית, אבל גם נהנים מהאוויר בחוץ. כאשר אנו סוגרים את המרפסת, אנחנו למעשה מבודדים את חלל המרפסת מן החוץ ומבטלים למעשה את המאפיין של "להרגיש בחוץ". על כן, נשאלת השאלה למה בכלל לבצע סגירת מרפסת אלומיניום אם אין כוונה להפוך את המרפסת לחדר רגיל ולהשאיר אותה בתור מרפסת. ובכן, התשובה היא שמרפסת שמש פתוחה יכולה לשרת אותנו אך ורק בעונת הקיץ, בעוד מרפסת שמש סגורה יכולה לשמש אותנו לאורך כל השנה. מעבר לכך, אנחנו אמנם ממשיכים להשתמש במרפסת בתור מרפסת, אבל אנחנו יכולים להרחיב את השימושים בה לאור החלל הסגור שלה. בכלל זה, ניתן לאחסן בה דברים, להוסיף מיזוג אוויר, להשתמש בה גם כפינת אוכל וכן הלאה.

בכל מקרה, במסגרת פרויקט סגירת מרפסת אלומיניום ניתן תמיד לתכנן את הסגירה כדי ליהנות ממקסימום מודולריות. ניתן לתכנן חלונות גדולים מכל כיוון כך שבפתיחתם ניתן ליהנות מזרימת אוויר מלאה וכאשר קר בחוץ, ניתן ליהנות מבידוד מלא מן החוץ. כל האפשרויות למעשה פתוחות בפניכם, ואתם רק צריכים לבחור את סוג הפרופילים, סוג הזכוכית והתכנון הכולל של סגירת מרפסת אלומיניום, ואת זה תוכלו לעשות בסיוע אנשי מקצוע המתמחים בעבודות אלומיניום.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקשרו עכשיו