סגירת מרפסת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

גודל שטח הבית שלכם הינו חשוב מאד לאיכות החיים במבנה, בעוד שכיום רבים מחפשים את הדרך להגדיל את חלל המגורים, בין אם על ידי הוספת אלמנטים שונים למבנה, הוספת קומה או סגירת חלל, תוך שרבים בוחרים בפתרון של סגירות מרפסת. אבל מה צריך לדעת על הדרך לבצע סגירת חלל על מנת להקנות שטח מגורים נוסף? כל הפרטים בהמשך.

סגירת מרפסת – למה זה כדאי וכיצד עושים את זה נכון?

ביצוע סגירת מרפסת מכילה היא פעולה שמציעה שלל יתרונות, ביניהם :היכולת להגדיל את החלל, היא מאפשרת להוסיף חדר נוסף בבית, לאטום מקור וחום את המבנה, כמו גם שהיא מאפשרת ארגון ועיצוב הבית בחלל רחב יותר בו ניתן להוסיף שלל אלמנטים כמו: מיזוג אוויר, שולחן אוכל, מיטה במידה ורוצים להוסיף חדר שינה וכל מה שצריך למען חיים ברווחה ובצורה איכותית.פרופיל אלומיניום לפרגולה

לפני שנסביר אודות הדרך לסגור את חלל המבנה (בין אם פרטי או ציבורי), חשוב שתדעו כי כיום על מנת לבצע סגירה של החלל, כבר לא צריך לפנות לרשויות על מנת לקבל אישורי בנייה, אלא שניתן לבצע את הפעולה בתהליך קל יותר תוך בנייה קלה אשר נעשית בדרך כלל באמצעות חומרי בנייה קלים, כמו גם באמצעות אנשי מקצוע שיודעים כיצד אפשר לבצע סגירת מרפסת מבלי להשתמש בחומרי בניין כבדים שגוררים איתם את הצורך ברישיונות ואישורים.

כיצד סוגרים מרפסת

פעולה זאת חייבת להתבצע על ידי אנשים המקצוע באמצעות חומרים שונים אותם בוחרים הלקוחות, תוך שהמקצוענים מבצעים סגירה של המרפסת בבנייה קלה, או לעיתים בבנייה באמצעות לוחות צמנט או בטון, תוך עבודה שאורכת כמה ימים טובים בהם מתכננים, מניחים יסודות, בונים ומחברים את כל האלמנטים ליצירת חלל סגור והרמטי במבנה.

באיזה חומרים משתמשים על מנת לסגור מרפסת?

אם בעבר כדי להוסיף חלל למבנה על ידי סגירת מרפסת היה צורך בקונסטרוקציות מסובכות כמו גם שימוש בחומרי בטון והקמת שלל תשתיות: הרי שכיום באמצעות בנייה קלה, ניתן לעשות זאת ביעילות ובמהירות.

בניית מרפסת ניתן לבצע עם שימוש באלומיניום, זכוכית או בחומרים קלים אחרים, כאשר ניתן לבצע את כל התהליך באמצעות שימוש בפרופילים: הלוא הן מוטות עשויי חומרי בנייה קלים שתוחמים את המרפסת וסוגרים אותה באמצעות שילוב לוחות מסוגים שונים כמו: אלומיניום, זכוכית, פלסטיק, או כל חומר המיועד לבנייה קלה.

בכך אפשר לחסוך כסף עלויות כמו גם ימי בנייה ארוכים שהיו בעבר נחוצים על מנת לסגור מרפסת, או על מנת לבצע כל שינוי חיצוני ופנימי במבנה.

מתי נצטרך אישורים לסגירת מרפסת?

למרות החוקים החדשים של משרד הבינוי בהם במידה ומתבצעת בנייה קלה אין צורך באישורים, עדיין ישנו צורך באישור גם מהשכנים בבניין בו אתם גרים כמו גם מהרשויות במידה וסגירת המרפסת משפיעה באופן משמעותי על מראה המבנה. לכן יש תמיד להתייעץ עם מהנדס של חברת הבנייה אותה בחרתם, למען ביצוע עבודות סגירת המרפסת.

מתי נרצה לסגור מרפסת

לביצוע פעולה של סגירה מרפסת יש סיבות שונות החל מהצורך לאטום את המבנה, להוסיף חלל לסלון או ליצור פינת אוכל, בעוד שפעולה זאת היא יעילה במקרים שחסרים חדרים בבית, כמו גם ליצירת חלל עבודה ויצירה שיהיו כולו שלכם!

סגירת מרפסת כל היתרונות

כדי להבין יותר אודות הכדאיות של סגירת מרפסות, חשוב לדעת כי ישנם כמה יתרונות מרכזיים בביצוע הפעולה, ביניהם:

איטום החלל – כאשר מבצעים סגירה הרמטית של מרפסת, אוטמים את החלל נגד חום וקור. בכך אפשר להעלות את איכות החיים במבנה.

העלאת ערך הנכס – מי שירצה להוסיף חדרים במבנה ובכך להעלות את ערך הנכס לצרכי מכירה או השכרה: יכול לסגור מרפסת ולהפוך את החלל לחדר נוסף.

העלאת איכות החיים – מלבד היתרונות הטכניים, חשוב לדעת כי סגירה של מרפסת מקנה איכות חיים טובה יותר בעיקר במבנים צפופים וקטנים בהם כל חדר חשוב.

כיצד סוגרים את חלל הבית בצורה נכונה?

על מנת לבצע סגירת מרפסת  הצללה למרפסת בצורה נכונה, חשוב תמיד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע עבודות אלומיניום, כמו גם סגירת חללים בצורה נכונה ומקצועית.

חפשו אנשי מקצוע מומחים שיכולים לבצע עבורכם תכנית הנדסית טובה לצורך סגירת החלל, תוך בחירת איש המקצוע שיכול להציע לכם את הפתרונות הפשוטים והטובים ביותר לביצוע העבודות.

בכך תוכלו ליהנות מחדר נוסף במבנה, כמו גם מחלל אטום אשר ישמש אתכם לצרכים שונים ויעלה את איכות החיים, תוך שביצוע סגירת מרפסת היא דרך נפלאה להרגיש טוב יותר בחלל מרווח ונעים.

סגירת מרפסת אלומיניום

אם הדבר הראשון שעולה בראשכם כשאתם שומעים את הביטוי סגירת מרפסת אלומיניום, הוא מרפסת שמכוסה בלוחות אלומיניום כבדים, אז זה ממש לא זה. סגירת מרפסת באמצעות אלומיניום מתייחסת לסגירה המבוססת על קונסטרוקציית אלומיניום, שמשמשת כשלד המרכזי של הסגירה ועליה מותקנים משטחים שבאמצעותם יוצרים את הסגירה בפועל. במרבית המקרים, סגירת מרפסת אלומיניום מתייחסת לשימוש במשטחי זכוכית כך שהמרפסת נותרת מרפסת שמש רק שיש את האופציה לסגור אותה מפני חדירת קור, גשם ורוח. יחד עם זאת, ניתן לעשות שימוש גם במשטחים אטומים כאשר מבקשים לסגור את המרפסת לחדר מן המניין. על האפשרויות של סגירת מרפסת באמצעות קונסטרוקציית אלומיניום מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

אפשרויות סגירת מרפסת אלומיניום

ככלל, בסגירה של מרפסת על ידי אלומיניום, נעשה שימוש בפרופילים של אלומיניום לבניית הקונסטרוקציה של הסגירה ולא לסגירה עצמה. כמו כן, במרבית המקרים משמשת קונסטרוקציה זו בסגירת זכוכית של המרפסת, קרי שמירת האופי של המרפסת כמרפסת שמש. במקרים אלה נעשית סגירת זכוכית על כל שטח המרפסת או על חלק מהשטח שלה בכדי ליצור מרחב שמאפשר ליהנות מהנוף ומהשמש אך במקביל גם מגן מרוח, מקור ומגשם. כמו כן, מרחב זה יכול לשמש גם להצבת פינת אוכל, מקרר, מקפיא, ארון אחסון וכן הלאה, כך שסגירה זו יכולה להשיג כמה מטרות שונות. מן הצד השני, סגירת מרפסת אלומיניום יכולה לשמש גם לצורך יצירת חדר מן המניין, חדר אטום לחלוטין ככל החדרים בבית, ובמקרה הזה האלומיניום שוב משמש כקונסטרוקציה מרכזית אך המשטחים לסגירה הם אטומים כדוגמת פאנלים מבודדים או לוחות אלומיניום מבודדים.

מי מבצע סגירה של מרפסת באמצעות אלומיניום?

קודם כל חשוב לציין שהמהלך של סגירת מרפסת אלומיניום הוא מהלך שמשקף שינוי מבני שמחייב הוצאת היתר בנייה ולכן יש לבנות תכנית בנייה עבור הסגירה ולהגיש אותה לוועדה המקומית לתכנון ובנייה הרשות המקומית הרלוונטית על מנת לקבל היתר בנייה לביצוע הסגירה כמפורט בתכנית. את הסגירה עצמה ניתן להזמין מקבלן שיפוצים שמתמחה בסגירת מרפסות, אבל אפשר לעבוד גם אם חברות המבצעות פרויקטים מאלומיניום כמו חברות המייצרות חלונות אלומיניום, דלתות אלומיניום, פרגולות אלומיניום וכמובן סגירת מרפסת אלומיניום. חברות אלה מתמחות אמנם בייצור אלומיניום אך מתמחות גם בכל מרכיבי הפרויקט האחרים כמו עבודה עם זכוכית, קיבוע, עיגון והתקנה של קונסטרוקציות למבנה בפיקוח הנדסי וכן הלאה.

המרכז לפרגולות אלומיניום מציע מגוון רחב של מוצרי אלומיניום לבית ובכלל זה חלונות, דלתות, פרגולות, שערים, גדרות וסגירות מרפסת בהתאמה אישית לצרכי והעדפות הלקוח. החברה מלווה אתכם משלב התכנון והעיצוב ועד שלב הייצור, ההתקנה והגמר של סגירת המרפסת לרבות גמר פנימי של החלל שנוצר לאחר ביצוע הסגירה, והכל בליווי מקצועי והנדסי על פי החוק.

סגירת מרפסת

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!