סגירת מרפסת

פרגולות אלומיניום במחירים הזולים בארץ

פריסה ארצית 

11+ שנות ניסיון 

ייעוץ בחינם ללא עלות  – 073-3753310

גודל שטח הבית שלכם הינו חשוב מאד לאיכות החיים במבנה, בעוד שכיום רבים מחפשים את הדרך להגדיל את חלל המגורים, בין אם על ידי הוספת אלמנטים שונים למבנה, הוספת קומה או סגירת חלל, תוך שרבים בוחרים בפתרון של סגירות מרפסת. אבל מה צריך לדעת על הדרך לבצע סגירת חלל על מנת להקנות שטח מגורים נוסף? כל הפרטים בהמשך.

סגירת מרפסת – למה זה כדאי וכיצד עושים את זה נכון?

ביצוע סגירת מרפסת מכילה היא פעולה שמציעה שלל יתרונות, ביניהם :היכולת להגדיל את החלל, היא מאפשרת להוסיף חדר נוסף בבית, לאטום מקור וחום את המבנה, כמו גם שהיא מאפשרת ארגון ועיצוב הבית בחלל רחב יותר בו ניתן להוסיף שלל אלמנטים כמו: מיזוג אוויר, שולחן אוכל, מיטה במידה ורוצים להוסיף חדר שינה וכל מה שצריך למען חיים ברווחה ובצורה איכותית.פרופיל אלומיניום לפרגולה

לפני שנסביר אודות הדרך לסגור את חלל המבנה (בין אם פרטי או ציבורי), חשוב שתדעו כי כיום על מנת לבצע סגירה של החלל, כבר לא צריך לפנות לרשויות על מנת לקבל אישורי בנייה, אלא שניתן לבצע את הפעולה בתהליך קל יותר תוך בנייה קלה אשר נעשית בדרך כלל באמצעות חומרי בנייה קלים, כמו גם באמצעות אנשי מקצוע שיודעים כיצד אפשר לבצע סגירת מרפסת מבלי להשתמש בחומרי בניין כבדים שגוררים איתם את הצורך ברישיונות ואישורים.

כיצד סוגרים מרפסת

פעולה זאת חייבת להתבצע על ידי אנשים המקצוע באמצעות חומרים שונים אותם בוחרים הלקוחות, תוך שהמקצוענים מבצעים סגירה של המרפסת בבנייה קלה, או לעיתים בבנייה באמצעות לוחות צמנט או בטון, תוך עבודה שאורכת כמה ימים טובים בהם מתכננים, מניחים יסודות, בונים ומחברים את כל האלמנטים ליצירת חלל סגור והרמטי במבנה.

באיזה חומרים משתמשים על מנת לסגור מרפסת?

אם בעבר כדי להוסיף חלל למבנה על ידי סגירת מרפסת היה צורך בקונסטרוקציות מסובכות כמו גם שימוש בחומרי בטון והקמת שלל תשתיות: הרי שכיום באמצעות בנייה קלה, ניתן לעשות זאת ביעילות ובמהירות.

בניית מרפסת ניתן לבצע עם שימוש באלומיניום, זכוכית או בחומרים קלים אחרים, כאשר ניתן לבצע את כל התהליך באמצעות שימוש בפרופילים: הלוא הן מוטות עשויי חומרי בנייה קלים שתוחמים את המרפסת וסוגרים אותה באמצעות שילוב לוחות מסוגים שונים כמו: אלומיניום, זכוכית, פלסטיק, או כל חומר המיועד לבנייה קלה.

בכך אפשר לחסוך כסף עלויות כמו גם ימי בנייה ארוכים שהיו בעבר נחוצים על מנת לסגור מרפסת, או על מנת לבצע כל שינוי חיצוני ופנימי במבנה.

מתי נצטרך אישורים לסגירת מרפסת?

למרות החוקים החדשים של משרד הבינוי בהם במידה ומתבצעת בנייה קלה אין צורך באישורים, עדיין ישנו צורך באישור גם מהשכנים בבניין בו אתם גרים כמו גם מהרשויות במידה וסגירת המרפסת משפיעה באופן משמעותי על מראה המבנה. לכן יש תמיד להתייעץ עם מהנדס של חברת הבנייה אותה בחרתם, למען ביצוע עבודות סגירת המרפסת.

מתי נרצה לסגור מרפסת

לביצוע פעולה של סגירה מרפסת יש סיבות שונות החל מהצורך לאטום את המבנה, להוסיף חלל לסלון או ליצור פינת אוכל, בעוד שפעולה זאת היא יעילה במקרים שחסרים חדרים בבית, כמו גם ליצירת חלל עבודה ויצירה שיהיו כולו שלכם!

סגירת מרפסת כל היתרונות

כדי להבין יותר אודות הכדאיות של סגירת מרפסות, חשוב לדעת כי ישנם כמה יתרונות מרכזיים בביצוע הפעולה, ביניהם:

איטום החלל – כאשר מבצעים סגירה הרמטית של מרפסת, אוטמים את החלל נגד חום וקור. בכך אפשר להעלות את איכות החיים במבנה.

העלאת ערך הנכס – מי שירצה להוסיף חדרים במבנה ובכך להעלות את ערך הנכס לצרכי מכירה או השכרה: יכול לסגור מרפסת ולהפוך את החלל לחדר נוסף.

העלאת איכות החיים – מלבד היתרונות הטכניים, חשוב לדעת כי סגירה של מרפסת מקנה איכות חיים טובה יותר בעיקר במבנים צפופים וקטנים בהם כל חדר חשוב.

כיצד סוגרים את חלל הבית בצורה נכונה?

על מנת לבצע סגירת מרפסת  הצללה למרפסת בצורה נכונה, חשוב תמיד לבחור את אנשי המקצוע הטובים ביותר לביצוע עבודות אלומיניום, כמו גם סגירת חללים בצורה נכונה ומקצועית.

חפשו אנשי מקצוע מומחים שיכולים לבצע עבורכם תכנית הנדסית טובה לצורך סגירת החלל, תוך בחירת איש המקצוע שיכול להציע לכם את הפתרונות הפשוטים והטובים ביותר לביצוע העבודות.

בכך תוכלו ליהנות מחדר נוסף במבנה, כמו גם מחלל אטום אשר ישמש אתכם לצרכים שונים ויעלה את איכות החיים, תוך שביצוע סגירת מרפסת היא דרך נפלאה להרגיש טוב יותר בחלל מרווח ונעים.

סגירת מרפסת

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

התקנת פרגולות עץ בחריש

מחפשים לשדרג את ביתכם עם התקנת פרגולות עץ בחריש ? במדריך המפורט הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי פרגולות עץ. לפני שנתחיל

התקנת פרגולות עץ בעומר

מחפשים לשדרג את ביתכם עם התקנת פרגולות עץ בעומר ? במדריך המפורט הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי פרגולות עץ. לפני שנתחיל

התקנת פרגולות עץ בתל-אביב

מחפשים לשדרג את ביתכם עם התקנת פרגולות עץ בתל-אביב ? במדריך המפורט הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי פרגולות עץ. לפני שנתחיל

התקנת פרגולות עץ ביפו

מחפשים לשדרג את ביתכם עם התקנת פרגולות עץ ביפו ? במדריך המפורט הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי פרגולות עץ. לפני שנתחיל

התקנת פרגולות עץ בקריות

מחפשים לשדרג את ביתכם עם התקנת פרגולות עץ בקריות ? במדריך המפורט הבא תקבלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת לגבי פרגולות עץ. לפני שנתחיל

מרכז/דרום

צפון