סוכך אלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

סוכך אלומיניוםסוכך אלומיניום

אם אתם מחפשים פתרון הצללה זול ומהיר בחרו בסוכך. התפקיד של סוככים הוא להעניק לנו שכבת הגנה מפני השמש, וכאשר מדובר על חומר גלם עמיד כמו אלומיניום, פתרונות ההצללה תקפים גם לימי הגשמים. בדרך כלל סוככים יהיו עשויים מחומרים פשוטים ולכן רבים נוטים לחשוב שהם לא עמידים מספיק. אנו כאן כדי להראות לכם דעה שונה.

 

סוכך אלומיניום לעומת פרגולת אלומיניום

בשביל ליצור את ההשוואה בין סוכך לפרגולה עלינו תחילה להכיר את שני המונחים.

מהי פרגולה? פרגולה היא מבנה קבוע (לרוב). הפרגולה עשויה מתכת, עץ או אלומיניום. הפרגולה נתמכת על ידי חיבור לקיר, על ידי חיבור לקיר ושני עמודים או על 4 עמודים. המשטח העליון של הפרגולה הוא למעשה התקרה ומהווה פתרונות הצללה. הפרגולה לרוב תהיה בעל מרווחים, למעט פרגולה מתכווננת אשר ניתן לבחור את רמת ההצללה שלה. לרוב אנשים יבחרו בפרגולה מאלומיניום בגלל עלויות ההתקנה הזולות, וכך יש אפשרות לחיפוי אשר מדמה עץ גם על פרגולת אלומיניום. יש מגוון רחב של אפשרויות כאשר אנחנו בוחרים בפרגולה, החל מאפשרויות התקנה, סוגי פרגולות ומחירים.

מה זה סוכך? סוכך הוא מבנה אשר מעניק לנו פתרונות הצללה גם כן. הסוכך מחובר לקיר ללא קיבוע של עמודים.

ניתן לבחור בין סוגים שונים של סוככים, סוכך קבוע וסוכך מתקפל. הסוכך הקבוע מתאים לכל עונות השנה וניתן לקפל אותו במהירות באמצעות זרועות מתקפלות. סוככים נפוצים בקרב חנויות ובתים, הסוכך נותן מענה לכל עונות השנה. לרוב סוככים יהיו עשויים בד, אלומיניום או פלסטיק. החיסרון הוא שלא ניתן לשנות את זווית ההצללה, אך המחירים זולים באופן בולט מאשר פרגולות.

 

מה עדיף לי?

השאלה היא עניין של תקציב ומיקום. סוכך אלומיניום מעניק לנו את כמעט את אותם הפתרונות של פרגולות אלומיניום ידניות. כאשר מדובר על פרגולה חשמלית, אין מה להשוות מבחינת איכות אך גם מבחינת מחיר. הסוככים נחשבים לבטיחותיים וקלים. הסוככים מתאימים לפתרונות הצללה במקומות בהם השמש פוגעת, והם לרוב מעניקים לנו פתרונות הצללה טובים יותר מאשר פרגולות. אתם צריכים לדעת בדיוק איפה השמש מפריעה לכם וכך להתקין את הסוכך בהתאם. הפרגולות מצד שני עמידות יותר בפני גשם, רוחות ותנאי מזג אוויר נוקשים. הפרגולות מתאימות יותר למקומות פתוחים ולשטחים גדולים. כאשר מדובר על מרפסת בבית או מקום ספציפי בחצר הסוכך יהיה הפיתרון האידיאלי עבורכם.

 

מה היתרון באלומיניום?

בין אם מדובר על סוכך ובין אם מדובר על פרגולה, אלומיניום הוא חומר הגלם הנכון. אלומיניום הוא חומר שימושי לא רק עבור פרגולות וסוככים, אלא גם עבור ריהוט. מדובר על חומר גלם שמאוד נוח לעבוד איתו והקהל הישראלי שש לרכוש אותו. אלומיניום הוא חומר גלם מאוד זול, קל לעצב אותו בהתאמה אישית ולכן הפופולריות שלו גדלה עם השנים. לרוב אלומיניום מיוצר על ידי מחזור, ככה שאתם גם תורמים באופן ישיר לכדור הארץ. כאשר אתם בוחרים בסוכך אלומיניום אתם יכולים להבטיח שטח רחב יותר של צללה וגם חוסן בפני ימי הגשם הקשים. אלומיניום עמיד בפני חלודה ולכן הבלאי שלו מאוד נמוך. על פניו, המחיר של אלומיניום יהיה יקר יותר מאשר עץ, אך כאשר אנחנו משכללים את המחיר הכולל אנחנו נמצא את עצמנו משלמים הרבה פחות לטווח הארוך עבור אלומיניום. 

מנגנוני קיפול לסוכך

יש סוככים על מנגנוני קיפול חדשניים אשר יבטיחו לכם מינימום מאמץ בעת קיפול הסוכך. שימו לב איזה סוג מנגנון אתם בוחרים, יש סוככים קבועים, יש סוככים עם זרועות ויש סוככים עם מנגנוני קיפול אלקטרוניים באמצעות שלט. הדרך הטובה ביותר לבחור את מנגנון הקיפול הוא בהתאמה לשטח הכולל. מסעדות רבות יבחרו בסוככים גדולים בעלי מנגנון אלקטרוני, אך כאשר מדובר על מבנה קטן כמו מרפסת אין צורך בכך. ניתן לבחור במנגנון קיפול ידני באמצעות טריקת הזרועות. 

ההמלצה שלנו היא להגיע לחברה מקצועית אשר מתמחה בפתרונות הצללה לבתים ולעסקים. הבחירה של סוכך אלומיניום איכותי אינה פשוטה, יש להכיר את המושגים הכללים וללמוד את השטח בבית שלכם. סוכך אלומיניום יכול להתאים לכל מבנה, השאלה היא איזה מנגנון קיפול מתאים לכם. המחירים עבור סוכך אלומיניום ינועו החל מ-300 ש"ח למ"ר ועד כ-700 ש"ח למ"ר. המחיר מתייקר בהתאם למנגנון הקיפול, שטח ההתקנה ואופן ההתקנה.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!