סוכך חשמלי

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

חללים חיצוניים במבנים פרטיים וציבוריים מאפשרים לרבים איכות חיים נפלאה! בזמן שרצפת עץ הממוקמת מחוץ לבית: מהווה מקום נפלא בו ניתן לשהות בימים יפים, חצר מטופחת מקנה אווירה נעימה, בעוד שמרפסת פתוחה תאפשר לרבים לצאת לשאוף אוויר במהלך היום, כמו גם בסופי שבוע.

עם זאת כדי להגן על המרחב החיצוני בכל מקום – חשוב לנקוט במגוון אמצעים יעילים כמו הקמת צליות, התקנת רשת צל, בניית פרגולה או סוכך חשמל.

אבל מה זה אומר סוכך חשמלי? ומדוע הוא פתרון מושלם עבור חלל חיצוני? כל המידע החשוב בהמשך!

סוכך חשמלי – מה זה אומר ומתי כדאי להתקן אותו?

אם אתם רוצים לבחור באחת הדרכים היעילות לבצע הצללה של חלל חיצוני כגון: גינה, מרפסת, דק, בריכה, או כל מקום שתרצו לאפשר בו צל. חשוב שתדעו כי באמצעות סוכך חשמלי המופעל בשלט רחוק, תוכלו לאפשר צל בכל מקום תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת להצללת המרחב.

סוכך חשמלי הוא בעצב סוג של מרקיז (כן, ממש כמו אלה המשמשים להצללה של מרפסות בארץ ובעולם), אך הוא בנוי לאו דווקא רק בצורה עגולה המאפיינת מרקיז, אלא שהוא מעוצב ומתוכנן גם בצורה ישרה, מוטית בכמה מעלות מטה וזאת כדי לאפשר צל בכל מרחב.

אלמנטים אלה מאוגדים אל המבנה תוך שניתן לשלוט במרחק אליו הם יגיעו וזאת כדי לבצע התאמה לכמות הצל הדרושה בחלל, כמו גם לתנאי מזג האוויר.

אחת התכונות הבולטות בסוכך חשמלי

היא היכולת לשלוט במצבי ההצללה שהאלמנט מאפשר, תוך שליטה במידות ההצללה באמצעות שלט חכם אשר פועל באמצעות הנעת מנוע חשמלי המותקן בסוכך, שנועד כדי לכוונן את מידת הצל הרצויה במקום, כמו גם את האורך והזווית בה יקנה הסוכך צל.

בנוסף, לאלמנט הצללה מסוג זה ישנו מנגנון חכם שנועד לקפל את הגגון של הסכך באופן אוטומטי בזמנים של רוחות חזקות או מזג אוויר קיצוני ובכך להגן על המרחב, כמו גם לשמור עליו שלם ותקין.

כיצד מתקינים סוככים חשמליים?

סוככים מסוג זה, מותקנים על ידי המומחים בתחום בעלי רישיון קבלן רשום , אנו ממליצים לפנות ליחידה לרישום קבלנים לקבלת רישיון קבלן לאתר החברה של היחידה לרישום קבלנים לחץ כאן  . חברות אשר עוסקות במתן פתרונות הצללה, בניית פרגולות אלומיניום, כמו גם התקנת סוככים חשמליים: יוכלו לבצע התאמה של סוג המחסה המתאים לשטח החיצוני שלכם, תוך התחשבות במידות וגודל המרחב, בעיצוב המקום, כמו גם בצרכים שלכם.

את הסוכך מתקינים בצורה מכאנית ובטוחה אל המבנה עצמו, תוך התקנה במקומות חיצוניים אותם הזכרנו קודם, כגון: גינות, חצרות, מרפסות, בריכות פרטיות ועוד והכל על מנת לאפשר שליטה במידות הצל, כמו גם התאמה לעיצוב הכללי של המרחב.

סוגים שונים של סוככים חשמליים

חשוב לדעת כי כיום ישנו מגוון רחב של סוגי סוככים חשמליים אשר מתוכננים בגדלים ובעיצובים שונים. מרקיזים לחלל חיצוני, למרפסות, לדק ולכל מקום, יכולים להיות מעוגלים, שטוחים, מעוצבים בגוונים צבעוניים, כהים או בהירים, כאשר את ההתאמה מבצעות חברות מקצועיות וזאת לפי דרישת הלקוח.

סוכך חשמלי – כל היתרונות

כאשר אתם מתלבטים בנוגע לסוג ההצללה שתרצו להקים במרחב החיצוני של המבנה,  חשוב שתדעו כי סוכך חשמלי מביא עמו כמה וכמה יתרונות בולטים, ביניהם:

שליטה מלאה פרגולות חשמליות – באמצעות סוכך חשמלי אפשר לשלוט על הזוויות של המחסה אותו אנו מעניקים למרחב החיצוני, כמו גם אל גודל הצל והכל בשליטה מלאה על ידי שימוש בשלט רחוק חכם ויעיל.

התאמה לעיצוב – מרקיזים המתאימים להצללה של המבנה, חייבים להתאים לעיצוב הכללי שלו, לכן סוככים מסוג זה מיוצרים בגדלים שונים, כמו גם בשלל עיצובים.

בטיחות – בשל היכולת של הסוככים להתאים עצמם לסביבה, ניתן ליהנות מבטיחות כמו גם מאותו קיפול אוטומטי אותו הזכרנו קודם, אשר נעשה במהירות בזמנים של רוחות ובזמנים של מזג אוויר קיצוני.

חסכון  – באמצעות התקנת מרקיז מסוג זה, אפשר ליהנות מהקמת אלמנט הצללה שאינו נבנה בבניה מסיבית הגוררת עמה זמן רב ותקציב גדול, אלא שניתן לבצע התקנה מהירה בבנייה קלה וחסכונית.

לסיכום, סוכך חשמלי מהווה פתרון נהדר לכל מבנה! בשל כך  יש כבר עכשיו לבחור את החברה המקצועית שתוכל לבצע התאמה, אספקה והתקנה מהירה של המרקיז ושל הצללה הנכונה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!