עבודות סנפלינג בגובה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

צריכים לחזק את אריחי החיפוי? לתקן פגמי בטון במעטפת החוץ של המבנה? לעשות טיח וצבע חוץ חדשים? לבצע עבודות איטום חוץ? בכל המקרים האלה, יהיה עליכם לממן מהלך של בניית פיגומים, מהלך שיכול לייקר את הפרויקט כולו פי שתיים ויותר. או, שיש לכם גם את האופציה של ביצוע העבודות הנדרשות באמצעות סנפלינג ועל עבודות סנפלינג בגובה נספר לכם ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זאת אומרת עבודות סנפלינג בגובה?

ובכן, זה בדיוק כפי שזה נשמע. סנפלינג הוא ספורט גלישה על הרים באמצעות חבלים חזקים במיוחד ומבוצע על ידי ספורטאי אקסטרים מיומנים ומנוסים בכל יום בכל רחבי העולם. לפני שנים לא מעטות, שוכפל תחום הסנפלינג מעולם הספורט אל העולם המסחרי והפך להיות ענף שבאמצעותו ניתן לבצע עבודות בגובה רב. עבודות שעד כה נדרשו פיגומים בכדי לבצע אותן, יכולות להתבצע היום מבלי להקים ולו פיגום אחד, הכל באמצעות סנפלינג. עבודות סנפלינג בגובה מונות כמובן שורה של עבודות המבוצעות על פני מעטפת החוץ של המבנה בעיקר בתחום השיפוץ, השימור ושיקום המבנים. בכלל זה, באמצעות סנפלינג ניתן לבצע עבודות צבע חוץ, טיח חוץ, איטום מבנים, תיקון או החלפה של חיפוי חוץ, ניקוי מעטפת חוץ, תיקון פגמי בטון, שיקום ברזל חוץ ועוד שורה של עבודות נקודתיות ורוחביות במבנים בכל גובה.

 

האם ישנן מגבלות מסוימות?

התשובה היא כן, אם כי מגבלות אלה הולכות ופוחתות ככל שעוברות השנים. בתחילה, ניתן היה לבצע עבודות סנפלינג בגובה רק עבור משימות נקודתיות שלא דרשו מהעובד לשאת איתו כמות משמעותית של ציוד וכלי עבודה. בשנים האחרונות נכנסו לתחום פתרונות חדשניים, המאפשרים נשיאה של ציוד וכלי עבודה על גבי מערכת חבלים ייעודית ונפרדת, מה שמאפשר לבצע כמעט כל סוג של עבודה במעטפת החוץ של המבנה. העובד גולש מטה על פני מעטפת החוץ של המבנה כשלידו גולש גם מקבץ גדול של כלי עבודה וציוד הנדרש לו לצורך ביצוע העבודה. יחד עם זאת, עבודות הדורשות ציוד כבד במיוחד או שילוב של אמצעים רבים יחד עם עובדים רבים בו זמנית, עדיין מבוצעות באמצעות פיגומים ומנופים על פי הצורך.

כאמור, אם אתם מתגוררים במבנה משותף, שבו אתם רוצים לבצע עבודות שיפוץ, התקנה, תחזוקה, שיקום או שימור, סביר להניח שאת כל רכיבי הפרויקט תוכלו לבצע באמצעות עבודות סנפלינג בגובה. מן הסתם, עבודות אלה דורשות התמחות גבוהה גם בגלישת סנפלינג, אבל בראש ובראשונה בביצוע העבודות עצמן. אתם הרי לא משלמים לאף אחד כדי שיגלוש על הבניין שלכם, אלא כדי שיתקן ויחדש אותו ולכן חשוב מאוד לבחור את הגורם המקצועי הנכון, שיכול לבצע עבורכם את העבודה הנדרשת בסטנדרטים הנדרשים גם באמצעות סנפלינג ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים.

בשיתוף עם ROPE עבודות סנפלינג.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

למה חשוב לבצע בדיקת קונסטרוקטור?

אדריכל מתכנן בניין וקונסטרוקטור בונה אותו. האדריכל אחראי על תכנון המבנה ואילו הקונסטרוקטור אחראי על בנייתו. על האדריכל לוודא שתכנון המבנה עומד בכל תקנות הבטיחות

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!