עבודות סנפלינג בגובה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

 

צריכים לחזק את אריחי החיפוי? לתקן פגמי בטון במעטפת החוץ של המבנה? לעשות טיח וצבע חוץ חדשים? לבצע עבודות איטום חוץ? בכל המקרים האלה, יהיה עליכם לממן מהלך של בניית פיגומים, מהלך שיכול לייקר את הפרויקט כולו פי שתיים ויותר. או, שיש לכם גם את האופציה של ביצוע העבודות הנדרשות באמצעות סנפלינג ועל עבודות סנפלינג בגובה נספר לכם ממש כאן בשורות הבאות.

 

מה זאת אומרת עבודות סנפלינג בגובה?

ובכן, זה בדיוק כפי שזה נשמע. סנפלינג הוא ספורט גלישה על הרים באמצעות חבלים חזקים במיוחד ומבוצע על ידי ספורטאי אקסטרים מיומנים ומנוסים בכל יום בכל רחבי העולם. לפני שנים לא מעטות, שוכפל תחום הסנפלינג מעולם הספורט אל העולם המסחרי והפך להיות ענף שבאמצעותו ניתן לבצע עבודות בגובה רב. עבודות שעד כה נדרשו פיגומים בכדי לבצע אותן, יכולות להתבצע היום מבלי להקים ולו פיגום אחד, הכל באמצעות סנפלינג. עבודות סנפלינג בגובה מונות כמובן שורה של עבודות המבוצעות על פני מעטפת החוץ של המבנה בעיקר בתחום השיפוץ, השימור ושיקום המבנים. בכלל זה, באמצעות סנפלינג ניתן לבצע עבודות צבע חוץ, טיח חוץ, איטום מבנים, תיקון או החלפה של חיפוי חוץ, ניקוי מעטפת חוץ, תיקון פגמי בטון, שיקום ברזל חוץ ועוד שורה של עבודות נקודתיות ורוחביות במבנים בכל גובה.

 

האם ישנן מגבלות מסוימות?

התשובה היא כן, אם כי מגבלות אלה הולכות ופוחתות ככל שעוברות השנים. בתחילה, ניתן היה לבצע עבודות סנפלינג בגובה רק עבור משימות נקודתיות שלא דרשו מהעובד לשאת איתו כמות משמעותית של ציוד וכלי עבודה. בשנים האחרונות נכנסו לתחום פתרונות חדשניים, המאפשרים נשיאה של ציוד וכלי עבודה על גבי מערכת חבלים ייעודית ונפרדת, מה שמאפשר לבצע כמעט כל סוג של עבודה במעטפת החוץ של המבנה. העובד גולש מטה על פני מעטפת החוץ של המבנה כשלידו גולש גם מקבץ גדול של כלי עבודה וציוד הנדרש לו לצורך ביצוע העבודה. יחד עם זאת, עבודות הדורשות ציוד כבד במיוחד או שילוב של אמצעים רבים יחד עם עובדים רבים בו זמנית, עדיין מבוצעות באמצעות פיגומים ומנופים על פי הצורך.

כאמור, אם אתם מתגוררים במבנה משותף, שבו אתם רוצים לבצע עבודות שיפוץ, התקנה, תחזוקה, שיקום או שימור, סביר להניח שאת כל רכיבי הפרויקט תוכלו לבצע באמצעות עבודות סנפלינג בגובה. מן הסתם, עבודות אלה דורשות התמחות גבוהה גם בגלישת סנפלינג, אבל בראש ובראשונה בביצוע העבודות עצמן. אתם הרי לא משלמים לאף אחד כדי שיגלוש על הבניין שלכם, אלא כדי שיתקן ויחדש אותו ולכן חשוב מאוד לבחור את הגורם המקצועי הנכון, שיכול לבצע עבורכם את העבודה הנדרשת בסטנדרטים הנדרשים גם באמצעות סנפלינג ועל פי כל כללי הבטיחות הנדרשים.

בשיתוף עם ROPE עבודות סנפלינג.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!