עולם של פתרונות – פרגולות אלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

עכשיו כשהקורונה השאירה רבים בבית, אט אט התחילו להתבהר צרכים ביתיים. פתאום אנשים שמו לב שהאי במטבח לא מסודר נכון, שהילד זקוק לעבור ממיטת המעבר למיטה של גדולים, שארון הנעליים צריך סינון משמעותי וכדומה, כאשר כל מה שנוגע לבחוץ קיבל משנה חשיבות. הסגרים הרבים גרמו לנו להעריך כל קרן שמש ומשב רוח. מכאן שכיום יותר ויותר אנשים מבקשים להתקין במרפסת או בגינה פרגולה, כך שאין זה משנה את הסגר הבא יהיה בחורף או בקיץ, כי כל עוד ישנה פרגולה, ניתן לנצל את הזמן בחוץ בצורה כמה שיותר נעימה ונשלטת – מבלי להיות מושפעים משמש ישירה או מגשם שמלווה ברוח חזקה.

 

רק לבחור – פרגולה חשמלית תלויה או שמדמה עץ

גם אתם חושבים להתקין בבית פרגולה ומנסים להבין מה נכון עבורכם? ובכן עולם הפרגולות מאוד מפותח, כך שהוא יודע להציע שלל פתרונות חכמים ומעוצבים. לצורך הדוגמה נציין שניתן למצוא פרגולה שאינה נוגסת בשטח של הרצפה, כך שאם מדובר במרפסת קטנה, ניתן לנצל עד תום את כל השטח הפנוי. עוד אופציה היא להתקין מרפסת אלומיניום חשמלית, כזו שמאפשרת בלחיצת כפתור לסגור או לפתוח את השלבים, עובדה שבין היתר מייצרת הצללה מלאה שמובילה לחוויה מיוחדת ביום גשום. בנוסף, אפשר לבחור בפרגולה מאלומיניום שנראית מעץ, כך שנהנים מאיכויות החומר ושומרים על השפה האחידה של הסגנון הכפרי. מה עוד? קיימים לא מעט אופציות נוספות שנוגעות לפרגולה מאלומיניום, כך שרק צריך להבין מה רצוי.

שלב אחר שלב – מתחילים לבחור פרגולה

ציינו שלפני רכישת פרגולה, יש להבין מה מחפשים. כיצד ניתן למקד את הבחירה בטריטוריה שהיא כה רחבה? ובכן ראשית יש להבין מה מבקשים מהפרגולה, עד כמה מבקשים שהיא תאפשר שליטה מלאה של סגירה ופתיחה, איזה מראה עיצובי מחפשים, האם מעדיפים שהפרגולה תהיה תלויה, מה הגודל הרצוי, מהו תקציב התקרה וכדומה. בנקודה זו נציין שרק צריך לאתר חברה שמתמחה במכירת פרגולות מאלומיניום, כך שהיא כבר תדע לתת דגשים נוספים, ולהמליץ מה רצוי בהתאם לתקציב, לנתונים בשטח וליכולות החומר. 

יתרונותיה של פרגולה מאלומיניום

כיום ניתן למצוא בשוק מגוון חומרים שמהם מייצרים פרגולות, אך אין שאלה שאותן פרגולות אלומיניום מקבלות מקום של כבוד וטרם נמצא להן תחליף. מכאן שאין זה מפליא שגם מי שמעדיף את מראה העץ עדיין הרבה פעמים בוחר בפרגולה מאלומיניום (אך עם גימור שמדמה עץ). מדוע אם כן רוב הפרגולות עשויות מאלומיניום? ובכן מדובר במוצר מאוד איכותי ובעל יתרונות ייחודיים. האלומיניום ידוע כחומר קל משקל, כחומר חזק ויציב, כחומר גמיש, כחומר יחסית זול (יחסית לברזל), כחומר שאינו מתבלה (גם בתנאי חוץ המראה הראשוני נשמר לאורך שנים מבלי להעלות חלודה), כחומר שניתן לצבוע באופן איכותי בכול גוון רצוי ובנוסף לכל האלומיניום מאפשר משחק עם עיצובי עשיר ביותר. 

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו