פרגולה אלומיניום בזול

 

רוצים לבנות פרגולה בגינה או במרפסת, אבל התקציב העומד לרשותכם מוגבל לעניין זה ואתם מעדיפים לקנות פרגולה אלומיניום בזול? ובכן, הבשורה הטובה היא שיש לכם בהחלט אפשרות לבנות פרגולה אלומיניום בזול מבלי לפגוע כהוא זה בחוויית הצל בגינה או במרפסת. הבשורה הפחות טובה היא שיהיה עליכם להתגמש בהיבט העיצובי ואולי גם לקבל החלטה על פרגולה קטנה יותר מזו שרציתם בתחילה.

 

מהו מחיר זול בקטגוריה של פרגולות אלומיניום?

כדי שתוכלו להזמין לעצמכם פרגולה אלומיניום בזול, אתם צריכים תחילה להבין מהו טווח המחירים שנחשב לטווח זול בקטגוריה של פרגולות אלומיניום. ככלל, נהוג להציב את הטווח של 500 ש"ח עד 1500 ש"ח למטר מרובע לפרגולות אלומיניום במיין סטרים. ישנן כמובן פרגולות אלומיניום יקרות יותר, אך אלו נחשבות לפרגולות יוקרתיות. ישנן גם פרגולות זולות יותר, אך אלו נחשבות לפשוטות מדי וכנראה גם לא איכותיות מספיק, לא עמידות מספיק ולא חזקות מספיק. מה שכן, בקצה התחתון של הטווח, קרי 500 עד 600 שקלים, תוכלו למצוא את מרבית הדגמים שיספקו לכם גם צל מושלם בגינה או במרפסת וגם את האסתטיקה שאתם מצפים מפרגולת אלומיניום בסגנון עיצוב מודרני.

 

מה תוכלו לעשות בכדי להוזיל את מחיר הפרגולה?

את מחיר הפרגולה שאתם מזמינים קובעים על פי מספר פרמטרים מרכזיים ובראשם שטח הכיסוי של הפרגולה (גודל), גובה הפרגולה, גודל ועובי עמודי הפרגולה וקורות המסגרת, סוג הסוכך והשאלה האם הפרגולה ניתנת לפתיחה וסגירה והאם פתיחה וסגירה אלה ניתנות לביצוע בצורה חשמלית או ידנית בלבד. פרמטר אחד נוסף וחשוב בקטגוריה של פרגולות אלומיניום הוא פרמטר העיצוב. החל מרמת מחיר מסוימת, כל תוספת במחיר הפרגולה נובעת בדרך כלל בגלל עיצוב מיוחד שרוצים להעניק לפרגולה, במיוחד אם עיצוב זה דורש כמות גדולה יותר משמעותית של אלומיניום. כך למשל, את הסוכך של הפרגולה תוכלו לבנות מרצועות אלומיניום בעיצוב מיוחד, אבל תוכלו גם לבחור בסוכך פלסטיק, או קני במבוק או אפילו בד (ויסקוזה, ברזנט או רשת צל).

אם חשוב לכם סגנון העיצוב המודרני בטעם נקי, מינימליסטי ויוקרתי, יהיה עליכם להשקיע יותר באלומיניום, ואפשר לומר שלם לאופציה של פרגולה אלומיניום בזול. יחד עם זאת, אם אתם יכולים להתחבר לאופציה של קירוי במבוק או פלסטיק, תוכלו להפחית מאוד בעלות הכוללת של הפרגולה ולסדר לעצמכם פרגולה אלומיניום בזול, שאולי לא עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר של מגזיני עיצוב הפנים, אבל בהחלט עומדת בסטנדרטים שלכם וגם מספקת לכם את כל פתרון הצל שאתם זקוקים לו.

בכל מקרה, את ההחלטות לגבי פרגולה אלומיניום בזול כדאי לקבל לאחר שתבחנו את האפשרות הפתוחות בפניכם ואת הדגמים שיכולים להיות רלוונטיים עבורכם. בדקו את הדברים, קבלו הצעות קונקרטיות וערכו השוואת מחירים שהיא לכשעצמה יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

מאיזה סוג עץ לבנות פרגולה?

פרגולה טובה צריכה לשרת אותנו במשך שנים רבות, במינימום של תחזוקה והוצאות אחזקה. אלומיניום הוא כמובן אופציה מצוינת, אבל אם אתם בוחרים לבנות פרגולה מעץ,

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר אחת האופציות היותר זולות שעומדות לרשותכם אם אתם מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום לבית, היא האופציה של פרגולה תלויה. בהזמנת פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה

מחיר פרגולה לבית ייתכן שיש לכם העדפה מסוימת ביחס לסוג הפרגולה שאותה אתם רוצים להזמין לגינה שלכם, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהפרמטר של מחיר

מחיר פרגולה אלומיניום

מחיר פרגולה אלומיניום רוצים להזמין פרגולה אלומיניום לבית ומתעניינים במחיר כדי לבדוק האם זה בכלל מתאים לכם ואיזה סוג של פרגולה אתם יכולים להרשות לעצמכם?

פתרונות הצללה למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת מרפסת שמש היא אמנם אחת ההנאות הגדולות, שלא לומר הכרחיות, בכל בית ישראלי, אבל בכדי באמת ליהנות במרפסת שמש, נדרשת גם היכולת