פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחירפרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר

מעוניינים לקשט את הבית שלכם בפרגולה חדשה? המחירים של הפרגולות מדי שנה עולים, לכן רבים בוחרים להשתמש דווקא בחיפויים כמו פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר ויש יתרונות לחיפוי וגם חסרונות. ככל שתבחרו את בעל המקצוע באופן מוקפד יותר ככה תבטיחו את התוצאה הטובה ביותר. אם אתם מחפשים פרגולה שנראית כמו עץ אבל מתנהלת כמו אלומיניום, אנחנו כאן בשבילכם.

 

מהי פרגולה אלומיניום דמוי עץ?

פרגולות אלומיניום מאז ומתמיד היו מוצר מבוקש בקרב אנשים רבים בארץ. מדובר על חומר גלם איכותי וחזק, יש אחריות ארוכת טווח ואלומיניום הוא חומר גלם די זול. עם זאת, לפעמים אנחנו רוצים יותר ממה שאנחנו יכולים להרשות לעצמו, וזה בסדר. פרגולות עץ הינן פרגולות יוקרתיות אשר דורשות תחזוקה רבה, המחיר יכול להיות אפילו כפול ממחיר של אלומיניום לפי מטר. בשביל שתוכלו לקבל את מה שאתם רוצים אנחנו כאן בשבילכם, פרגולת אלומיניום דמוי עץ יכולה להעניק לכם את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. יש מספר גוונים רב (למעלה מ-4) אשר דומים מאוד לצבע עץ אמיתי, ולאחר ההתקנה יש גם הטבעה המדמה עץ טבעי. 

תשלמו עבור פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר די נוח, תלוי בסוג הדגם אותו תבחרו. יש סוגים שונים של פרגולות, יש פרגולות חשמליות, פרגולות עם פרופיל הצללה, פרגולות עם אפשרות סגירה ופרגולות מתכווננות. הגורם המשפיע העיקרי הוא סוג הפרגולה, יש הבדל ניכר בין פרגולה סטנדרטית לבין פרגולה חשמלית. 

לא עדיף לנו פרגולה מעץ?

על פניו מה שאתם למעשה רוצים הוא פרגולה מעץ, אבל האם אתם מבינים את כל ההשלכות לכך? דבר ראשון, סוגי עץ איכותיים אשר יכולים לשמש עבור פרגולה הינם יקרים מאוד. עליכם לבצע עבודות תחזוקה רבות כדי להבטיח שהצבע לא ידהה ושהעץ עצמו לא יתנפח עם מגע במים. פרגולה מעץ היא גם יקרה וגם לא פשוטה לתחזוקה, הדבר המבאס ביותר הוא שהבלאי די גלוי לעין אם אתם לא מתחזקים את הפרגולה כמו שצריך. לכן, אם אתם מעוניינים בפרגולה מעץ היינו מציעים לכם דווקא לבחור בדמוי עץ.

 

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר – איך מתבצעת ההתקנה?

כאשר אתם מגיעים להחלטה בה אתם רוצים להקים פרגולה עליכם ליצור קשר איתנו. יש לקבל אישור קונסטרוקטור עבור התקנת פרגולה, לעיתים אפילו היתר בניה. הדבר הראשון שנוכל לעשות הוא לוודא שאכן המיקום של הפרגולה יהיה תקין, שאין סכנות שעוברות בדרך. יש פרגולה מחוברות לקיר, יש פרגולות על עמודים. אנו נעזור לכם לבחור את הבחירה הנכונה ביותר. ההתקנה לאחר קבלת האישורים לא צריכה לקחת יותר ממספר ימים בודדים, לעיתים אפילו יום אחד יכול להספיק, במיוחד כאשר יש תשתית מוכנה. בסיום העבודה מתבצעת עוד בדיקת תקינות לבדוק את היציבות של הפרגולה ובדיקת אטימות.

 

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר – יתרונות

כפי שציינו, עבור פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחירים שונים. אבל כאשר תראו את היתרונות תבינו עד כמה זה משתלם יותר מאשר פרגולה מעץ. היתרון הראשון הוא חסינות לאש, בעוד שעץ הינו חומר מוליך, אלומיניום הינו חסין לאש. הדבר השני נוגע בבלאי של המוצר, לעץ בלאי גבוה מאוד, הוא יכול לדהות, יש סכנה של חרקים, התנפחות העץ ועוד. אלומיניום הינו חומר גלם חסין, אין צורך לצבוע אותו פעם אחר פעמים, הוא מחזיק לשנים ארוכות ללא צורך בתחזוקה שוטפת, ואין מזיקים באלומיניום. כמו כן, אפשרות העיצוב שלנו הרבה יותר פתוחות, עץ הוא חומר גלם לא פשוט לעיצוב (וגם יקר לעיצוב). אלומיניום הוא חומר גלם מאוד נוח למעצבים ולכן ניתן לעצב אותו כמעט בכל דרך שנבחר, בהתאמה אישית או על ידי מעצב חיצוני.

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר לפי מ"ר

המחיר משתנה בהתאם לעיצוב, גודל הפרגולה, אישורים ועוד. לפניכם ממוצע מחירים עבור פרגולה אלומיניום דמוי עץ: מחיר פרגולה בעלת פרופיל הצללה אשר מקושרת לקורת עומס תנוע בין 550 עד 1,100 ש"ח לפני מע"מ.

פרגולת אלומיניום דמוי עץ מעוצבת תתחיל החל מ-500 ש"ח למ"ר (מעל 10 מ"ר). המחיר של פרגולת אלומיניום דמוי עץ מעוצבת פחות מ-10 מ"ר תתחיל מ-550 ש"ח. יש לציין, המחירים לרוב אינם כוללים את הסנטף אשר התשלום עבורו מתחיל מ-75 ש"ח לכל מ"ר.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו