פרגולה אלומיניום תלויה מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולה אלומיניום תלויה מחיר מומלץ

עם השמש הישראלית והקיץ הישראלי, מרפסת, גינה או חצר הם מרכיב מפתח בכל בית ישראלי, אבל היכולת ליהנות מהם תלויה מאוד גם ביכולת שלנו להגן על עצמנו מפני השמש. הגנה זו מסופקת לנו בדרך כלל על ידי סוג מסוים של סוכך, החל משמשיה קבועה, דרך רשת צל וכלה בפרגולה. פרגולה אלומיניום תלויה היא פרגולה שמבוססת על משטח קירוי המעוגן אל קיר המבנה ללא צורך בעמודים שתומכים בו מלמטה. בשיקולים לבחירת פרגולה אלומיניום תלויה מחיר הוא בהחלט אחד השיקולים, אבל לא רק מחיר.

 

כמה עולה פרגולה אלומיניום?

פרגולה אלומיניום היא קטגוריה שלמה של דגמי פרגולות עשויות אלומיניום עם אפשרות לשלב חומרי גלם נוספים, בעיקר כמשטח הקירוי (פלסטיק, קני במבוק, אריחי רעפים וכן הלאה). בתוך הקטגוריה הזאת ניתן למצוא אינספור דגמים, חלקם נסמכים על עמודים וחלקם תלויים. בקטגוריה הכוללת הזאת, העלות הממוצעת לפרגולה עומדת על 500 עד 1500 שקלים למטר מרובע של פרגולה. במקרה של פרגולה אלומיניום תלויה מחיר למטר מרובע יהיה בדרך כלל בקצה התחתון של הטווח הזה. מדוע? מכיוון שהקונסטרוקציה של פרגולה תלויה היא פשוטה הרבה יותר מזו של פרגולה עמודים, קל יותר להתקין אותה והיא דורשת כמות חומר קטנה הרבה יותר. למעשה, פרגולה תלויה היא סוכך בלבד, ללא שום רכיב נוסף לתמיכה.

 

איך תוכלו להוזיל את העלויות של פרגולה?

כפי שאמרנו, במקרה של פרגולה אלומיניום תלויה מחיר הפרגולה הוא מלכתחילה נמוך יותר מאשר פרגולה עמודים. יחד עם זאת, ישנן דרכים נוספות בהן תוכלו למזער את המחיר של הפרגולה, והמפתח הוא בסוג הקירוי שאתם בוחרים לפרגולה. ישנם כיום דגמי פרגולות אלומיניום מודרניים מאוד ואפילו יוקרתיים, בהם הקירוי עצמו עשוי אלומיניום, בדרך כלל רצועות אלומיניום בעיצובים שהם גם אסתטיים מאוד וגם יוצרים אפקטיביות בהצללה. במקום זאת, תוכלו לבחור בפרגולה שהאלומיניום משמש רק לבניית השלד שלה, בעוד הקירוי עשוי מחומר אחר לחלוטין. האופציה הזולה ביותר שאפשר לחשוב עליה היא האופציה של קירוי בד כמו רשת צל צפופה, ברזנט או ויסקוזה. ניתן לשלב גם קירוי של רצועות עץ או קני במבוק ואפילו פלסטיק כהה או אריחי רעפים. כל אחת מהאופציות האלה יכולה להוזיל את העלות הכוללת של הפרגולה, וכל אחת מהן גם מאוד מתאימה למודל של פרגולה תלויה.

בכל מקרה, גם באם בבחירת פרגולה אלומיניום תלויה מחיר הוא הגורם המניע אתכם, עדיין חשוב שתקפידו לשמור על היסודות המרכזיים של הפרגולה ולא תפגעו בגודל שלה ובשטח הכיסוי שלה. שטח הכיסוי הוא הפרמטר החשוב ביותר לכל מי שמעוניין ליהנות מצל לאורך כל שעות היום ועל אף שהקטנת השטח הזה יכולה לייצר חסכון במחיר, זה לא המקום בו אתם רוצים להשיג את החיסכון הזה.

פרגולת אלומיניום תלויה במחירים

מחפשים פתרון הצללה פשוט למרפסת או לגינה אבל לא רוצים את כל העמודים האלה שמסתירים את הנוף ותופסים שטח יקר, בעיקר כשמדובר במרפסת? מן הסתם, אתם לבטח מכירים את האופציה של פרגולה תלויה או בשמה האחר סוכך, וייתכן שאתם גם מכירים את האופציה של פרגולת אלומיניום תלויה. השאלה היא האם מדובר בפרגולה זולה יותר מאשר פרגולת עמודים והאם ישנן מגבלות כלשהן על האפשרות להתקין את הפרגולה ללא תמיכה של עמודים כלל. על שאלות חשובות אלה עונים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

 

אז מה זה פרגולת אלומיניום תלויה?

ובכן, סוכך הוא למעשה משטח גדול שאמור לכסות את כל שטח המרפסת, הגינה או החצר שאותו אנו רוצים להצל. לפעמים מדובר במרפסת שהרוחב שלה הוא שניים שלושה מטרים ולפעמים מדובר בגינה שהשטח שלה יכול להגיע לעשרות מטרים. מן הסתם, ככל ששטח הקירוי ובהתאם לכך גם שטח הסוכך הולך וגדל, כך גם עולה הצורך בשימוש בעמודים שיתמכו במשקל הסוכך. פרגולת אלומיניום תלויה היא למעשה פרגולה שמעוגנת לקיר המבנה בלבד ואינה נתמכת על ידי עמודים כלל ולכן חלה עליה מגבלה של גודל, בהתאם ליכולת שלה לשאת את המשקל של עצמה ולעשות את זה בצורה בטוחה עם טווח בטחון נדרש ותוך עמידות מלאה ברוחות חזקות ובכל העקרונות ההנדסיים הנדרשים.

 

מה הקירוי שמשתמשים בו בפרגולה התלויה?

ממש כמו פרגולה רגילה על עמודים, גם במקרה של פרגולת אלומיניום תלויה ניתן לעשות שימוש במגוון רחב של סוגי קירויים על מנת לייצר את המשטח שיוצר את הצל בפועל. סוגי הקירוי השכיחים ביותר הם פלסטיק גלי, סוגי בד חזקים, ברזנט, קני במבוק או רעפים. יחד עם זאת, ניתן להשתמש בכל אמצעי אחר שיכול להתאים למשימה הזאת ואינו יוצר בעיה הנדסית בגין המשקל שלו והעומס שהוא מפעיל על הפרגולה התלויה. לחילופין, ניתן להשתמש גם בקירוי אלומיניום המבוסס בדרך כלל על רצועות אלומיניום אנכיות שכאשר הן מוצבות בזווית המתאימה ביחס לשמש (וכך מתכננים למעשה את הפרגולה עבור כל לקוח), נוצר מעין רצף של מחסום אור שלא מאפשר לשמש לקרון פנימה אל החלל שמתחת לפרגולה. המשמעות היא שעם קירוי כזה אתם יכולים ליהנות גם מצל מוחלט כמו כל קירוי אחר וגם מתנועה חופשית של אוויר ללא כל מגבלה. יחד עם זאת, פתרון זה לא מגן מפני גשם, הוא עלול להיות חלקי בשעות מסוימות של היום והוא גם יקר. היתרון המרכזי שלו הוא שהוא מאוד אסתטי ומרשים.

פרגולת אלומיניום תלויה היא אופציה נהדרת למי שמבקש להתקין פרגולה בתקציב נמוך יחסית ובמרכז לפרגולות אלומיניום תוכלו לקבל את כל הסיוע המקצועי על מנת להבין האם אתם יכולים להתקין פרגולה כזאת ומהו הדגם המתאים לכם ביותר.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו