פרגולה חשמלית מחיר

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

בבחירת פרגולה חשמלית מחיר הוא בהחלט פרמטר שאתם צריכים לבחון, ואין שום סיבה לבחור בפרגולה יקרה בתקציב גבוה, אם ישנם דגמים טובים מספיק גם ברמות המחירים הנמוכות. יחד עם זאת, אתם לא רוצים להגיע למצב בו אתם בוחרים את הפרגולה רק על פי מחיר, באופן שבא על חשבון חוויית הצל שלכם בגינה.

פרגולה חשמלית מחיר

ממה מושפע מחירה של פרגולה חשמלית? מחירה של פרגולה חשמלית מושפע קודם כל מהמאפיינים הבסיסיים של הפרגולה עוד לפני שהכנסנו למשוואה את המנוע החפרגולה מחיר מבצעשמלי. גודל הפרגולה, העיצוב שלה, שיטת הפרישה והקיפול של סככת הפרגולה, החוזק המבני שלה, חומרי הגלם מהם עשויה הפרגולה, כל אלה משפיעים על מחירה ללקוח. בהמשך לכך, ישנה השפעה של כל המנגנון החשמלי, ובכלל זה סוג וגודל המנוע, איכות המנוע, הפונקציות שניתן לבצע באמצעות המנוע (פתיחה וקיפול איטיים/ מהירים, פתיחה וקיפול בדרגות ביניים, פתיחה וקיפול אוטומטיים לפי שעות היום וכן הלאה).

מחיר פרגולה חשמלי מתחיל ב1800 שח למ"ר

כמה עולה פרגולה חשמלית?

טווח העלויות של פרגולות חשמליות יכול להיות רחב מאוד, ולהשתנות מאוד בהתאם לגודל הפרגולה וחומרי הגלם מהם היא עשויה. פרגולת אלומיניום עם שלד מינימלי וסכך פולימרי תהיה בדרך כלל זולה הרבה יותר מפרגולת עץ או פרגולת אלומיניום מאסיבית ומעוצבת. כמו כן, המנוע החשמלי המשולב בפרגולה והפונקציות התפעוליות שניתן לבצע באמצעותו, יכולים אף הם לשנות את המחיר בצורה דרמטית. בפועל, לא קיים מספר או אפילו טווח של מספרים שבו אפשר לנקוב על מנת לענות לשאלה הלגיטימית שלכם על מחירה של פרגולה חשמלית, ואת המחיר תצטרכו לקבל במסגרת הצעת מחיר מסודרת, שמפרטת את המפרט הטכני של הפרגולה על פי המידות והדרישות שלכם.פרגולות חשמליות

אחרי שאמרנו את זה, בהזמנת פרגולה חשמלית מחיר הוא לא הפרמטר היחיד וגם לא החשוב ביותר. הדבר החשוב ביותר הוא שהפרגולה תספק לכם את הערך המרכזי שלשמו היא נועדה, קרי לספק לכם צל לאורך כל שעות היום. המשמעות היא שאם מוצע לכם דגם של פרגולה במחיר מבצע, אבל דווקא הדגם הזה הוא קטן מדי לגינה שלכם ולא יצליח להצל את הגינה שלכם לאורך שעות ארוכות ביום, שום מחיר שתשלמו עבורו אינו שווה ואינו כדאי עבורכם. כמו כן, אם אתם בוחרים בדגם שיכול בקלות להינזק ממשטר הרוחות האופייני באזור שלכם, אתם עלולים להתחרט על מאות השקלים שחסכתם כשבחרתם דווקא את הדגם הזה על פני הדגם החזק יותר.

בשורה התחתונה, כאשר אתם בוחרים פרגולה חשמלית מחיר הוא פרמטר שאתם צריכים לבחון, אבל זהו לא הפרמטר שאמור להנחות אתכם ולהכריע את ההחלטה שלכם. תחילה וודאו שהפרגולה שבחרתם עונה על הצרכים שלכם בצורה מלאה, ורק לאחר מכן נסו למצוא את הדגם הזול ביותר בתוך סך הדגמים שמתאימים לכם ברמה הפונקציונלית והעיצובית.

 

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!