פרגולה מחיר מבצע

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אם אתם מעוניינים בפתרון הצללה לגינה שלכם, העונה הכי טובה לרכישה במחיר אטרקטיבי היא דווקא עונת החורף, אז יורדים מחירי הפרגולות והסוככים למיניהם. בהזמנת פרגולות אלומיניום במחיר מבצע הוא משהו שאתם יכולים לצפות לו אך ורק בעונת החורף. במהלך עונת הקיץ אמנם עשויים להציע לכם הנחות מסוימות, אבל הן לא תגענה לרמת המחירים של עונת החורף.

כמה עולה פרגולה מחיר מבצע ?

עלות של פרגולה הוא נתון שיכול להשתרע על פני טווח רחב מאוד, בהתאם לסוג הפרגולה, גודל הפרגולה, מורכבות ההתקנה שלה, מורכבות העיצוב, סוג הסוכך וטיב החומרים. כך למשל, פרגולת עץ תעלה בדרך כלל יקר הרבה יותר מאשר פרגולת אלומיניום. פרגולה עם סוכך בד תעלה זול יותר מאשר פרגולה עם סוכך רעפים או אפילו סוכך פולימרי. בהתאם לכך, לא נכון לנקוב במספר בניסיון לענות על השאלה כמה עולה פרגולה, ואת המחיר שאתם תצטרכו לשלם עבור פרגולה לחצר או למרפסת, תוכלו לגלות אך ורק בהצעות המחיר שאותן תקבלו עבור הפרגולה הספציפית הדרושה לכם.

כיצד לגשת אל המשימה של בקשת הצעת מחיר?

בהזמנה של פרגולה מחיר מבצע הוא בהחלט משהו שכולנו רוצים למצוא, אבל כדי להשיג באמת מחיר מבצע על מוצר טוב, חשוב שנעבור את שלב הצעות המחיר בצורה נכונה. בהיבט זה, הדרך הנכונה ביותר לבקש הצעות מחיר היא באמצעות מפרט מוכן מראש של פרגולה, מפרט שבו הכל מוגדר בצורה בהירה וחד משמעית, ובאופן שלא מאפשר לנותן ההצעה לעגל פינות. כאשר הדברים מצדכם אינם ברורים מספיק, נותן ההצעה יכול לקחת לעצמו את החופש להציע מחירים זולים עבור רכיבים זולים ועבור דגמים זולים של פרגולות, שכן אתם עצמכם לא הגדרתם בדיוק מה אתם רוצים. בצורה זו, יכול להבטיח נותן ההצעה שההצעה שלו תהיה הזולה ביותר, אבל אתם מבחינתכם נפגעים במצב כזה, שכן אתם מקבלים בסופו של דבר מוצר זול שלא באמת ביקשתם לעצמכם.פרגולות אלומיניום: מחיר

הצעת מחיר לפרגולה

בהתאם לכך, כאשר אתם מבקשים הצעה לבניית פרגולה מחיר מבצע הוא משהו שאתם יכולים לבחון אך ורק כאשר אתם מקפידים על כך שכל ההצעות מתייחסות לאותו מפרט מדויק של פרגולה, ולשם כך יהיה עליכם להגדיר בדיוק מה אתם רוצים לפני שאתם מבקשים את ההצעה. אם יש אלמנטים שאתם עדיין לא סגורים עליהם, וסביבם אתם רוצים לקבל את ההחלטה רק לאחר שתקבלו הצעת מחיר, חשוב שתציינו בבקשתכם להצעה את אותם אלמנטים ותבקשו הצעות מחיר עבור כל אופציה בנפרד.

פרגולות אלומיניום הפכו לאחד מאמצעי ההצלה השכיחים והפופולאריים מכל וזאת משום שחומר האלומיניום נחשב קל להתקנה, הוא חסכני, עמיד מפני פגעי מזג האוויר וידידותי לסביבה.

אם אתם רוצים לבצע הצללה של שטח חיצוני, חשוב שתדעו כמה עובדות חשובות אודות פרגולות, מחיר ודרכים לעצב את השטחים החיצונים של המבנה.

פרגולות אלומיניום: מחיר, התקנה ודרכים לעצב

מי שרוצה להצל על שטחים חיצוניים, מחפש תמיד את הדרכים היעילות והאטרקטיביות לבצע את הפעולה, בעוד שאם בעבר שימוש בכפות תמרים או בצמחיה משולבת בעמודי ברזל, כמו גם שימוש בעץ מלא היו דרכים שכיחות להקמת פרגולה, הרי שכיום את צורות ההצללה המיושנות יותר, מחליפה צורת הצללה חדישה ויעילה והיא בנייה והקמת פרגולות אלומיניום.מדריך פרגולה

אז מה צריך לדעת על סוככים עשויי אלומיניום

לפני שנסביר אודות שיטת ההצללה, חשוב להכיר את חומר האלומיניום הלוא הוא חמרן, שנחשב מתכת אצילה, חזקה, גמישה וכזאת שעמידה מפני גשם, לחות, חום עז וקור קיצוני.

חמרן מאפשר בניית שלל אלמנטים וחפצים למגוון רחב של תעשיות כמו לתעשיות האוויר, הייצור, לתעשיית הבנייה, השיפוצים, כמו גם שמאלומיניום מכינים מיכלים ושלל כלים, חפצים ואלמנטים איכותיים במיוחד.

מלבד היכולות של החמרן הידועות מראש, חשוב לדעת כי אלומיניום היא מתכת עשויה חומרים ממוחזרים תוך שהחומר הגמיש מאפשר בנייה קלה – מה שנחשב ידידותי יותר לסביבה וזאת בהעדר חומרי בניין מסיביים ופסולת בנייה מעיקה שמזיקה לסביבה. לכן רבים בוחרים לבנות כל מבנה או תוספת באמצעות אלומיניום, תוך בחירה מידית, מושכלת וחכמה.

איך נראות פרגולות אלומיניום?

בכל הנוגע לעיצוב ומראה כללי, חשוב להבין כי שימוש בחומרי אלומיניום להצללה מקנה גמישות, לא רק בצורת העיצוב, אלא גם באופן שבה נראה האלמנט אותו מעצבים, כמו למשל בניית סוכך אלומיניום במראה כפרי על ידי צביעה מקצועית של מוטות האלומיניום בגווני עץ טבעיים. מלבד זאת החומר האטרקטיבי משמש גם למגוון עיצובים החל מסגנון מודרני, תעשייתי עד לסגנון ים תיכוני כמו גם סגנון עיצוב מן המזרח הרחוק.

כדי לבצע התאמה נכונה, אנשי המקצוע המומחים בתחום בוחנים את תנאי השטח, מבצעים מדידות מדויקות, בוחרים את עובי הקורות לבסיס כמו גם למבנה הגג, בעוד שבאמצעות המומחים ניתן לבצע התאמה מושלמת לעיצוב המבנה הקיים.

ומה לגבי המחיר?

בכל הנוגע להקמת פרגולות אלומיניום, מחיר הפרגולה משתנה בהתאם למורכבות ההתקנה, לגודל הסוכך והעמודים המחזקים אותו, כמו גם לבחירת סוג הפרגולה, בין אם מדובר בפרגולה חשמלית, פרגולה תלויה או סטנדרטית.

מחירי הפרגולות מאלומיניום נעים בין 500 שח ועד 150פרגולות חשמליות0 שח תלוי בדגם

כדי לבחור חברה טובה ומקצועיות לבנייה והקמה, חשוב לבחור חברה שמבצעת את העבודה על הצד הטוב והבטיחותי ביותר, כמו גם כזאת שיכולה לאפשר לכם מחיר אטרקטיבי או לפחות התאמה של הפרגולה לתקציב שלכם.

כמה ימים אורכת התקנה של פרגולה?

לפני שנסביר אודות זמן בניית ההצללה בחלל החיצוני: חשוב להבין כי פרגולה מתוכננת בהתאם לגודל המרחב, היא נעשית בהתאמה לדרישות הלקוח, תוך תכנון קפדני של אנשי המקצוע בשילוב תכנית הנדסית לאבטחת המבנה.

התקנת פרגולה מאלומיניום יכולה להתרחש בכמה ימים בודדים וזאת בבנייה קלה, ידידותית לסביבה שאינה כוללת רעשים, פסולת וימי עבודה ושיפוצים מפרכים.

עיצוב הפרגולה נעשה כמובן בהתאם לדרישות הלקוח כמו גם בהתאם לאמצעים בשטח, כאשר יש להתייעץ עם חברות המומחיות בהתקנה מסוג זה על מנת לעצב, לתכנן ולהתאים את ההצללה הנכונה ביותר לשטח החיצוני של המבנה.

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר להתקנת פרגולה?

כיום ישנן לא מעט חברות מקצועיות אשר מבצעות התקנה של פרגולות עץ, אלומיניום, כאלה המשלבות סוגים שונים של חומרים, כמו בנייה של גגונים וסוככים מכל סוג.

עם זאת בעת בחירת החברה הטובה ביותר, יש לשים לב כי מדובר בחברה מקצועית, אמינה, יעילה וכזאת שיכולה לבצע התאמה של הסוכך אל הצרכים שלכם ובהתאמה  לעיצוב המבנה.

בנוסף וודאו כי החברה מבצעת התקנה בטוחה תחת כל תווי התקן וכללי הבטיחות הדרושים, על מנת שהפרגולה תהיה בטיחותה ותחזיק מעמד לאורך שנים!

לסיכום, לפרגולות אלומיניום שלל יתרונות, החל מבנייה קלה וחסכונית עד להצללה חכמה וקלה, מותאמת אישית למזג האוויר, כמו גם שפרגולה כזאת אינה גורמת לעובש, חרקים, או התכלות של חומרים.

בשל כך יש לבחור פרגולות אלומיניום איכותיות מחברות מקצועיות שיוכלו לבצע התאמה מושלמת לאזור המגורים, למבנה לעיצוב ולתקציב שלכם.

 

בהזמנת פרגולה תלויה מחיר מבצע הוא משהו שאתם יכולים לצפות לו בעיקר בעונת החורף, בה יורד הביקוש לפרגולות ופתרונות הצללה, אבל כדי להבטיח שאתם אכן מקבלים מחיר טוב למוצר טוב, ולא מחיר טוב למוצר רע, אתם רוצים להגיש בקשה מפורטת ומדויקת להצעות מחיר, ולהשוות בין הצעות זהות זו לזו מבחינת המפרט הטכני.

פרגולת אלומיניום מחיר

בשנים האחרונות עושה פרגולת האלומיניום צעדים גדולים ומשמעותיים בתפיסת שוק הפרגולות תוך שהיא מדירה את רגליה של פרגולת העץ המסורתית מן המקום הראשון. פרגולת אלומיניום מציעה מגוון רחב הרבה יותר של עיצובים, חוזק מבני רב יותר ועוד שורה של יתרונות שאף סוג אחר של פרגולה לא יודע להציע. העניין הוא שבהזמנת פרגולת אלומיניום מחיר הפרגולה יכול לנוע בטווח רחב מאוד, שאינו קיים באף סוג אחר של פרגולה ולכן הזמנה של פרגולת אלומיניום חייבת להתבצע לאחר חשיבה ולאחר השוואת מחירים יסודית בין כמה ספקים שונים ועל כך מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

פרגולה מחיר מבצע

תחילה, כמה עולה פרגולת אלומיניום?

כפי שאמרנו קודם לכן, בהזמנת פרגולת אלומיניום מחיר הפרגולה יכול לנוע על גבי טווח רחב מאוד שמתחיל היכן שהוא בסביבות ה-500 שקלים למטר רבוע ויכול להגיע עד כדי 1,500 שקלים למטר רבוע. בקצה הטווח התחתון אפשר למצוא פרגולות אלומיניום שאולי נחשבות בסיסיות לעומת הדגמים היוקרתיים יותר, אבל בהחלט מציעות ערך רב מאוד גם בעיצוב וגם בחוזק המבני. הדגמים היותר יקרים הם דגמים שמבוססים על טהרת האלומיניום, לרבות הקירוי העליון, משלבים אלמנטים חשמליים ואוטומטיים ומגיעים ברמת העיצוב המורכבת ביותר שניתן להציע בתחום האלומיניום ואת זה אתם לאו דווקא צריכים.

מדוע הטווח כל כך גדול?

כשעושים חישוב פשוט, בטווח כל כך רחב של מחירים, הפער לפרגולת 20 מ"ר יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בהפרש שבין 10,000 שקלים לפרגולה ובין 30,000 שקלים לפרגולה. מן הסתם, זהו לא טווח שאתם יכולים לקבל על בסיסו החלטה כאן ועכשיו. טווח זה נובע מהוורסטיליות שניתן להשיג בתחום של פרגולות אלומיניום, גם בעיצוב, גם במבנה, גם בסוג הקירוי וגם בשילוב של אלמנטים נוספים כמו מנוע חשמלי, סוכך נייד וכן הלאה. כדי להעריך כמה תעלה לכם הפרגולה שלכם, עליכם לדעת תחילה מהו שטח הכיסוי הנדרש לכם ולאחר מכן להחליט פחות או יותר איך אמורה להיראות הפרגולה שלכם, על מה אתם יכולים לוותר ועל מה אתם לא יכולים לוותר. עם הידע הזה, עליכם לגשת לכמה ספקים של פרגולות אלומיניום, לבקש הצעות מחיר אחידות ולהשוות ביניהן.

רק בצורה זו תוכלו לייצר לעצמכם רמת מחירים אחידה שעל בסיסה תוכלו לקבל החלטה ממקום של ידע ובטחון. תוכלו לחסוך מעט בעיצוב, תוכלו לבחור קירוי זול יותר מבד, פלסטיק או קני במבוק ותוכלו אפילו לבחון את האופציה של פרגולה תלויה. כל האפשרויות פתוחות בפניכם אבל עליכם להחליט מה יכול להתאים לכם ומה לא, לפני שתוכלו לעשות צעד אחד נוסף. במרכז לפרגולות אלומיניום תוכלו ליהנות ממגוון רחב של דגמי פרגולת אלומיניום מחיר אטרקטיבי ותחרותי וכמובן ייעוץ מקצועי שיסייע לכם להגיע להחלטה הטובה ביותר עבורכם.

מחיר פרגולה לבית

ייתכן שיש לכם העדפה מסוימת ביחס לסוג הפרגולה שאותה אתם רוצים להזמין לגינה שלכם, אבל אי אפשר להתעלם מכך שהפרמטר של מחיר פרגולה הוא פרמטר שיכול להשפיע בסופו של דבר על הדגם שאותו תזמינו ועל חומר הגלם ממנו תהיה עשויה הפרגולה שלכם. אז כמה עולה פרגולה ועד כמה המחיר הזה צריך להשפיע עליכם בהתאם לסיטואציה שבה אתם מתקינים את הפרגולה הזאת? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

כמה עולה פרגולה?

מחיר פרגולה הוא נתון שיכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה בהתאם לגודל הפרגולה, שטח הכיסוי שלה, הגובה שלה, מבנה וגודל השלד שלה, חומר הגלם או תמהיל חומרי הגלם מהם היא מיוצרת, סוג הקירוי המותקן בראשה וכן הלאה. יחד עם זאת, אפשר בהחלט לנקוב בטווחי מחירים שיכולים לסייע לכם בתהליך קבלת ההחלטות. אז אם מדובר בפרגולת עץ, אתם רוצים לצפות לטווח מחירים שמתחיל ב-350 ₪ ומגיע עד 600 ₪ למטר רבוע ועד 700 ₪ למטר רבוע במקרה של עץ גושני. אם תבחרו באופציה של פרגולת ברזל אז מחיר פרגולה עשויה מברזל נע בטווח של 300 עד 500 שקלים למטר מרובע. פרגולת אלומיניום, לעומת זאת, היא האופציה היקרה ביותר ומוצעת לכם בטווח של 500 עד 1,500 ₪ למטר רבוע. יחד עם זאת, בקצה התחתון של הטווח תוכלו למצוא אינספור דגמים של פרגולות אלומיניום בעיצובים נהדרים, שעשויות לעלות לכם זול יותר אפילו מפרגולת עץ.

פרגולות בתקציב נמוך

המרכז לפרגולות אלומיניום מציע מגוון רחב של פתרונות הצללה מאלומיניום, ובכלל זה פתרונות שמבוססים על היתרונות העיצוביים והמבניים של האלומיניום אך זמינים בתקציבים נמוכים יותר מאשר פרגולה מסורתית. כך למשל, פרגולה תלויה היא אחת האופציה האהובות ביותר על אנשים המבקשים ליהנות מפתרון הצללה דקורטיבי ומעוצב מאלומיניום, אבל בתקציב נמוך. מחיר פרגולה תלויה יכול להיות משמעותית זול יותר מזה של פרגולה רגילה על עמודים, פשוט מכיוון שמדובר בכמות קטנה הרבה יותר של חומר גלם ושל עבודה בתהליך הייצור.

ויש גם בתקציב גבוה

מן הצד השני, אם מחיר פרגולה הוא לא הפרמטר המרכזי שמטריד אתכם, תוכלו ללכת לכיוון השני עם פרגולות אלומיניום חשמליות שמאפשרות לכם לשלוט על היקף פרישת הקירוי העליון בין אמצעות מנגנון קיפול, בין באמצעות מנגנון מתיחה ובין באמצעות מנגנוני רפרפת מסתובבת. כל המנגנונים הללו מאפשרים לכם לפתוח ולסגור את הקירוי בהתאם לשעה ביום ובהתאם להעדפה שלכם לצל מחד ולתנועת אוויר מאידך. מחיר פרגולה חשמלית הוא מן הסתם גבוה יותר מזה של פרגולה רגילה ועדיין ישנם דגמים מסוימים שמיישמים את הפתרון החשמלי בצורה אלמנטרית ויכולים להיות משולבים גם בתצורה של פרגולה תלויה בתקציב נמוך יותר. את כל הדגמים האלה תוכלו למצוא כבר עכשיו באולם התצוגה של המרכז לפרגולות אלומיניום.

כיצד נקבע המחיר של פרגולה? האם פרגולת אלומיניום יקרה או זולה יותר מפרגולת עץ? עד כמה משפיע גודל הפרגולה על המחיר שלה? איך תוכלו למזער את העלות של פרגולת אלומיניום ועד כמה מחיר פרגולה אלומיניום נמוך מגביל את החופש העיצובי שלכם בבחירת הפרגולה? האם ניתן להזמין פרגולת אלומיניום בעיצוב מותאם אישי ועד כמה בחירה כזאת יכולה להשפיע על המחיר? כל התשובות לכל השאלות, ממש כאן בשורות הבאות.

אז איך נקבע המחיר של פרגולה?

מחיר של פרגולה נקבע בהתאם לכמות חומר הגלם, מורכבות העיבוד של חומר הגלם ומורכבות הייצור של הפרגולה כולה. מן הסתם, ככל שהפרגולה יותר גדולה ויותר גבוהה, כך היא דורשת יותר חומרי גלם ומורכבות ייצור גבוהה יותר. ככל שהפרגולה יותר מעוצבת עם אלמנטים עיצוביים יותר מגוונים ויותר ייחודיים, כך היא תהיה יקרה יותר. ככל שהפרגולה תכלול יותר אלומיניום במקום למשל בד, כך מחיר יהיה גבוה יותר. המשמעות של כל זה היא, שהנתון של מחיר פרגולה אלומיניום יכול להשתנות מאוד ממקרה למקרה, אם כי את הטווח המרכזי של מרבית הפרגולות המיוצרות מאלומיניום ניתן להכניס בתוך הטווח של 500 עד 1500 שקלים למטר מרובע. את הסכום הזה תכפילו במספר המטרים הרבועים הדרושים לכם לכיסוי השטח שאותו אתם רוצים להצל בגינה או במרפסת שלכם, ויש לכם מספר שיכול לתת לכם נקודת פתיחה ראשונית להמשך תהליך הרכישה.

איך ניתן למזער את המחיר של הפרגולה?

כפי שאמרנו קודם לכן, מחיר פרגולה אלומיניום נקבע על פי מספר פרמטרים שונים, אלא שעל חלקם קשה יותר לוותר מאשר על אחרים. כך למשל, אם נדרשת לכם פרגולה בשטח מסוים על מנת לספק הצללה לכל שטח הישיבה בגינה, הרי שיהיה לכם קשה יותר לקבל החלטה על הזמנת פרגולה קטנה יותר. אם חשובה לכם תנועת האוויר החופשית באזור שמתחת לפרגולה, יהיה לכם קשה גם לקצץ בגובה שלה. יחד עם זאת, אתם בהחלט יכולים להתפשר על אלמנטים עיצוביים או על סוג הסוכך שמשמש לקירוי הפרגולה. כך למשל, במקום שהסוכך יהיה עשוי מאלומיניום, תוכלו להזמין פרגולה שהשלד שלה עשוי אלומיניום אבל הסוכך הוא מבד או מקני במבוק או פשוט מלוח פולימרי מוכהה או אטום לחלוטין. המחיר הוא כמובן פשרה במראה הסופי של הפרגולה, אבל החיסכון הכספי יכול להיות משמעותי ולספק לכם את דרך היציאה מהפלונטר של תקציב נמוך מול מחיר גבוה.

בכל מקרה, מחיר פרגולה אלומיניום יכול להשתנות גם בין דגמים שונים וגם בין ספקים שונים, ולכן חשוב שתקבלו את ההחלטה שלכם רק על סמך הצעות מחיר קונקרטיות שאתם מקבלים. אם תרצו פרגולה בהתאמה אישית, אתם יכולים לצפות למחיר גבוה אף יותר מזה שציינו פה למעלה. כל האפשרויות פתוחות בפניכם להוזלת מחיר פרגולה אלומיניום וכולן פתוחות בפניכם גם להיפך.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!