פרגולות אלומיניום חשמליות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במרחב הפרטי או הציבורי, חשוב שתדעו כי באמצעות פרגולות אלומיניום חשמליות אפשר לבצע הצללה מותאמת אישית וחכמה יותר. אבל מה צריך לדעת על אלומיניום ועל פרגולות באופן כללי? כל המידע החשוב בהמשך.

פרגולות אלומיניום חשמליות – מה זה ומתי כדאי להתקין אותן?

פרגולות אלומיניום חשמליות הפכו את החיים של רבים לאיכותיים יותר, גם בשל השימוש בחומרי אלומיניום אשר נחשבים קלים יותר לבנייה, חסכניים יותר וכאלה שניתן לפרק ולהרכיב בקלות, כמו גם משום שסוככים חשמליים יכולים להטיב מאד עם איכות החיים ולאפשר שליטה במרחב.

פרגולה מחיר מבצע

מה צריך לדעת על פרגולות אלומיניום באופן כללי?

פרגולות עשויות אלומיניום חומר נפוץ הידוע גם בשם 'חמרן' – הפכו להיות מבין הדרכים המרכזיות להצל שטחים חיצונים של מבנים מסוגים שונים, בעוד שהן תופסות מקום מכובד בין פרגולות עץ, לבין כאלה העשויות חומרים טבעיים אחרים.

אלומיניום, נחשב חומר יעיל לעבודה, קל לייצור, תוך שמי שבוחר בחומר זה לבניית סוכך או מחסה בכל מקום: יוכל ליהנות מבנייה קלה, שקטה, מהירה וידידותית לסביבה, שהכל נעשה באמצעות חומר קל משקל, המשווק בעלות נמוכה יחסית וכזה שמחזיק מעמד לאורך שנים מבלי להחליד או להתכלות.

פרגולות אלומיניום הן כאלה שמורכבות בחצרות של אנשים פרטיים, מוסדות ציבוריים ובתי עסק בעוד שהמומחים בתחום יודעים לבצע התאמה של האלמנטים בבנייה לצרכים של המקום, לסגנון העיצוב, כמו גם לאקלים ולמזג האוויר בחלל החיצוני. לכן רבים בוחרים חברות מקצועיות להרכבת פרגולות אלומיניום רגילות, או פרגולות אלומיניום חשמליות.

מה זה פרגולה חשמלית?

סוכך מסוג זה הינו פרגולה עשויה אלומיניום שבנויה משלבי ולוחות חמרן בגדלים שונים. הפרגולה מותקנת על ידי חיבור חזק למבנה קיים ותמיכה של שני בסיסי אלומיניום, תוך שהיא מקנה סיבוב של שלבי האלומיניום הנמצאים בחלק העליון של הפרגולה בזווית של 110 מעלות.

סיבוב השלבים נוצר על ידי מנוע חשמלי שניתן לשלוט בו בלחיצת כפתור, בעוד שהסיבוב מקנה סגירה הרמטית של הפרגולה, פתיחת הגג עד הסוף, הכנסת אוויר למקום, תוך סיבוב בזוויות שונות ושליטה מלאה הגג הפרגולה להתאמה למזג האוויר ולצרכים האישיים, כאשר המשתמש יכול לשלוט בגג באמצעות לחיצה קלה על כפתור המניע את הגג.פרגולות אלומיניום תלויות

מתי נצטרף פרגולה חשמלית?

בפרגולה מסוג זה משתמשים כאשר רוצים שתהיה שליטה מלאה על הטמפרטורה בתוך הפרגולה ובתוך המבנה (כי הרי סוכך המחובר למבנה יכול לסייע להוריד או להעלות גם את הטמפרטורה בתוך המבנה), הפרגולה מתאימה למי שרוצה לשלוט במידת קרני המשמש שנכנסות למרחב החיצוני כמו גם בכניסת האוויר ובמקרים של צורך באיטום החלל החיצוני נגד גשם.

באמצעות שלבי הפרגולה שנפתחים בזוויות שונות ונסגרים הרמטית בעת הצורך, אפשר ליהנות משליטה מלאה במרחב, כמו גם הכנסת קרני שמש או איטום של 95 אחוזים בעת גשם ורוח חזקה.

היתרונות של פרגולה חשמלית

ניקוז מי גשם – באמצעות הזזת השלבים של הפרגולה ניתן לבצע ניקוז מי הגשם מהגג מה שמועיל מאד לבטיחות המבנה.

אוורור – באמצעות פרגולות חשמליות ניתן להכניס אוויר למרחב החיצוני בעיקר בימי קיץ חמים במיוחד.

עיצוב – פרגולות אלומיניום חשמליות מהוות השלמה לקונספט עיצוב יוקרתי והן מעידות על השקעה בכל הפרטים במבנה, כמו גם שהן אלמנט עיצוב דקורטיבי יוקרתי.סוכך חשמלי

חסכון בעלויות – באמצעות פרגולות מסוג זה ניתן ליהנות מחסכון באנרגיה וזאת משום שפרגולה שמאפשרת סגירה הרמטית יכלה לצנן את המרחב ובכך לחסוך בהוצאות חשמל. בנוסף, אלומיניום נחשב חומר ידידותי יותר, איכותי וכזה שניתן להקים במהירות ללא צורך בהוצאות בנייה ושיפוצים גבוהות.

היכן כדאי להציב פרגולות אלומיניום חשמליות?

פרגולות מסוג זה אפשר להתקין כמעט בכל מקום החל ממרפסות, גינות, בריכות, פטיו, חצרות וכל מקום בו אתם רוצים הגנה מפני קרני שמש  חזקות או מפני רוחות וגשם עז.

לסיכום, פרגולות החשמליות מאלומיניום הן הדבר הבא בעיצוב ותכנון הבית ומבנים ציבוריים. לכן יש תמיד לבדוק את האופציות העומדות לרשותכם ואת הדרך להפוך את המרחב החיצוני למושלם!

פרגולות אלומיניום חשמליות

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו