פרגולות אלומיניום חשמליות

פרגולות אלומיניום במחירים הזולים בארץ

פריסה ארצית 

11+ שנות ניסיון 

ייעוץ בחינם ללא עלות  – 073-3753310

אם אתם רוצים לשדרג את איכות החיים שלכם במרחב הפרטי או הציבורי, חשוב שתדעו כי באמצעות פרגולות אלומיניום חשמליות אפשר לבצע הצללה מותאמת אישית וחכמה יותר. אבל מה צריך לדעת על אלומיניום ועל פרגולות באופן כללי? כל המידע החשוב בהמשך.

פרגולות אלומיניום חשמליות – מה זה ומתי כדאי להתקין אותן?

פרגולות אלומיניום חשמליות הפכו את החיים של רבים לאיכותיים יותר, גם בשל השימוש בחומרי אלומיניום אשר נחשבים קלים יותר לבנייה, חסכניים יותר וכאלה שניתן לפרק ולהרכיב בקלות, כמו גם משום שסוככים חשמליים יכולים להטיב מאד עם איכות החיים ולאפשר שליטה במרחב.

פרגולה מחיר מבצע

מה צריך לדעת על פרגולות אלומיניום באופן כללי?

פרגולות עשויות אלומיניום חומר נפוץ הידוע גם בשם 'חמרן' – הפכו להיות מבין הדרכים המרכזיות להצל שטחים חיצונים של מבנים מסוגים שונים, בעוד שהן תופסות מקום מכובד בין פרגולות עץ, לבין כאלה העשויות חומרים טבעיים אחרים.

אלומיניום, נחשב חומר יעיל לעבודה, קל לייצור, תוך שמי שבוחר בחומר זה לבניית סוכך או מחסה בכל מקום: יוכל ליהנות מבנייה קלה, שקטה, מהירה וידידותית לסביבה, שהכל נעשה באמצעות חומר קל משקל, המשווק בעלות נמוכה יחסית וכזה שמחזיק מעמד לאורך שנים מבלי להחליד או להתכלות.

פרגולות אלומיניום הן כאלה שמורכבות בחצרות של אנשים פרטיים, מוסדות ציבוריים ובתי עסק בעוד שהמומחים בתחום יודעים לבצע התאמה של האלמנטים בבנייה לצרכים של המקום, לסגנון העיצוב, כמו גם לאקלים ולמזג האוויר בחלל החיצוני. לכן רבים בוחרים חברות מקצועיות להרכבת פרגולות אלומיניום רגילות, או פרגולות אלומיניום חשמליות.

מה זה פרגולה חשמלית?

סוכך מסוג זה הינו פרגולה עשויה אלומיניום שבנויה משלבי ולוחות חמרן בגדלים שונים. הפרגולה מותקנת על ידי חיבור חזק למבנה קיים ותמיכה של שני בסיסי אלומיניום, תוך שהיא מקנה סיבוב של שלבי האלומיניום הנמצאים בחלק העליון של הפרגולה בזווית של 110 מעלות.

סיבוב השלבים נוצר על ידי מנוע חשמלי שניתן לשלוט בו בלחיצת כפתור, בעוד שהסיבוב מקנה סגירה הרמטית של הפרגולה, פתיחת הגג עד הסוף, הכנסת אוויר למקום, תוך סיבוב בזוויות שונות ושליטה מלאה הגג הפרגולה להתאמה למזג האוויר ולצרכים האישיים, כאשר המשתמש יכול לשלוט בגג באמצעות לחיצה קלה על כפתור המניע את הגג.פרגולות אלומיניום תלויות

מתי נצטרף פרגולה חשמלית?

בפרגולה מסוג זה משתמשים כאשר רוצים שתהיה שליטה מלאה על הטמפרטורה בתוך הפרגולה ובתוך המבנה (כי הרי סוכך המחובר למבנה יכול לסייע להוריד או להעלות גם את הטמפרטורה בתוך המבנה), הפרגולה מתאימה למי שרוצה לשלוט במידת קרני המשמש שנכנסות למרחב החיצוני כמו גם בכניסת האוויר ובמקרים של צורך באיטום החלל החיצוני נגד גשם.

באמצעות שלבי הפרגולה שנפתחים בזוויות שונות ונסגרים הרמטית בעת הצורך, אפשר ליהנות משליטה מלאה במרחב, כמו גם הכנסת קרני שמש או איטום של 95 אחוזים בעת גשם ורוח חזקה.

היתרונות של פרגולה חשמלית

ניקוז מי גשם – באמצעות הזזת השלבים של הפרגולה ניתן לבצע ניקוז מי הגשם מהגג מה שמועיל מאד לבטיחות המבנה.

אוורור – באמצעות פרגולות חשמליות ניתן להכניס אוויר למרחב החיצוני בעיקר בימי קיץ חמים במיוחד.

עיצוב – פרגולות אלומיניום חשמליות מהוות השלמה לקונספט עיצוב יוקרתי והן מעידות על השקעה בכל הפרטים במבנה, כמו גם שהן אלמנט עיצוב דקורטיבי יוקרתי.סוכך חשמלי

חסכון בעלויות – באמצעות פרגולות מסוג זה ניתן ליהנות מחסכון באנרגיה וזאת משום שפרגולה שמאפשרת סגירה הרמטית יכלה לצנן את המרחב ובכך לחסוך בהוצאות חשמל. בנוסף, אלומיניום נחשב חומר ידידותי יותר, איכותי וכזה שניתן להקים במהירות ללא צורך בהוצאות בנייה ושיפוצים גבוהות.

היכן כדאי להציב פרגולות אלומיניום חשמליות?

פרגולות מסוג זה אפשר להתקין כמעט בכל מקום החל ממרפסות, גינות, בריכות, פטיו, חצרות וכל מקום בו אתם רוצים הגנה מפני קרני שמש  חזקות או מפני רוחות וגשם עז.

לסיכום, פרגולות החשמליות מאלומיניום הן הדבר הבא בעיצוב ותכנון הבית ומבנים ציבוריים. לכן יש תמיד לבדוק את האופציות העומדות לרשותכם ואת הדרך להפוך את המרחב החיצוני למושלם!

פרגולות אלומיניום חשמליות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

פרגולה תלויה כל היתרונות

לא בטוחים איזה פרגולה כדאי לכם לרכוש? הרי יש כל כך הרבה אפשרויות, וכל אפשרות שתוצע לכם יכולה להיראות טובה יותר מהאפשרויות האחרות. אך רכישת

התקנת גגון בחריש

מה בסך הכל אתם רוצים? שתהיה לכם פינה מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף? בשביל זה לבנות פרגולה בעשרות אלפי שקלים? אז התשובה היא לחלוטין לא.

התקנת גגון בעומר

מה בסך הכל אתם רוצים? שתהיה לכם פינה מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף? בשביל זה לבנות פרגולה בעשרות אלפי שקלים? אז התשובה היא לחלוטין לא.

התקנת גגון בתל-אביב

מה בסך הכל אתם רוצים? שתהיה לכם פינה מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף? בשביל זה לבנות פרגולה בעשרות אלפי שקלים? אז התשובה היא לחלוטין לא.

התקנת גגון ביפו

מה בסך הכל אתם רוצים? שתהיה לכם פינה מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף? בשביל זה לבנות פרגולה בעשרות אלפי שקלים? אז התשובה היא לחלוטין לא.

מרכז/דרום

צפון