פרגולות אלומיניום הפכו לאחד מאמצעי ההצלה השכיחים והפופולאריים מכל וזאת משום שחומר האלומיניום נחשב קל להתקנה, הוא חסכני, עמיד מפני פגעי מזג האוויר וידידותי לסביבה.

אם אתם רוצים לבצע הצללה של שטח חיצוני, חשוב שתדעו כמה עובדות חשובות אודות פרגולות, מחיר ודרכים לעצב את השטחים החיצונים של המבנה.

פרגולות אלומיניום: מחיר, התקנה ודרכים לעצב

מי שרוצה להצל על שטחים חיצוניים, מחפש תמיד את הדרכים היעילות והאטרקטיביות לבצע את הפעולה, בעוד שאם בעבר שימוש בכפות תמרים או בצמחיה משולבת בעמודי ברזל, כמו גם שימוש בעץ מלא היו דרכים שכיחות להקמת פרגולה, הרי שכיום את צורות ההצללה המיושנות יותר, מחליפה צורת הצללה חדישה ויעילה והיא בנייה והקמת פרגולות אלומיניום.

אז מה צריך לדעת על סוככים עשויי אלומיניום

לפני שנסביר אודות שיטת ההצללה, חשוב להכיר את חומר האלומיניום הלוא הוא חמרן, שנחשב מתכת אצילה, חזקה, גמישה וכזאת שעמידה מפני גשם, לחות, חום עז וקור קיצוני.

חמרן מאפשר בניית שלל אלמנטים וחפצים למגוון רחב של תעשיות כמו לתעשיות האוויר, הייצור, לתעשיית הבנייה, השיפוצים, כמו גם שמאלומיניום מכינים מיכלים ושלל כלים, חפצים ואלמנטים איכותיים במיוחד.

מלבד היכולות של החמרן הידועות מראש, חשוב לדעת כי אלומיניום היא מתכת עשויה חומרים ממוחזרים תוך שהחומר הגמיש מאפשר בנייה קלה – מה שנחשב ידידותי יותר לסביבה וזאת בהעדר חומרי בניין מסיביים ופסולת בנייה מעיקה שמזיקה לסביבה. לכן רבים בוחרים לבנות כל מבנה או תוספת באמצעות אלומיניום, תוך בחירה מידית, מושכלת וחכמה.

איך נראות פרגולות אלומיניום?

בכל הנוגע לעיצוב ומראה כללי, חשוב להבין כי שימוש בחומרי אלומיניום להצללה מקנה גמישות, לא רק בצורת העיצוב, אלא גם באופן שבה נראה האלמנט אותו מעצבים, כמו למשל בניית סוכך אלומיניום במראה כפרי על ידי צביעה מקצועית של מוטות האלומיניום בגווני עץ טבעיים. מלבד זאת החומר האטרקטיבי משמש גם למגוון עיצובים החל מסגנון מודרני, תעשייתי עד לסגנון ים תיכוני כמו גם סגנון עיצוב מן המזרח הרחוק.

כדי לבצע התאמה נכונה, אנשי המקצוע המומחים בתחום בוחנים את תנאי השטח, מבצעים מדידות מדויקות, בוחרים את עובי הקורות לבסיס כמו גם למבנה הגג, בעוד שבאמצעות המומחים ניתן לבצע התאמה מושלמת לעיצוב המבנה הקיים.

ומה לגבי המחיר?

בכל הנוגע להקמת פרגולות אלומיניום, מחיר הפרגולה משתנה בהתאם למורכבות ההתקנה, לגודל הסוכך והעמודים המחזקים אותו, כמו גם לבחירת סוג הפרגולה, בין אם מדובר בפרגולה חשמלית, פרגולה תלויה או סטנדרטית.

מחירי הפרגולות מאלומיניום נעים בין 500 שח ועד 1500 שח תלוי בדגם

כדי לבחור חברה טובה ומקצועיות לבנייה והקמה, חשוב לבחור חברה שמבצעת את העבודה על הצד הטוב והבטיחותי ביותר, כמו גם כזאת שיכולה לאפשר לכם מחיר אטרקטיבי או לפחות התאמה של הפרגולה לתקציב שלכם.

כמה ימים אורכת התקנה של פרגולה?

לפני שנסביר אודות זמן בניית ההצללה בחלל החיצוני: חשוב להבין כי פרגולה מתוכננת בהתאם לגודל המרחב, היא נעשית בהתאמה לדרישות הלקוח, תוך תכנון קפדני של אנשי המקצוע בשילוב תכנית הנדסית לאבטחת המבנה.

התקנת פרגולה מאלומיניום יכולה להתרחש בכמה ימים בודדים וזאת בבנייה קלה, ידידותית לסביבה שאינה כוללת רעשים, פסולת וימי עבודה ושיפוצים מפרכים.

עיצוב הפרגולה נעשה כמובן בהתאם לדרישות הלקוח כמו גם בהתאם לאמצעים בשטח, כאשר יש להתייעץ עם חברות המומחיות בהתקנה מסוג זה על מנת לעצב, לתכנן ולהתאים את ההצללה הנכונה ביותר לשטח החיצוני של המבנה.

כיצד בוחרים את אנשי המקצוע הטובים ביותר להתקנת פרגולה?

כיום ישנן לא מעט חברות מקצועיות אשר מבצעות התקנה של פרגולות עץ, אלומיניום, כאלה המשלבות סוגים שונים של חומרים, כמו בנייה של גגונים וסוככים מכל סוג.

עם זאת בעת בחירת החברה הטובה ביותר, יש לשים לב כי מדובר בחברה מקצועית, אמינה, יעילה וכזאת שיכולה לבצע התאמה של הסוכך אל הצרכים שלכם ובהתאמה  לעיצוב המבנה.

בנוסף וודאו כי החברה מבצעת התקנה בטוחה תחת כל תווי התקן וכללי הבטיחות הדרושים, על מנת שהפרגולה תהיה בטיחותה ותחזיק מעמד לאורך שנים!

 

לסיכום, לפרגולות אלומיניום שלל יתרונות, החל מבנייה קלה וחסכונית עד להצללה חכמה וקלה, מותאמת אישית למזג האוויר, כמו גם שפרגולה כזאת אינה גורמת לעובש, חרקים, או התכלות של חומרים.

בשל כך יש לבחור פרגולות אלומיניום איכותיות מחברות מקצועיות שיוכלו לבצע התאמה מושלמת לאזור המגורים, למבנה לעיצוב ולתקציב שלכם.

פרגולות אלומיניום: מחיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *