פרגולות אלומיניום מעוצבות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולות אלומיניום מעוצבותפרגולות אלומיניום מעוצבות

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בתים אשר בוחרים להתקין פרגולה במרפסת שלהם או בחצר הבית. גם אם אתם גרים בבניין רב קומות וגם אם אתם גרים בדירת קרקע יש לכם את האפשרות להתקין פרגולה. עם זאת, יש הרבה אופציות וסוגים שונים של חומרי גלם שכדאי להכיר. פרגולות אלומיניום מעוצבות הפכו להיות הבחירה הנפוצה ביותר על ידי הקהל הישראלי. מה הופך את אותן פרגולות לכל כך מיוחדות? ומהן האלטרנטיבות שלנו?

 

מה מיוחד בפרגולות אלומיניום?

למה שנבחר דווקא בפרגולות אלומיניום כאשר יש לנו שוק כל כך רחב עם הצעות מגוונות? הסיבה הראשונה לכך שהקהל הישראלי כל כך אוהב פרגולות אלומיניום מעוצבות היא בגלל המחיר. כאשר בעל מקצוע מתמחר את המוצר שלו הוא עושה זאת לפי עלות הייצור. בעוד שעלות הייצור עבור חומרי גלם כמו עץ או ברזל יקרים, עלויות ייצור אלומיניום הינן זולות יותר. לכן, המחיר אותו תקבלו יהיה זול משמעותית יותר מאשר כל חומר גלם אחר למעט פלסטיק. החיסרון של פלסטיק הוא הבלאי הגבוה ואי עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.

פרגולות אלומיניום מעוצבות הפכו לנחשקות יותר גם בגלל אפשרויות העיצוב השונות. אלומיניום הוא חומר גלם מאוד נוח וגמיש, קל לעצב איתו את הפרגולה שלכם בהתאמה אישית או לפי הקטלוג של החברה. מצד שני, עיצוב חומרי גלם כמו ברזל או עץ יהיה יקר יותר ומשך זמן העבודה יהיה ארוך. 

 

האם פרגולות אלומיניום נחשבות לחזקות?

פרגולות אלומיניום מעוצבות או לא הינן חזקות בפני כל תנאי מזג האוויר. אמנם המשקל של הפרגולות לא גבוה כמו של ברזל או עץ, אבל ברגע בו אתם נעזרים בבעל מקצוע אשר מתקין את הפרגולות עבורכם הן יהיה די חזקות בפני כל תנאי מזג האוויר. עם זאת, כדי לקבע את הפרגולה באופן הטוב ביותר עליכם להיעזר בבעל מקצוע אשר בוחן את תוכנית העבודה בהתאם לתוכנית הבנייה של המבנה שלכם, גובה הקומה ועוד פרמטרים חשובים.

 

מהם סוגי הפרגולות?

מלבד לסוגי חומרי גלם עבור פרגולות יש לנו גם סוגי התקנה שונים. ההתקנה הפופולרית ביותר בבתים היא התקנה לקיר. התקנה זו מתבצעת על ידי חיבור הפרגולה לקיר בטון של המבנה שלכם. תוכלו לבחור אם להוסיף רגליים לפרגולה או ללא רגליים. בדרך כלל כאשר מדובר על מרפסת אנחנו נבחר בסוג זה ללא קיבוע רגליים. האפשרות השנייה שלכם היא להתקין פרגולות עם 4 רגליים על גבי משטח. לא תמיד הקרקע נכונה ליציבות בטוחה של הפרגולה, לכן ניתן לחזק את היציבות בעזרת יציקות בטון. אלו הם שני הסוגים הפופולריים ביותר של הפרגולות. כעת תוכלו לבחור בין פרגולה חשמלית או ידנית. השוני נוגע לעניין הנוחות, לא תמיד נוח לסגור את הפרגולה באופן ידני. פרגולה חשמלית יכולה להיסגר ולהיפתח על ידי מנוע חשמלי באמצעות לחיצת כפתור. 

 

האם אפשר להתקין לבד?

התשובה היא כן. אם יש לכם את הידע הנדרש ואת האישורים הנדרשים תוכלו להתקין את הפרגולה באופן עצמאי. עם זאת, היינו עדיין ממליצים לכם להיעזר בבעל מקצוע, במיוחד כאשר מדובר על עבודה בגובה. סיוע של בעל מקצוע גם מביא לכם אחריות על ההתקנה כאשר יש בעיות איטום, וגם משאיר אתכם רגועים ובטוחים יותר. פנו לבעל מקצוע בעל הסמכה מתאימה. כאשר מדובר על עבודה בגובה בחנו האם לאותו בעל מקצוע יש את הרישיון לעבוד בגובה. שימו לב, אישור קונסטרוקטור אינו בגדר המלצה, מדובר על אישור חשוב מאוד אשר מוודא את העומס שהמרפסת שלכם יכולה להכיל. הקונסטרוקטור בודק את ההתקנה ואת שטח ההתקנה לפני ההתקנה ובסיומה. 

מהי עלות ההתקנה על ידי איש מקצוע?

מחירי התקנת פרגולות אלומיניום מעוצבות שונה מהמחיר הרגיל. יש לקחת בחשבון שהמחיר לפי מ"ר כולל את חומר הגלם ואת ההתקנה. המחיר מתבסס על המקום בו אתם בוחרים להתקין את הפרגולה, את הסיכונים הכרוכים בהתקנה (עבודה בגובה), עובי הקורה ומורכבות העבודה. המחירים של התקנת פרגולות מעוצבות הינו החל מ-450 ש"ח למ"ר. פרגולות מעוצבות בהתאמה אישית יהיו יקרות יותר והמחירים יתחילו מ-500 ש"ח למ"ר.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו