פרגולות אלומיניום מעוצבות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

פרגולות אלומיניום מעוצבותפרגולות אלומיניום מעוצבות

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר בתים אשר בוחרים להתקין פרגולה במרפסת שלהם או בחצר הבית. גם אם אתם גרים בבניין רב קומות וגם אם אתם גרים בדירת קרקע יש לכם את האפשרות להתקין פרגולה. עם זאת, יש הרבה אופציות וסוגים שונים של חומרי גלם שכדאי להכיר. פרגולות אלומיניום מעוצבות הפכו להיות הבחירה הנפוצה ביותר על ידי הקהל הישראלי. מה הופך את אותן פרגולות לכל כך מיוחדות? ומהן האלטרנטיבות שלנו?

 

מה מיוחד בפרגולות אלומיניום?

למה שנבחר דווקא בפרגולות אלומיניום כאשר יש לנו שוק כל כך רחב עם הצעות מגוונות? הסיבה הראשונה לכך שהקהל הישראלי כל כך אוהב פרגולות אלומיניום מעוצבות היא בגלל המחיר. כאשר בעל מקצוע מתמחר את המוצר שלו הוא עושה זאת לפי עלות הייצור. בעוד שעלות הייצור עבור חומרי גלם כמו עץ או ברזל יקרים, עלויות ייצור אלומיניום הינן זולות יותר. לכן, המחיר אותו תקבלו יהיה זול משמעותית יותר מאשר כל חומר גלם אחר למעט פלסטיק. החיסרון של פלסטיק הוא הבלאי הגבוה ואי עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.

פרגולות אלומיניום מעוצבות הפכו לנחשקות יותר גם בגלל אפשרויות העיצוב השונות. אלומיניום הוא חומר גלם מאוד נוח וגמיש, קל לעצב איתו את הפרגולה שלכם בהתאמה אישית או לפי הקטלוג של החברה. מצד שני, עיצוב חומרי גלם כמו ברזל או עץ יהיה יקר יותר ומשך זמן העבודה יהיה ארוך. 

 

האם פרגולות אלומיניום נחשבות לחזקות?

פרגולות אלומיניום מעוצבות או לא הינן חזקות בפני כל תנאי מזג האוויר. אמנם המשקל של הפרגולות לא גבוה כמו של ברזל או עץ, אבל ברגע בו אתם נעזרים בבעל מקצוע אשר מתקין את הפרגולות עבורכם הן יהיה די חזקות בפני כל תנאי מזג האוויר. עם זאת, כדי לקבע את הפרגולה באופן הטוב ביותר עליכם להיעזר בבעל מקצוע אשר בוחן את תוכנית העבודה בהתאם לתוכנית הבנייה של המבנה שלכם, גובה הקומה ועוד פרמטרים חשובים.

 

מהם סוגי הפרגולות?

מלבד לסוגי חומרי גלם עבור פרגולות יש לנו גם סוגי התקנה שונים. ההתקנה הפופולרית ביותר בבתים היא התקנה לקיר. התקנה זו מתבצעת על ידי חיבור הפרגולה לקיר בטון של המבנה שלכם. תוכלו לבחור אם להוסיף רגליים לפרגולה או ללא רגליים. בדרך כלל כאשר מדובר על מרפסת אנחנו נבחר בסוג זה ללא קיבוע רגליים. האפשרות השנייה שלכם היא להתקין פרגולות עם 4 רגליים על גבי משטח. לא תמיד הקרקע נכונה ליציבות בטוחה של הפרגולה, לכן ניתן לחזק את היציבות בעזרת יציקות בטון. אלו הם שני הסוגים הפופולריים ביותר של הפרגולות. כעת תוכלו לבחור בין פרגולה חשמלית או ידנית. השוני נוגע לעניין הנוחות, לא תמיד נוח לסגור את הפרגולה באופן ידני. פרגולה חשמלית יכולה להיסגר ולהיפתח על ידי מנוע חשמלי באמצעות לחיצת כפתור. 

 

האם אפשר להתקין לבד?

התשובה היא כן. אם יש לכם את הידע הנדרש ואת האישורים הנדרשים תוכלו להתקין את הפרגולה באופן עצמאי. עם זאת, היינו עדיין ממליצים לכם להיעזר בבעל מקצוע, במיוחד כאשר מדובר על עבודה בגובה. סיוע של בעל מקצוע גם מביא לכם אחריות על ההתקנה כאשר יש בעיות איטום, וגם משאיר אתכם רגועים ובטוחים יותר. פנו לבעל מקצוע בעל הסמכה מתאימה. כאשר מדובר על עבודה בגובה בחנו האם לאותו בעל מקצוע יש את הרישיון לעבוד בגובה. שימו לב, אישור קונסטרוקטור אינו בגדר המלצה, מדובר על אישור חשוב מאוד אשר מוודא את העומס שהמרפסת שלכם יכולה להכיל. הקונסטרוקטור בודק את ההתקנה ואת שטח ההתקנה לפני ההתקנה ובסיומה. 

מהי עלות ההתקנה על ידי איש מקצוע?

מחירי התקנת פרגולות אלומיניום מעוצבות שונה מהמחיר הרגיל. יש לקחת בחשבון שהמחיר לפי מ"ר כולל את חומר הגלם ואת ההתקנה. המחיר מתבסס על המקום בו אתם בוחרים להתקין את הפרגולה, את הסיכונים הכרוכים בהתקנה (עבודה בגובה), עובי הקורה ומורכבות העבודה. המחירים של התקנת פרגולות מעוצבות הינו החל מ-450 ש"ח למ"ר. פרגולות מעוצבות בהתאמה אישית יהיו יקרות יותר והמחירים יתחילו מ-500 ש"ח למ"ר.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!