פרגולות אלומיניום סגורות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

פרגולות אלומיניום סגורותפרגולות אלומיניום סגורות

ימי הגשם קרבים וזה הזמן שלכם להתקין פרגולה סגורה בשטח הבית. עם התקנת פרגולות אלומיניום סגורות אתם יכולים להנות מהנוף מהבית שלכם גם בימי החורף, לשבת על כוס תה חם ולצפות בגשמים הראשונים. עם זאת, יש הרבה סוגים של פרגולות אשר גשם יכול לגרום להם קצת להתעוות, אבל לא פרגולות אלומיניום. הנה כל מה שאתם צריכים לדעת על בחירת פרגולה סגורה מאלומיניום. 

 

מהן פרגולות אלומיניום סגורות?

תחילה בואו נדבר על חומר הגלם, למה דווקא כדאי לכם לבחור באלומיניום? חומר הגלם הזה הופך את החיים שלנו להרבה יותר פשוטים ממה שאתם אפילו יכולים לדמיין. בעוד שחומרי גלם אחרים כמו ברזל או עץ מחייבים אותנו בתחזוקה שוטפת כלפי הפרגולה, אלומיניום הינו חומר גלם מאוד נוח אשר אינו דורש תחזוקה שוטפת. כמו כן, מבחינת עיצוב, ככל שתרצו לעצב את החומר בצורה אישית יותר כך יהיה לכם יותר קשה עם חומרי גלם אחרים שהם לא אלומיניום. אלומיניום הוא חומר גלם קל ונוח לעיצוב. וגולת הכותרת, מחיר. המחיר אותו תשלמו עבור פרגולות אלומיניום סגורות יהיה משמעותית זול יותר מאשר כל חומר גלם אחר (מלבד פלסטיק). בהתחשב באיכות, אין ספק שאלומיניום מציע לנו את הדיל הטוב ביותר.

כאשר אנחנו מדברים על פרגולות סגורות אנו מתכוונים לשני סוגים. הסוג הראשון הוא פרגולה אשר עומדת על 4 רגליים, הסוג השני הוא פרגולה אשר מחוברת לקיר ללא רגליים (מתאים למרפסות בדרך כלל). הבחירות הנפוצות ביותר של סוגי הפרגולות היום הן פרגולות סגורות כיוון שהן מתאימות ומתכווננות בצורה נוחה בהתאם לכל עונות השנה. 

 

פרגולות ידניות או חשמליות?

מלבד לסוגי חומרי הגלם או האופן בו הפרגולה תותקן יש לכם את האפשרות לבחור גם בין פרגולה ידנית לחשמלית. חשוב לציין, הבחירה תלויה גם מאוד בכמה אתם מוכנים להשקיע עבור ההתקנה. בשני המקרים הפרגולה הינה איכותית וחזקה בפני כל עונות השנה. היתרון של פרגולה חשמלית לעומת פרגולה ידנית יבוא לידי ביטוי בנוחות ההפעלה ושידור יוקרתיות. פרגולות אלומיניום סגורות חשמליות נפתחות ונסגרות על ידי לחיצת כפתור או מתג ייעודי.

 

מה יש לקחת בחשבון לפני ההתקנה?

יש חשיבות לכל צעד אשר אתם עושים. ההמלצה שלנו היא להיעזר בבעל מקצוע אשר ילווה אתכם מההתחלה ועד הסוף. תחילה חשוב להבין, על פי חוק הפרגולות ייתכן ואתם חייבים אישור קונסטרוקטור או היתר בניה כדי להתקין את הפרגולה על המבנה שלכם. לפני כן, יש לחשב את מידות הפרגולה בהתאם לשטח שיש לכם, עליכם לבחור את העיצוב אשר אתם רוצים. יש עיצובים בנויים ומוכנים של חברות מקצועיות, אך כפי שציינו, אלומיניום הוא חומר גלם מאוד גמיש ותוכלו לבחור לעצב בהתאמה אישית. ולבסוף, עליכם לציין מהו התקציב שלכם על מנת שנוכל לבחור את הדגם הטוב ביותר עבורכם. יש חשיבות גדולה מאוד לייעוץ והכוונה לפני הבחירות שלכם. מדובר על פרגולות אלומיניום סגורות שעומדות להישאר איתכם עוד הרבה שנים, ללא ייעוץ והכוונה אתם יכולים לקבל תוצאות פחות טובות ממה שציפיתם.

מהו התקציב הנדרש?

המחיר עבור התקנת פרגולות אלומיניום סגורות נקבע על פי מ"ר, לעיתים רחוקות עבור פרויקט. המחירים משתנים בהתאם לגודל הפרגולה אותה אתם רוצים להתקין, עובי הקורה, סוג ההתקנה, האם מדובר על פרגולה חשמלית או ידנית ועוד.

המחיר עבור פרגולה ידנית עומדת הינו החל מ-450 ש"ח למ"ר. 

המחיר עבור פרגולה ידנית ללא רגליים הינו החל מ-420 ש"ח למ"ר.

המחיר עבור פרגולה חשמלית עומדת הינו החל מ-650 ש"ח למ"ר.

המחיר עבור פרגולה חשמלית ללא רגליים הינו החל מ-550 ש"ח.

 

מוטב להדגיש, יש עוד אלמנטים אשר עלולים לייקר את המחיר שלכם. לעיתים מדובר על מחיר חומר הגלם בלבד ללא עלויות ההתקנה, לכן חשוב לברר עם בעל המקצוע שהמחיר עבור מ"ר הוא כולל את ההתקנה. כמו כן, יש לנו התקנת סנתף שהמחיר שלו יכול להגיע ל-80 ש"ח למ"ר.

כדי למצוא את המחירים הטובים ביותר אנחנו ממליצים לכם להתעכב על בחירת בעל המקצוע. היצע הקבלנים רחב היום, עליכם לבחור רק בעל מקצוע מורשה ובעל ניסיון. בחרו בבעל מקצוע אשר יש אחריות לעבודות שלו, אל תתפשרו על איכות חומר הגלם או מגוון האפשרויות העומד לרשותכם.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר

פרגולה אלומיניום דמוי עץ מחיר מעוניינים לקשט את הבית שלכם בפרגולה חדשה? המחירים של הפרגולות מדי שנה עולים, לכן רבים בוחרים להשתמש דווקא בחיפויים כמו

פרגולה אלומיניום חוות דעת

פרגולה אלומיניום חוות דעת אם יצא לכם לשמוע על פרגולות אלומיניום הגיע הזמן שתכירו באמת מה זה אומר. כדי לדעת אם פרגולת אלומיניום באמת מתאימה

פרגולות אלומיניום לחניה

פרגולות אלומיניום לחניה נמאס לכם כל בוקר לקום ולראות את הרכב שלכם מלא ב"זכרונות" של ציפורים? רוצים לשמור את הרכב שלכם במקום בטוח? פרגולות אלומיניום