פרגולות למרפסות תלויות בצפון

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

מחפשים איש מקצוע להתקנת פרגולה באזור הצפון? ישנם לא מעט מתקיני פרגולות בצפון הארץ, ולפני שאתם בוחרים את איש המקצוע שלכם, אתם רוצים לבחון הצעה מפורטת שלו על פי פרמטרים שאתם מגדירים מראש. המלצות וחוות דעת בהחלט יכולות לסייע, אבל בסופו של דבר לכם יש את הכלים הטובים ביותר לבחור את איש המקצוע הנכון.

 

מדוע חשוב לבחור איש מקצוע מתאים פרגולות בצפון?

פרגולה היא מבנה לכל דבר ועניין, ומעבר לכך שנדרש היתר בניה לצורך הקמת פרגולה, המדובר גם במבנה שבנייה לקויה שלו יכולה להוביל לסיכונים בטיחותיים משמעותיים ליושבי הבית. מספיק שהפרגולה אינה מיושרת בצורה אנכית מושלמת ביחס לקרקע, בכדי לגרום לעומס מתמיד על השלד שלה, ובטווח של מספר חודשים או שנים אף לגרום לקריסתה. מעבר לכך, התקנה לא נכונה או בחירה לא נכונה של שלד הפרגולה, עלולות לפגוע באסתטיקה הכוללת שלה ולהוביל לשחיקה מואצת שלה לאורך זמן.

בהתאם לכך, בחירת איש מקצוע מתאים היא תנאי חשוב לכך שהפרגולה שתיבנה, לא רק תיראה כמו פרגולה טובה ובטוחה, אלא באמת תהיה כזאת ותציע לכם פינה חמה לשבת בה בצורה בטוחה ושלווה. ישנם לא מעט מתקיני פרגולות בצפון שיכולים לעמוד בסטנדרטים האלה, ואתם רק צריכים לוודא שאתם בוחרים את אחד מהם.

מהן השיטות להרחבת מרפסות תלויות?

כיום ניתן לבצע את התהליך על ידי שתי שיטות עיקריות, כאשר האחת מאפשרת הרחבה באמצעות שיטת הבנייה המסורתית (משמע: הקונבנציונאלית) – מה שמקנה עבודה קצרה יותר. ביצוע הפעולה נעשה על ידי קידוחי ברזל בקורות המבנה וחיבורים לתקרת השלד ולאחר מכן הוספת המרפסת ויציקת בטון שנועדה להכיל משקל גבוה במיוחד.

את יציקת מרפסות תלויות מבצעים ביום אחד בדרך כלל, בשילוב חיבור של כלל האלמנטים יחדיו, ריצוף המרפסת וסגירתה על ידי מעקה.

שיטה נוספת להרחבת מרפסות נעשית באמצעות בנייה קלה. בנייה זאת מאופיינת בפחות פסולת בניין ובעבודה נקייה יותר מכזאת הנעשית בשיטה המסורתית. באמצעות בנייה קלה מרחיבים את המרפסת על ידי חיבור קורות פלדה אל המבנה והרחבת המרפסת הקיימת בשימוש קורות פלדה מגוולנות. בכך אפשר ליצור מרחב חדש וגדול יותר בצורה שנחשבת מהירה יחסית.

יתרונות בהרחבת מרפסות

חשוב לדעת כי ביצוע הרחבת מרפסות מקנה מגוון יתרונות, כמו: העלאת איכות החיים, בחירת הנכס והעלאת ערכו ביותר מ 20 אחוזים, קבלת מרחב נוסף לעבודה, אחסנה ואירוח: כמו גם הכנסת אור ואוויר אל מבנה קיים.

בנוסף, במידה ותבחרו בחברות בנייה מקצועיות לצורך התהליך, תוכלו לבטח את המבנה שלכם ולבצע חיזוק של מרפסת קיימת כמו גם הרחבה שלה. בשל כל אלה, רבים בוחרים לבצע את הפעולה, וזאת באמצעות בחירה באנשי המקצוע המומחים לשם התהליך.

 

איך תגיעו לאיש המקצוע הנכון?

כאמור, המלצות וחוות דעת מקצועיות יכולות בהחלט לסייע, ובאמצעותן לבטח תוכלו לגלות שמות של מתקינה פרגולות בצפון, שאולי לא כדאי להתקרב אליהם אל מול כאלה שמאוד מומלץ לבחור בהם. אבל הכלי הטוב ביותר שעומד לרשותכם הוא הצעת המחיר. באמצעות הצעת המחיר שתקבלו, תוכלו לבחון האם מדובר באיש מקצוע שדואג לפרט לכם בדיוק מה אתם מקבלים, לרבות מידות של פרופילי אלומיניום ומידות של קורות עץ, או שמדובר באיש מקצוע שנותן הצעה כללית, שמאפשרת אותו "למרוח" אתכם ולהשתמש ברכיבים הזולים ביותר בשוק, רק כדי להציע לכם את ההצעה הזולה ביותר שתמשוך לכם את העין.

בסופו של דבר, רכישת פרגולה אינה שונה בהרבה מרכישה של הרבה מוצרים אחרים, ובדיוק כפי שאתם משתמשים בחכמה הצרכנית שלכם לרכישת כל מוצר אחר, גם כאשר אתם מחפשים מתקיני פרגולות אלומיניום בצפון, אתם יכולים בהחלט להיעזר בה בכדי לעשות את הבחירות הטובות ביותר עבורכם.

 

פרגולות בצפוןבבחירת מתקין פרגולות בצפון,

אתם רוצים לוודא שאתם קודם כל בוחרים את איש המקצוע האמין והמקצועי ביותר, ולאו דווקא את הזול ביותר. מחיר הוא כמובן פרמטר חשוב ולגיטימי לבחון, אבל בסופו של דבר מדובר במבנה חשוב ומרכזי שאתם מוסיפים לבית, וכדי שתוכלו להרגיש בו בטוחים לאורך שנים, וגם להיות בטוחים שהפרגולה הותקנה בצורה מקצועית שתחזיק מעמד לאורך שנים ארוכות, חשוב יותר שהיא תותקן על ידי איש המקצוע הנכון, גם אם הוא עולה מעט יותר.

פרגולות בצפון

פרגולה זה לא עניין מסובך מדי ולא צריך לסבך אותו מעבר למה שהוא. מן הסתם, בחיפוש אחרי גורם מקצועי שמציע פרגולות בצפון, אתם פוגשים שלל אמירות על הצורך בעבודה יסודית סביב בחירת הגורם המקצועי הזה, ועל הצורך שלא להישען רק על המחיר אלא לבחון גם את היכולות המקצועיות של אותו גורם ולא פחות מכך, גם על כך שאתם לא אמורים להגביל את עצמכם אך ורק לגורם מקצועי המציע פרגולות בצפון, כשייתכן והפרגולה האידיאלית עבורכם ממתינה לכם בכלל באזור המרכז. כל אלה נכונים במידה מסוימת, אבל מתישהו צריך לקבל גם החלטה ואפשר בהחלט להניח שגורמים מקצועיים המציעים פרגולות באזור הצפון, יודעים להציע בדיוק את מה שמוצע באזור המרכז, אז למה לסבך את מה שאין צורך לסבך, במיוחד כשישנן חברות גדולות ומובילות כמו המרכז לפרגולות אלומיניום, שמציעות את השירות שלהן בכל רחבי הארץ?

 

זאת רק פרגולה וזה צריך להיעשות

בסופו של דבר, גם כשקונים פסטה בסופר מרקט אפשר למצוא אין ספור סיבות, וכולן תהיינה נכונות וצודקות, מדוע חשוב לבחון כל מותג בכל סופר מרקט עד שמגיעים לפסטה המושלמת עבורכם. הטעם, הרכיבים התזונתיים, המחיר הכולל, היחס בין המחיר למשקל, קלות הפתיחה של האריזה – כל כך הרבה דברים שצריך לבדוק והכל בשביל אריזת פסטה אחת. אז פרגולה זה לא פסטה, אבל גם כדי להתקין פרגולה בבית אתם לא צריכים לעבור תהליך מייגע ומפרך של בדיקות אינסופיות, בעיקר כשהאירוניה כמעט תמיד מנצחת. בסופו של דבר, אתם רוצים פרגולה לבית וישנן המון חברות וגורמים מקצועיים המציעים פרגולות בצפון. אתם רק צריכים לבחור לעצמכם את הפרגולה שמתאימה לכם פחות או יותר, לאתר גורם שיכול לבנות אותה עבורכם, לבדוק את המחירים כדי לוודא שלא גונבים אתכם ולהשתמש קצת בחושים הצרכניים שלכם כדי לוודא שאתם עומדים מול אדם אמין ומקצועי. מעבר לכך, כל בדיקה נוספת היא מיותרת המה גם שללא ידע מקצועי, לא תוכלו לאמת שום תוצאה של שום בדיקה שתעשו.

 

ובכל זאת, צריך לעשות את זה נכון

אחרי שאמרנו את כל זה, בחירת פרגולות בצפון צריכה להיעשות בצורה חכמה ונכונה וזה אומר קודם כל להתאפס על דגם שאתם מעוניינים בו, גם אם לא ברמה של דגם מדויק ספציפי, אז במפרט מסוים שמתאר את רכיבי הפרגולה, הגודל שלה, הגובה שלה וכן הלאה. לאחר שיש בידיכם מפרט, עליכם לבקש הצעות מחיר מכמה ספקים של פרגולות בצפון ולוודא שכולם לגיטימיים ולא אופורטוניסטיים. וזהו. כעת תוכלו לבצע הזמנה. המרכז לפרגולות אלומיניום יכול להציע לכם את הסטנדרט הגבוה ביותר של עיצוב ומבנה פרגולה והוא יכול להציע לכם גם את המחיר האטרקטיבי ביותר, ייעוץ מקצועי וסיוע בקבלת ההחלטה ממקום של ידע ובטחון ולא ממקום של ניחוש ומצב רוח.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו