פרגולות ברזל

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולות ברזל או אלומיניום

שני חומרי הגלם המרכזיים מהם מייצרים כיום פרגולות הם עץ ואלומיניום. לשימוש בחומרי גלם אלה יש סיבות מאוד מובהקות. יחד עם זאת, ישנן גם פרגולות ברזל והשימוש בברזל מתאפשר בכמה תנאים, אם כי לרוב הוא לא מציע את אותם יתרונות של אלומיניום או עץ. אז מתי נעשה שימוש בברזל לייצור פרגולות? מתי פרגולות ברזל יכולות להיות הפתרון המתאים ביותר? על כך בשורות הבאות.

 

ברזל מול אלומיניום

כשאתם בוחנים את האופציה של הזמנת פרגולות ברזל, חשוב שתבינו תחילה מהן האלטרנטיבות והאלטרנטיבות בתחום הפרגולות הן ברורות: עץ ואלומיניום. העץ הוא חומר גלם חזק מאוד וגם עמיד מאוד בפגעי מזג האוויר. יחד עם זאת, את השילוב הטוב ביותר של חוזק מבני ועמידות, מספק לנו האלומיניום. האלומיניום היא מתכת חזקה מאוד שמאפשרת לנו להשתמש בפרופילים חלולים מבלי לפגוע בחוזק המבני של הפרגולה כולה. האלומיניום גם עמיד לחלוטין בלחות ובקרינת שמש ישירה, והחוזק המבני שלו מאפשר לו גם לעמוד ברוחות חזקות במיוחד. לעומת זאת, הברזל דווקא רגיש מאוד לפגעי מזג האוויר. הברזל הוא חזק מאוד, אפילו יותר מהאלומיניום, אבל הוא רגיש מאוד לפגעי מזג האוויר. רגישות זאת באה לידי ביטוי באמצעות החלדת הברזל. הופעת חלודה פוגעת תחילה באסתטיקה של הפרגולה ובהמשך הדרך גם בחוזק המבני שלה.

 

מתי כן נכון לבחור פרגולות ברזל?

ובכן, פרגולות ברזל הן פרגולות חזקות מאוד ועם שכבת צבע מגן מספקת ניתן גם להגן עליהן מפני פגעי מזג האוויר, אם כי פרגולות אלה דורשות הרבה יותר תחזוקה מאשר פרגולות אלומיניום. בעוד שאלומיניום עמיד לכשעצמו בפגעי מזג האוויר ללא צורך בשום תחזוקה מיוחדת, הרי שברזל דורש צביעה אחת לתקופה ובקרת נזקי חלודה על בסיס קבוע. לעומת זאת, פרגולות ברזל נחשבות לזולות יותר, גם בגלל שהביקוש להן הוא נמוך מאוד וגם בגלל שהברזל הוא מתכת הרבה יותר שכיחה וזולה מאשר אלומיניום. פרגולות ברזל מציעות חוזק מבני רב מאוד וגם אם הן לא בטופ של האסתטיקה, הן יכולות להוות פתרון מהיר וחזק ליצירת סוכך.

ראוי לציין שגם בפרגולות אלומיניום נעשה שימוש לעיתים בברזל לצורך בניית עמודי הפרגולה. עמודי פרגולות אלומיניום מיוצרים פעמים רבות מברזל אותו מצפים באמצעות פרופיל אלומיניום שמתלבש עליו ועוטף אותו מכל עבר על מנת להעניק לו את ההגנה הנדרשת. אם אתם מוכנים להקדיש את המאמץ ותשומת הלב הנדרשים לצורך תחזוקת פרגולות ברזל לאורך שנים, הרי שפרגולה ברזל יכולה בהחלט להתאים לכם, במיוחד אם אתם מחפשים פתרון חזק, יציב ולאו דווקא בטופ של האסתטיקה והעיצוב המודרני. פרגולות ברזל משמשות בעיקר במרחבים ציבוריים בהם נדרשים פתרונות הצללה גדולים מאוד הזקוקים לחוזק מבני רב מאוד וגם מחייבים את היכולת לייצר את הפתרון בעלויות סבירות.

פרגולות ברזל לבתים

מבין כלל סוגי הפרגולות, פרגולות ברזל נחשבות לפונקציונליות ביותר ולא בכדי. פרגולת ברזל היא פרגולה חזקה מאוד, אבל היא אינה מביאה איתה בדרך כלל שום בשורה עיצובית. אין לה את האווירה הכפרית והחמימה שמביאה איתה פרגולת העץ, ואין לה את היכולת להציע מגוון רחב של עיצובים מודרניים כפי שיודעת להציע פרגולה אלומיניום. בנוסף לכך, פרגולות ברזל דורשות רמת תחזוקה גבוהה יותר מכל סוגי הפרגולות האחרות וזאת על מנת להבטיח את האסתטיקה שלה ואת העמידות שלה לאורך שנים ביחס לפגעי מזג האוויר. על פרגולות ברזל והמחירים שלהן מספרים לכם בשורות הבאות, המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

 

מהי פרגולת ברזל ולמה היא מתאימה?

פרגולות ברזל הן, פשוטן כמשמען, פרגולות שהשלד שלהן עשוי ברזל. פרגולה עץ עשויה מקורות עץ, פרגולה אלומיניום עשויה מפרופילי אלומיניום ופרגולה ברזל עשויה מקורות ברזל. המדובר בפרגולה כבדה מאוד אבל גם חזקה מאוד. לברזל ישנם כמובן חסרונות משמעותיים, במיוחד ביחס לאלומיניום. הברזל הוא כבר מאוד, מה שהופך את כל הפרגולה למבנה הנדסי עם סיכונים בטיחותיים שמחייבים התייחסות עודפת לכל הנושא של עיגון הפרגולה וחיזוקה. מעבר לכך הברזל אינו עמיד בפגעי מזג האוויר ונוטה להחליד לאחר מספר שנים, מה שמחייב לצבוע אותו ולתחזק אותו מעת לעת. חסרון נוסף הוא הדלות העיצובית שניתן לייצר עם פרגולות ברזל. הברזל הוא אינו חומר קל לעיבוד ומגוון העיצובים שניתן לייצר באמצעותו, כמו גם רמת המורכבות שלהם, היא דלה מאוד, הן ביחס לעץ והן ביחס לאלומיניום.

 

כמה עולות פרגולות ברזל?

מכל הסיבות שמנינו לעיל, סובלות פרגולות ברזל מביקוש נמוך יחסית ובהתאם לכך גם המחיר שלהן הוא נמוך בדרך כלל ביחס לאלטרנטיבות. לעומת למשל טווח המחירים של פרגולות אלומיניום שיכול לנוע בין 500 שקלים ועד 1500 שקלים למטר מרובע, במקרה של פרגולות ברזל מדובר בטווח צנוע הרבה יותר שנע בין 300 שקלים ועד 500 שקלים למטר מרובע. הסיבה לכך היא כפולה – מאחר ומדובר בברזל שהוא חומר חזק מאוד, לא נדרשת כמות גדולה ממנו בכדי להשיג את החוזק המבני הנדרש לפרגולה. לכך אפשר להוסיף כמובן את המחיר הזול של ברזל ביחס לאלומיניום ולעץ. כמו כן, פרגולות ברזל סובלות כאמור מביקוש נמוך יחסית ולכן מוצעות במחירים זולים לכל מי שדווקא כן מעוניין בהן.

המרכז לפרגולות אלומיניום מציע לכם מגוון רחב של דגמי פרגולות, לרבות פרגולות עץ, פרגולות אלומיניום וכן פרגולות ברזל במחירים אטרקטיביים ובסטנדרטים גבוהים. המרכז מציע שורה של דגמי מדף עבור פרגולות ברזל וכן מאפשר לכם לעצב את פרגולת הברזל שלכם בהתאמה אישית מא' ועד ת' בליווי מקצועי של מומחי הפרגולות של המרכז, תוך התייחסות לכל החסרונות המובנים של הברזל ולדרכים לעקוף אותם ולייצר את הפרגולה המתאימה לכם ביותר.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקשרו עכשיו