פרגולות חשמליות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

פרגולות אשר בעבר היו מורכבות רק באמצעות שילוב של קורות עץ יחדיו והרכבתן בסמוך או בצמוד למבנה, מפנות בשנים האחרונות את מקומן עבור פרגולות עשויות אלומיניום, המקנות דרך קלה יותר להצל את המרחב.

פרגולות אלומיניום מסוגים שונים, כמו למשל פרגולות אלומיניום חשמליות, מקנות אורח חיים טוב ויעיל במרחב, תוך בניית סוכך בצורה קלה.

אז מה צריך לדעת על שיטת הבנייה ועל היתרונות שלה? הכל בהמשך!

פרגולות חשמליות – כל היתרונות

אם אתם רוצים לבצע הצללה של החלל החיצוני של הבית, של בית העסק, המרחב הציבורי או כל מקום: חשוב שתדעו כי באמצעות בניית פרגולה עשויה אלומיניום וכזאת שפועלת בצורה חשמלית, אפשר לבנות אלמנט הצללה נכון, המורכב בחסכוניות עם מקסימום ידידותיות לסביבה.

פרגולות חשמליות

קווים לדמותן של פרגולות אלומיניום

כדי להבין מהן בדיוק פרגולות אלומיניום, חשוב לדעת בתחילה כי מדובר בשיטת הצללה חדשה יחסית אותה מיישמים רבים בעשורים האחרונים.

באמצעות שימוש בחומר אלומיניום שנחשב נפוץ, קל לבנייה והתקנה, שמקנה לוחות קלות משקל, כמו גם בנייה קלה וידידותית לסביבה (וזאת בשל העדר פסולת בניין) למרות שלעיתים לצורך התקנת פרגולה חשמלית אנו נזמין את חברת POWER ניסור בבטוןן בכדי שיכינו את השטח לפני ההתקנה  – אפשר לבנות כל מבנה בחצר למען הצללה ושמירה על המרחב נעים ונקי.

אלומיניום הפך השנים האחרונות לחומר מבוקש בתעשייה ממנו בונים פרגולות, משטחים, ציוד לחקלאות ותעשייה, הוא משמש לבניית פרופילים מסוגים שונים, לבניית מכלים, כמו גם חלונות ודלתות, תוך ששימוש בחומר זה חוסך זמן, כסף ומשאבים.

מה צריך לדעת על פרגולה חשמלית?

פרגולה חשמלית מאפשרת את שיא הקדמה והתפעול הפרקטי בכל הנוגע להצללה בחללים חיצוניים.

פרגולה חשמלית מקנה את היכולת לשלוט בגג הפרגולה תוך כיוון לוחות הגג בצורה מותאמת אישית.

גגון עשוי אלומיניום בנוי בעצם מ 4 מוטות שמשמשות כמוטות תומכים להנחת הפרגולה, או הצמדה של 2 מוטות אל קיר המבנה.

לאחר הצבת המוטות בצורה מקצועיות וחזקה, בונים המומחים גג לפרגולה המיוצר מלוחות אלומיניום המחוברות אל מנגנון מיוחד שבאמצעות כפתור: מאפשר שליטה בכיוון הלוחות, סגירת הגג העת הצורך ושינוי זווית הלוחות על גג הפרגולה בזוויות של עד 110 מעלות.

בכך אפשר להצל את החלל משמש חזקה, לאפשר כניסת אוויר בעת הצורך, ליהנות משמיים נפלאים בעת הזזה טוטאלית של הלוחות, כמו גם לבצע איטום בימים קרים וגשומים.

 פרגולות חשמליות

 

 

יתרונות של פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות עשויות אלומיניום מאפשרות למשתמשים שלל יתרונות, ביניהם:

שליטה – באמצעות פרגולות אלומיניום אפשר ליהנות ממקסימום שליטה בגגון הפרגולה, תוך שינוי הלוחות שמשמשים להצללה, לפי תנאי מזג האוויר.

קלות בנייה – באמצעות חומרי אלומיניום ניתן לבנות גגון למרפסת או לאזור החיצוני, כמו גם פרגולות אלומיניום או אפילו 'גזיבו' שישמש מקום מוצל ונעים שניתן לשהות תחתיו. באמצעות בנייה קלה של גגונים וסוככים.

אפשר לבנות ללא פסולת בניין או זיהום אוויר, כאשר הכל נעשה באמצעות הלחמה של מוטות ולוחות אלומיניום לפני התכנון המבוקש.

כניסה של אוויר – באמצעות פרגולה חשמלית יכולים רבים לאפשר כניסה של אויר נעים אל האזור החיצוני וזאת בשל שינוי לוחות ההצללה עשויות האלומיניום,

כמו גם באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת המאפשרת בלחיצת כתפור לשנות את זווית הלוחות ובכך להקנות איכות חיים טובה יותר במקום.

חום ועיצוב

הקלה בעומס החום – בימים חמים ניתן להגיע אל המקום החיצוני שבמבנה ולשהות תחת פרגולה איכותית וכזאת שמאפשרת מחסה מושלם ומאוורר מפני קרני השמש. בנוסף,

חשוב לדעת כי פרגולה אשר מחבורת למבנה, תקל על מידות החום, כמו גם תוריד את המעלות בתוך החלל הפנימי ב 3 מעלות לפחות!

התאמה לעיצוב  – כאשר מעצבים פרגולות חשמליות באמצעות אלומיניום, ניתן לבחור במספר שיטות עיצוב וזאת בשל היכולת של אנשי המקצוע לצבוע ולעצב את מוטות האלומיניום בהתאם למראה המבוקש.

כיום אפשר להתאים את הסוכך לפי מגוון עיצובים, ביניהם: עיצוב כפרי, תעשייתי, מודרני, ים תיכוני, פרובנס, עיצוב רטרו, עיצוב מהמזרח הרחוק ועוד.

אחת הדרכים האלגנטיות לאפשר הצללה בחלל החיצוני של בית עסק או של כל מרחב, היא בניית פרגולה, כאשר כיום פרגולות עשויות אלומיניום ופרגולות חשמליות, הפכו לשם דבר בכל הנוגע להצללה ואיכות חיים. אבל מה צריך לדעת על פרגולה חשמלית ועל שיטת ההצללה? כל המידע בהמשך!

פרגולה חשמלית – מדוע צריך אותה וכיצד מתקינים?

קרני שמש חמימות יכולות ללטף את הגוף, לאפשר יום מושלם, כמו גם ששמש נעימה מקנה מזג אוויר כיפי לשהייה בחוץ עם חברים, בני זוג ובני משפחה.

אבל מה עושים כאשר קרני השמש חזקות מידי? אחד הפתרונות הפופולאריים היא הגנה באמצעות בניית סוכך מתאים הידוע גם בשמו: פרגולה.

פרגולה בשנים קודמות נבנתה תמיד על ידי שילוב של קורות עץ המחוברות למבנה, או שהיא הורכבה כאשר היא עומדות על ארבע "רגליים" על הקרקע, בעוד שהסכך נבנה גם הוא ממוטות עץ בשיטת שתי וערב, תוך שעל גבי הגג ניתן להתקין שלל כיסויים כמו יריעות במבוק, כפות תמרים, מתיחת בד להצללה, כמו גם רעפים.

עם זאת כיום מפנות פרגולות העץ את מקומן לפרגולות עשויות אלומיניום, כאשר חומר זה נחשב קל יותר לבנייה והרכבה, מאפשר בנייה מהירה ויעילה, כמו גם עלות נמוכה יותר של חומרים ובכך הפיכת החלום על פרגולה בחצר הבית או העסק, למציאות!

מה צריך לדעת על פרגולה חשמלית?

פרגולות חשמליות הן בדרך כלל כאלה העשויות אלומיניום תוך שהסוכך שלהם עשוי שלבים, מקנה שליטה מלאה על השלבים שמרכיבים אותו, בעוד שבאמצעות מנגנון חשמלי ניתן לשנות את המנח של השלבים ובכך להכניס קרני שמש מתחת לסוכך.

בנוסף חשוב לדעת כי הזזת השלבים מקנה תצפית מרהיבה אל השמיים, כמו גם הכנסת אוויר בימים חמים.

אחד היתרונות הבולטים של פרגולה חשמלית היא היכולת לשלוט בגג הפרגולה ולשנות אותו בהתאם למזג האוויר ובכך ליהנות ממחסה דינאמי והצללה מושלמת בימי שמש חמים.

פרגולה חשמלית – איך זה עובד?

על מנת להבין את הדרך אשר בה מופעלת הפרגולה, חשוב להבין כי הפרגולה פועלת על ידי מנגנון חשמלי שמאפשר דינמיות והזזתם של השלבים השונים בפרגולה.

המנוע מופעל בשלט רחוק תוך קבלת שליטה מלאה על שינוי השלבים בסוכך הפרגולה, כאשר התנועה של השלבים נקבעת לפי רצון האדם שמשתמש במחסה, תוך שהיא מאפשרת במקרים של גשמים או נזילות גם איטום מפני מים ולכן היא כה פופולארית בבתים פרטיים בהם יש לשלוט בכמויות המים שנמצאות על גגות המבנה.

השלבים של הפרגולה מסתובבים בצורה דינאמית בזויות של 110 מעלות תוך עצירה של השלבים בכך זמן ובכך קבלת שליטה מלאה על הדינאמיות שהקונסטרוקציה מציעה.

 

היכן אפשר להתקין פרגולה חשמלית?

פרגולות חשמליות ניתן לראות גם בבתים פרטיים אך גם בעסקים כגון: בתי קפה, מלונות מסעדות, מתקני ספא ובריכות, משרדים, שטחים ציבוריים וכל מקום שבו דרוש צל, אך גם שליטה מלאה באופן כניסת קרני השמש לאזור. לדוגמא: פרגולה חשמלית תתאים לבתי קפה בהם יש לבצע התאמה של מידת האור והשמש הנכנסת לצרכי הלקוחות, כמו גם שהיא מעולה לאיטום חללים חיצוניים בימים קרים.

מהם היתרונות של פרגולות חשמליות?

חשוב לדעת כי לפרגולות שניתן לשלוט בהן באמצעות שלט ולכוונן את השלבים שלהם לפי הצורך, ישנם כמה וכמה יתרונות בולטים, ביניהם:

  • שליטה בכמויות האור והצל.
  • שימוש מותאם אישית לצרכים של האנשים במבנה.
  • הורדת הטמפרטורות של המרחב בימי שמש חמים.
  • איטום כנגד מים וריכוז מים מן הגג אל מקומות ייעודיים.
  • גמישות מלאה בשיטת ההצללה.
  • עיצב מושלם.
  • פרקטיות.
  • עמידות בכל תנאי מזג האוויר.

כיצד מתקינים פרגולה חשמלית?

בכל הנוגע לפרגולות חשמליות, פרגולות מסוג זה מותקנות על ידי חברות בנייה ושיפוצים. המומחים בתחום מבצעים התאמה של סוג הפרגולה לפי כמה פרמטרים חשובים, כמו: גודל המרחב שבו ניתן להציב את הפרגולה, הצורך ביציבות בעת ההתקנה, צרכים של הלקוח, מיקום שבו הסוכך יוקם, תנאי מזג האוויר והאקלים במקום, טקסטורות לוחות האלומיניום ועיצוב מותאם אישית למרחב הקיים.

כיצד בוחרים את חברות הבנייה הטובות ביותר להקמת פרגולה עשויה אלומיניום?

כיום ישנן לא מעט חברות בנייה מקצועיות שיציעו לכם לבצע את התהליך תוך התאמת הפרגולה לצרכים שלכם. עם זאת כאשר אתם בוחרים בחברה מקצועית, שימו לב כי אתם בוחרים כזאת שיש לה ניסיון בבנייה קלה באמצעות אלומיניום, כי קיבלתם המלצות על חברות טובות שיוכלו לבצע את תהליכי הבנייה בבטיחות, כמו גם שיש לבחור בחברות מקצועיות שפועלות בשיתוף עם מהנדס, תוך מתן תשומת לב לכל תקני הבטיחות בזמן ההתקנה ועבודה תחת כל תווי התקן הדרושים.

עיצוב פרגולה בצורה נכונה

מלבד בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר לבנייה, חשוב לדעת כי חלק מהתוצאה הסופית של מראה הפרגולה, תלוי גם בכם וזאת בשל החזון שלכם לעיצוב נכון במרחב ולקבלת אלמנטים נכונים במרחב.

בשל כך יש לבחור עיצוב מתאים של פרגולה חשמלית למרחב ולחלל המבנה, כמו למשל פרגולה המעוצבת בסגנון מודרני, כפרי, סגנון יפני, ים תיכוני או כל סגנון עיצוב הקיים אותו תרצו להתאים אל המרחב החיצוני שלכם.

נסו לבדוק עם המומחים בתחום כיצד אפשר להתאים את מוטות האלומיניום ואת המראה הכללי לחזון שלכם ובכך לבצע התאמה נכונה.

לסיכום, פרגולה חשמלית מאפשרת פתרון מושלם עבור רבים והיא תקנה שליטה בתפעול המרחב ושלל יתרונות שמביאה עמה פרגולה המשמשת להצללה.

בשל כך חשוב כבר עכשיו לבחור בחברות הבנייה הטובות ביותר שיכולות לספק לכם שלל פתרונות עיצוב והצללה.

פרגולה חשמלית

לסיכום, פרגולות חשמליות עשויות אלומיניום יקנו לכל אחת ואחד אורך חיים איכותי ונעים יותר בחלל החיצוני של כל מבנה. מלבד זאת, בניית פרגולה מכל סוג, תעלה את ערך הנכס ותקנה לכם מבנה מעוצב, נעים ואיכותי יותר.

לכן יש לבחור כבר עכשיו את אנשי המקצוע וחברות הבנייה המקצועיות ביותר להקמה של פרגולה בצורה בטוחה ומקצועית!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פתרונות אחסון במחסן

פתרונות אחסון מחסנים הופכים פופולריים יותר ויותר עקב הגידול במסחר האלקטרוני. הם מציעים מספר רב של יתרונות ויכולים לעזור לעסקים לחסוך בעלויות ובמקום. פתרונות אחסון

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף הוא אחד הפרויקטים המאתגרים והמסוכנים ביותר ליזמים. יכול להיות קשה מאוד להגיע להסכמה על תוכנית השיפוץ. ישנם בעלי עניין רבים המעורבים בתהליך

הדגשים לאיטום לקראת החורף

איטום הוא תהליך בו מכניסים נוזל לחפץ על מנת ליצור איטום הרמטי. זה מונע זרימת אוויר, אדי מים או נוזלים מעבר לאטימה. זה יכול להיעשות

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה