פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמליתפרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית

החלום שלנו הוא לשבת רגל על רגל בסוף היום ולהנות מאור היום שעוד מעט יחלוף. לפעמים האור הזה יכול קצת להציק, אז בשביל זה יש לנו פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית. יש הרבה סוגים של פרגולות, אבל כאשר אנחנו מדברים על הנוחות שלכם אסור להתפשר על פחות מפרגולות אלומיניום חשמליות. כן, המחיר יהיה גבוה יותר מפרגולות ידניות, האם זה שווה את המחיר? 

 

מהי פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית?

המטרה של פרגולה מתכווננת היא להעניק לכם פתרונות הצללה על המרפסת או בגינה הביתית. כאשר אנחנו מדברים על פרגולה קבוע לא באמת תוכלו למצוא את פתרונות ההצללה המדויקים. יש לכם את האפשרות לבחור בפרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית או ידנית. באמצעות פרגולה חשמלית תוכלו לעשות הכל על ידי לחיצת כפתור. פרגולות מתכווננות מעניקות לנו את האפשרות לפתוח, לסגור או לכווננן את התריסים של הפרגולה בהתאם לזווית הרצויה. יש דגמים שונים של פרגולות מתכווננות, היתרון בבחירה של פרגולות אלומיניום הוא שאתם יכולים לבחור את העיצובים בהתאמה אישית. 

לרוב פרגולות מתכווננות יהיו עשויות מאלומיניום, ניתן להתקין אותן כמעט בכל מקום. פרגולות מתכווננות מתאימות לחצרות, מרפסות, בריכות, חניונים, מבנים מסחריים ועוד. כפי שציינו, אלומיניום הוא חומר הגלם הנכון ביותר לסוג הפרגולה הזה. עם זאת, תוכלו לבחור גם בפרגולות מעץ ואפילו מתכת. היתרון באלומיניום הוא המחיר ואפשרויות העיצוב. 

תוספות לפרגולה

כחלק מבניית הפרגולה תוכלו גם להוסיף עוד אלמנטים אשר יהפכו את החוויה לנוחה יותר. יש סוגים שונים של פרגולות מתכווננות אשר מאפשרות פתרונות קירוי ואיטום. ניתן לסגור באופן הרמטי את המרפסת בעזרת פרגולה מתכווננת, או ליצור הצללה חלקית בזוויות שונות. הפרגולות נשלטות או באופן ידני או באמצעות שלט מתאים. כמו כן, תוכלו באמצעות מתג לכוון את הפרגולות. ניתן לראות בבתים ישנים פרגולות מתכווננות עשויות מפלסטיק, ההבדל בין אלומיניום לפלסטיק הוא ניכר. פרגולה מפלסטיק תהיה זולה יותר, אך הבלאי הגבוה שלה אינו שווה את ההשקעה בעינינו. כמו כן, פרגולה מפלסטיק אינה בטיחותית מפני פריצות כמו אלומיניום.

 

בחירת אופן ההתקנה

יש לכם אפשרויות התקנה שונות לפרגולה מתכווננת. האפשרות הראשונה היא לבחור בפרגולה אשר עומדת על 4 עמודים, או לבחור בפרגולה אשר עומדת על שתי רגליים ומחוברת לקיר. לרוב אנחנו נראה פרגולה עם 4 רגליים רק כאשר מדובר על פרגולות גדולות בחצרות או מקומות פתוחים. הבחירה בפרגולה על שתי רגליים הינה פופולרית יותר. כמו כן, תוכלו לבחור בפרגולה צפה מתכווננת שהיא ללא רגליים בכלל ורק מחוברת לקיר. כדי לבחון מהי ההתקנה הנכונה ביותר עבורכם עליכם להתייעץ עם בעל מקצוע. בחירת סוג הפרגולה אינה רק בשל נוחות או מחירים, מדובר גם על עניין בטיחותי. חשוב לציין, את חיבור הפרגולה לקיר ניתן לעשות על קיר גבס בלבד. 

ההתקנה צריכה להיות מבוצעת על ידי בעל מקצוע מנוסה ובעל רישיון. למעשה, אף אחד לא מונע מכם להתקין את הפרגולה באופן עצמאי, אין שום חוק שאוסר זאת כל עוד יש לכם אישור קונסטרוקטור. עם זאת, זכרו שמדובר על משטח שאתם יושבים מתחתיו עם המשפחה שלכם. כדי למנוע נזקים, אם אין לכם ניסיון בתחום הזה תנו לבעל המקצוע לעשות זאת עבורכם. מחיר ההתקנה לרוב יהיה כלול במחיר המוצר, כך שאתם חוסכים כמה מאות שקלים בודדים במקרים חריגים.

מבעד לכך, אם אתם רוצים שתהיה לכם אחריות גם על ההתקנה ולא רק על המוצר עליכם לדאוג לכך שבעל מקצוע מורשה יבצע את ההתקנה עבורכם. כל חברה שמכבדת את עצמה מספקת תעודת אחריות למוצר אשר כולל את מדיניות החנות, בין אם מדובר על תקלה או בעיה בהתקנה. לדוגמא, בעיות איטום כלולות רק בחלק מסוים של החברות בתחום התקנת הפרגולות. בחרו בחברה אשר מציעה לכם אחריות כוללת.

מחירים

מחירי פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית יהיו גבוהים יותר מאשר דגמים ידניים או סוגים שונים של פרגולות. הסיבה לכך שמחירי פרגולת אלומיניום מתכווננת חשמלית גבוהים הוא בגלל המנגנון החשמלי שיש להתקין. המחיר נקבע לפי מ"ר. המחיר הזול ביותר שנמצא יהיה החל מ-1,000 ש"ח למ"ר. המחיר הממוצע בשוק הוא כ-1,400 ש"ח למ"ר. ואילו המחיר הגבוה ביותר יהיה כ-2,100 ש"ח למ"ר. המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, מורכבות העבודה וגודל הפרגולה.

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!