פרגולת אלומיניום תלויה למרפסות וגינות

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

פרגולת אלומיניום תלויה

המודל המסורתי של פרגולה לגינה או למרפסת הוא המודל של סוכך על עמודים. הפרגולה המסורתית היא פרגולה המעוגנת אמנם אל קיר המבנה, אך נשענת על עמודי תמך. לעמודים אלה יכולה להיות תרומה עיצובית וליצירת אווירה של שטח סגור ומתוחם. מצד שני, ישנם לא מעט אנשים שלא אוהבים את הנוכחות של עמודים אלה באמצע שטח הגינה שלהם ובדיוק למקרים אלה נועד הפתרון של פרגולת אלומיניום תלויה. מהי פרגולה תלויה ומה הופך את האלומיניום לחומר המתאים ביותר למודל התלוי? על כך בשורות הבאות.

 

מהי פרגולת אלומיניום תלויה?

תחילה פרגולת אלומיניום היא פרגולה שהשלד המרכזי שלה עשוי אלומיניום במקום עץ. בפרגולת אלומיניום ניתן לשלב חומרים שונים למטרות שונות, כמו למשל קירוי בד או קירוי פלסטיק, אבל שלד הפרגולה יהיה עשוי מאלומיניום או מברזל מצופה אלומיניום. פרגולת אלומיניום תלויה היא פרגולת אלומיניום שאינה נתמכת על ידי עמודים התקועים בקרקע, אלא באמצעות כבלי מתכת חזקים המעגנים אותה אל קיר המבנה, כמו מדף תלוי על קיר. מודל זה דומה מאוד למודל של מרפסת תלויה, שגם היא נסמכת על כבלים או קורות פלדה המחזיקים אותה ומעגנים אותה אל קיר המבנה.

 

למה דווקא אלומיניום?

המודל של פרגולה תלויה הוא מודל שמחייב עמידות מלאה של המנגנון המעגן את הפרגולה למקומה בעומס המשקל שלה. ככלל, המענה הטוב ביותר לעומס משקל הוא תמיכה במשקל מלמטה באמצעות עמודים הנאחזים בקרקע. מאחר ופרגולה תלויה היא למעשה תלויה באוויר ואינה נתמכת כלל על ידי הקרקע, יש להבטיח שהמנגנון שמעגן אותה אל קיר המבנה, הוא חזק דיו בכדי לשאת בעומס המשקל של הפרגולה עצמו. אלומיניום הוא חומר קל מאוד וחזק מאוד ולכן יכול להציע את אותה רמה של חוזק מבני כמו של פרגולת עץ, במשקל נמוך בהרבה מאשר זה של פרגולת עץ כבדה.

המודל של פרגולה תלויה בדגמי העץ הוא מודל שמוגבל לסוככים קטנים מאוד שעומס המשקל שלהם מאפשר ליישם את המודל של פרגולה תלויה. כאשר מדובר בפרגולת אלומיניום, מאחר והאלומיניום הוא קל הרבה יותר, הרי שניתן ליישם את המודל התלוי מבלי לוותר על גודל הפרגולה. פרגולת אלומיניום תלויה מאפשרת לכם למעשה להשיג כיסוי מלא לשטח הגינה שלכם ללא עמודי תמך. יחד עם זאת, מאחר ומדובר במודל ייחודי שדורש רמה מקצועית גבוהה בתכנון ובהתקנה, חשוב שאת הפרגולה תזמינו מגורם מקצועי המתמחה בתחום של פרגולת אלומיניום תלויה ושגם הגורם המקצועי שמתקין את הפרגולה, הוא גורם מומחה בקטגוריית הפרגולות התלויות.

אם אתם תוהים לגבי המחיר, אז פרגולת אלומיניום תלויה עולה בדרך כלל פחות מאשר פרגולת עמודים, פשוט מכיוון שמדובר בהרבה פחות חומר גלם ובעבודת התקנה שהיא פשוטה יותר ביחס לעבודת ההתקנה הנדרשת של פרגולת עמודים.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

פתרונות הצללה זולים למרפסת

  מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד

מרכז/דרום