פרופיל אלומיניום לפרגולה

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

אם אתם מעוניינים לבנות פרגולת אלומיניום בחצר הבית, ואינכם יודעים בדיוק מהו המפרט הטכני הדרוש, חשוב שתגיעו למקום המתמחה בתחום הפרגולות, או לחילופין, למקום המתמחה במוצרי אלומיניום לבית, ותבקשו פרופיל אלומיניום לפרגולה. פרופיל זה עשוי להשתנות במאפיינים שלו בהתאם לגודל הפרגולה וסוג הסוכך שיותקן עליה, אך רק מקום מקצועי שמכיר את התחום, יוכל להתאים לכם את הפרופיל הנכון על פי הדרישות שלכם.

 

מדוע נדרש פרופיל מיוחד לפרגולה?

פרגולה אינה דורשת פרופיל אלומיניום מיוחד, אבל היא כן דורשת שהפרופיל ממנו יורכב שלד הפרגולה, יוכל לספק את החוזק המבני הנדרש ולתמוך בעומס המשקל של הפרגולה. פרופיל אלומיניום לפרגולה נקבע בהתאם לעומסים שמופעלים על גוף הפרגולה בנקודות השונות, ואלו יכולים להשתנות בהתאם לגודל הפרגולה וסוג הסוכך שיותקן עליה. כך למשל, אם אתם מעוניינים להתקין פרגולת אלומיניום עם סוכך רעפים אדומים, יהיה עליכם להזמין פרופיל עבה במיוחד שיוכל לשאת את כובד משקלם של הרעפים, בעוד שאם אתם מתכוונים להתקין סוכך בד, תוכלו להסתפק בפרופיל דק יותר.

כמו כן, חשוב שיהיו בידיכם נתוני הפרגולה ומגבלות התקנה שעומדות בפניכם בחצר הספציפית שלכם. במידה והפרגולה שלכם נמתחת לאורך של מספר מטרים, יהיה עליכם להתקין לפחות עמוד תמך אחד או שניים לאורך הפרגולה, וגם זה נקבע בהתאם לסוג הפרופיל שאיתו תבחרו לבנות את שלד הפרגולה. אם תבחרו פרופיל אלומיניום לפרגולה גדולה וכבדה, תוכלו להסתפק בעמוד תמך אחד, בעוד שאם תבחרו בפרופיל דק יותר משיקולי עיצוב או מקום, יהיה עליכם לבנות שני עמודי תמך לפחות.

 

כדאי להסתייע באיש מקצוע

בכל מקרה, פרגולה היא מבנה לכל דבר ועניין, ומעבר לשיקולים של אסתטיקה ועיצוב, אתם חייבים לקחת בחשבון גם את נושא הבטיחות. הפרגולה שלכם תצטרך להישאר יציבה לאורך שנים ארוכות עם כל משקל הסוכך עליה ותוך שהיא מתמודדת עם תנאי מזג אוויר משתנים. בהתאם לכך, את כל שלב התכנון כדאי וחשוב לעשות בסיוע של איש מקצוע המתמחה בתחום, וידע גם להמליץ לכם על הסוג המתאים של פרופיל פרגולה מאלומיניום . את ההתקנה תוכלו לעשות בעצמכם בתנאי שאתם יודעים מה אתם עושים ובתנאי שקיבלתם את ההנחיות והאזהרות הנדרשות מאיש מקצוע. אם גם בהיבט הזה אתם לא מרגישים בטוחים מספיק, כדאי ומומלץ להעביר את המשימה לידיים מקצועיות שיבטיחו לכם פרגולה יציבה, חזקה ואסתטית שתלווה אתכם לאורך שנים ארוכות קדימה.

 

פרופיל אלומיניום לפרגולה הוא רכיב המפתח שבאמצעותו נבנה השלד של פרגולת אלומיניום, וככזה חשוב שתבחרו בפרופיל המתאים לפרגולה הספציפית שלכם בהתאם לגודל שלה ולסוג הסוכך שאתם מתכוונים להתקין עליה. אם אינכם בטוחים לגבי המאפיינים הטכניים של הפרופיל הדרוש לכם, כדאי להיעזר באיש מקצוע שינחה אתכם בדיוק מה אתם צריכים לקנות ואיך עליכם להתקין את הפרגולה.

פרופיל אלומיניום לפרגולה

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו