פתרונות הצללה זולים למרפסת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד עם זאת, גם פרגולת עץ נחשבת לפתרון מאוד שכיח שאנשים רבים אינם מוכנים לוותר עליו לאור האווירה הכפרית שהיא מעניקה למרפסת או לגינה. אם אתם מחפשים פתרונות ממש זולים, אתם רוצים להתמקד בסככות בד או פלסטיק, או אפילו בשמשיות גדולות, וזאת בתנאי שלקחתם מראש בחשבון את החסרונות שלהם.

פתרונות הצללה זולים למרפסת – החסרונות שחשוב להכיר

כאשר מדברים על פתרונות הצללה זולים למרפסת, עולים אל הראש שני פתרונות מרכזיים והם: סככות למרפסת ושמשיות גדולות. בשני המקרים מדובר בפתרונות זולים לרכישה ולהתקנה, אבל חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי פתרונות אלה אינם שורדים היטב אם הם לא מקבלים את הטיפול המושלם. כך למשל, שמשיה או סככה שתישארנה חשופות בחוץ במהלך עונת החורף, סביר להניח כי לא תגענה אל סוף העונה, ולא ניתן עוד יהיה להשתמש בהן. הסיבה לכך היא בעיקר הרוחות החזקות שיכולות להרוס בקלות את מנגנוני השמשייה ולשחוק ולקרוע את בד הסוכך. במידה ומדובר בסככת פלסטיק, משב רוח חזק במיוחד יכול לנתק ולנתץ את הסוכך ובזה תם חלקו בהצללת המרפסת שלכם.

פתרונות שהם עדיין זולים גם אם לא הזולים ביותר

ישנם בהחלט פתרונות זולים, שאינם נכנסים לקטגוריה של הזולים ביותר, והבולט ביותר בהם הוא פרגולת האלומיניום. המדובר בפרגולה זולה במיוחד, המבוססת על שלד אלומיניום עליו ניתן להתקין כל סוג של סוכך. חוזקו המבני של האלומיניום מאפשר להתקין על השלד גם סוככים כבדים וחזקים שיכולים לעמוד בכל משב רוח, ושלא יישבר או ישחק מרוחות חזקות במהלך עונת החורף. הייצור ההמוני של פרגולות אלומיניום בימים אלה מובילים לירידה קבועה במחירם, ואם תבצעו את ההזמנה בעונה הנכונה (במהלך עונת החורף), תוכלו ליהנות גם ממבצעים אטרקטיביים.

פתרונות הצללה זולים למרפסת

ומה אם אתם עדיין מתעקשים על הפתרונות הזולים ביותר?

במידה ואתם מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסות תלויות, המשתייכים לקטגוריית הפתרונות הזולים ביותר, יהיה עליכם להקפיד על תחזוקת הסוכך ועל אחסונו במהלך עונת החורף. משמעות הדברים היא שכל עוד לא משתמשים בשמשיה, חשוב לסגור אותה, ועוד לפני שמתחילה עונת החורף עם הרוחות החזקות, יש לקפל את השמשייה ולאחסן אותה במחסן. גם לגבי סככה למרפסת, חשוב לנתק את הסככה לפני תחילת עונת החורף ולאחסן אותה במחסן. כמו כן, יש לבדוק מהן פעולות התחזוקה השוטפות ולהקפיד לבצע אותן במועדן.

פתרונות הצללה זולים למרפסת קיימים במספר קטגוריות מחיר, כשהקטגוריה הזולה ביותר היא גם זו שדורשת את התחזוקה ואת תשומת הלב הרבה ביותר, על מנת להבטיח את הישרדות הפתרון לאורך שנים. פרגולת אלומיניום נחשבת לפתרון יעיל מאוד, זול מאוד ועמיד מאוד, גם אם אינו משתייך לקטגוריה של הזולים ביותר.

ימי החורף הם הזדמנות נהדרת לדאוג להצללה במרפסת וזאת גם עבור ימי גשומים בהם רוצים לשהות בחלל חיצוני בבטחה, אך בעיקר עבור ימים קיציים בהם השמש קופחת על הגוף ויכולה להפריע לאיכות החיים, כמו גם לסכן את הבריאות שלנו. בשל כל חשוב להכיר כמה שיטות נהדרות מקוריות וחסכניות לבניית הצללה למרפסת, בקלות ואף לבד!

הצללה למרפסת – כמה רעיונות חסכוניים ופרקטיים

בימים חמים כמו גם בימים חורפיים, אנו רוצים שהמרפסת שלנו תשמש מקום נעים ומרגיע לבילוי מחוץ לכתליי הבית, אנו רוצים כי המרפסת תהיה מוגנת גם משמש חזקה וגם מגשמים או רוחות. בשל כך חשוב לבחור פתרונות הצללה למרפסות שיהיו פרקטיים חסכוניים וחזקים. אז אילו פתרונות ישנם?פרגולה מחיר מבצע

פרגולות אלומיניום – פרגולות אלומיניום הן כאלה שהפכו פופולאריות במיוחד במרפסות ובשאר חללים חיצוניים, תוך שכיום רבים בוחרים בסוכך עשוי אלומיניום כדי להצל את המרחב. חומר האלומיניום הינו חומר קל לבנייה וקל משקל הוא אינו מתכלה באוויר, אלומיניום מאפשר עיצוב דינאמי, כמו גם עמידות לאורך זמן, לכן רבים בוחרים פרגולות חשמליות או רגילות עשויות אלומיניום שגם קל יותר לבנייה ונחשב ידידותית לסביבה – מה שחוסך בעלויות הקמה.

פרגולות עץ – למראה הכפרי והנעים תוכלו להקים במרפסת שלכם פרגולה עשויה מעץ. פרגולות כאלה נחשבות קלאסיות, אך עלויות הקמתן הינן גבוהות יותר מהקמה של פרגולות אלומיניום וזאת בשל עלויות העץ הגבוהות יחסית.

סוכך חשמלי – דרך נוספת להצל על המרפסת היא באמצעות סוכך חשמלי. סוכך חשמלי עשוי אלומיניום מאפשר מחסה חזק ודינאמי מפני קרני השמש, תוך שסוככים חכמים מאפשרים הזזה של הסוכך לפי הרוחות במרפסת בעוד שסוכך מסוג זה מקנה לשלוט בזוויות השלבים שלו על ידי שימוש בשלט חכם, תוך התאמה אישית.

פרגולות מאלומיניום  תלויות – דרך נוספת לאפשר הצללה למרפסת ללא עלויות גבוהות וללא שימוש מסיבי בחומרי בניין, היא באמצעות בניית פרגולות תלויות. פרגולות כאלה נראות ממש משל הן יוצאות מתוך המבנה וזאת בזכות העובדה שאת מסגרת הפרגולה בונים בהתאמה למבנה, תוך קיבוע המסגרת לגג ומבנה עצמו ובכך קבלת תמיכה נסתרת על ידי מוטות פלדה ושאר חיזוקים. בכך אפשר להיות מפרגולה ללא עמודים שנמצאים על המרפסת וגוזלים מרחב.

הצללות קלות למרפסות

גזיבו – אם אתם רוצים ליהנות בחודשי הקיץ מהצללה בעלות נמוכה, תמיד תוכלו לרכוש מכל חנות חומרי בניין גזיבו אותו מקימים בקלות ומעמידים באמצעות תמיכה מסוגים שונים. נסו להתייעץ עם אנשי המקצוע ולהבין כיצד אפשר לבצע התאמה כמו גם התקנה של גזיבו במרפסת שלכם אשר יתאים בעיקר לחודשים החמים.

צליה – פתרון נוסף אך כזה שיש לתחזק הוא הקמת צליה במרפסת. כיום באמצעות צליה אפשר להצל על המרפסת מקרני השמש, אך יש לשים לב כי אלמנט הצללה מסוג זה, למרות מחירו הזול יחסית, אינו מקנה פתרון לימי החורף וזאת משום שחומרים מהם עשויה צליה נחשבים קלים יותר מכאלה של פרגולות עץ או אלומיניום. לכן יש להבין כי צליה תתאים לימי הקיץ בלבד.

לסיכום, הקמת כל אלמנט הצללה למרפסת חייבת להתרחש תוך התאמה לגודל המרחב החיצוני, כמו גם לצרכים שלכם, למזג האוויר השורר באזור, כמו גם לתקציב שלכם. לכן יש תמיד להיוועץ באנשי המקצוע לקבלת הצעת מחיר טובה, כמו גם לקבלת הכוונה והרכבה של כל מחסה או סוכך באזור החיצוני של הבית, להגנה מפני קרני השמש, מגשם וממזג אוויר חורפי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

אז מה היה לנו בכתבה:
אהבתם? זה הזמן לשתף את המאמר!
התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!