פתרונות הצללה זולים למרפסת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד עם זאת, גם פרגולת עץ נחשבת לפתרון מאוד שכיח שאנשים רבים אינם מוכנים לוותר עליו לאור האווירה הכפרית שהיא מעניקה למרפסת או לגינה. אם אתם מחפשים פתרונות ממש זולים, אתם רוצים להתמקד בסככות בד או פלסטיק, או אפילו בשמשיות גדולות, וזאת בתנאי שלקחתם מראש בחשבון את החסרונות שלהם.

 

פתרונות הצללה זולים למרפסת – החסרונות שחשוב להכיר

כאשר מדברים על פתרונות הצללה זולים למרפסת, עולים אל הראש שני פתרונות מרכזיים והם: סככות למרפסת ושמשיות גדולות. בשני המקרים מדובר בפתרונות זולים לרכישה ולהתקנה, אבל חשוב לקחת בחשבון את העובדה כי פתרונות אלה אינם שורדים היטב אם הם לא מקבלים את הטיפול המושלם. כך למשל, שמשיה או סככה שתישארנה חשופות בחוץ במהלך עונת החורף, סביר להניח כי לא תגענה אל סוף העונה, ולא ניתן עוד יהיה להשתמש בהן. הסיבה לכך היא בעיקר הרוחות החזקות שיכולות להרוס בקלות את מנגנוני השמשייה ולשחוק ולקרוע את בד הסוכך. במידה ומדובר בסככת פלסטיק, משב רוח חזק במיוחד יכול לנתק ולנתץ את הסוכך ובזה תם חלקו בהצללת המרפסת שלכם.

 

פתרונות שהם עדיין זולים גם אם לא הזולים ביותר

ישנם בהחלט פתרונות זולים, שאינם נכנסים לקטגוריה של הזולים ביותר, והבולט ביותר בהם הוא פרגולת האלומיניום. המדובר בפרגולה זולה במיוחד, המבוססת על שלד אלומיניום עליו ניתן להתקין כל סוג של סוכך. חוזקו המבני של האלומיניום מאפשר להתקין על השלד גם סוככים כבדים וחזקים שיכולים לעמוד בכל משב רוח, ושלא יישבר או ישחק מרוחות חזקות במהלך עונת החורף. הייצור ההמוני של פרגולות אלומיניום בימים אלה מובילים לירידה קבועה במחירם, ואם תבצעו את ההזמנה בעונה הנכונה (במהלך עונת החורף), תוכלו ליהנות גם ממבצעים אטרקטיביים.

 

פתרונות הצללה זולים למרפסת

ומה אם אתם עדיין מתעקשים על הפתרונות הזולים ביותר?

במידה ואתם מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסות תלויות, המשתייכים לקטגוריית הפתרונות הזולים ביותר, יהיה עליכם להקפיד על תחזוקת הסוכך ועל אחסונו במהלך עונת החורף. משמעות הדברים היא שכל עוד לא משתמשים בשמשיה, חשוב לסגור אותה, ועוד לפני שמתחילה עונת החורף עם הרוחות החזקות, יש לקפל את השמשייה ולאחסן אותה במחסן. גם לגבי סככה למרפסת, חשוב לנתק את הסככה לפני תחילת עונת החורף ולאחסן אותה במחסן. כמו כן, יש לבדוק מהן פעולות התחזוקה השוטפות ולהקפיד לבצע אותן במועדן.

 

פתרונות הצללה זולים למרפסת קיימים במספר קטגוריות מחיר, כשהקטגוריה הזולה ביותר היא גם זו שדורשת את התחזוקה ואת תשומת הלב הרבה ביותר, על מנת להבטיח את הישרדות הפתרון לאורך שנים. פרגולת אלומיניום נחשבת לפתרון יעיל מאוד, זול מאוד ועמיד מאוד, גם אם אינו משתייך לקטגוריה של הזולים ביותר.

 

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו