פתרונות הצללה למרפסת

פתרונות הצללה למרפסת

עבור הישראלי הטיפוסי, המרפסת היא אחד החדרים הטובים ביותר בבית ולא לחינם. המרפסת היא החלק בבית שמאפשר לנו להיות בתוך הבית אבל בחוץ, החלק שבו החיבור המשפחתי מגיע לשיאו, שבו אנחנו עוברים את החוויות היפות עם בני המשפחה ועם החברים, והכל באוויר הפתוח. יחד עם זאת, המרפסת יכולה להפוך גם לאחד החדרים המוזנחים בבית פשוט מכיוון שלאורך מרבית שעות היום פשוט אי אפשר לשהות בה תחת השמש הקופחת. בדיוק מהסיבה הזאת, כל מרפסת חייבת פתרון הצללה וישנו מגוון רחב של פתרונות הצללה למרפסת, עליהם מספרים לכם בשורות הבאות המומחים של המרכז לפרגולות אלומיניום.

 

פתרונות הצללה מובילים

הצללת מרפסת מבוצעת בצורה הפשוטה ביותר באמצעות מתיחת אמצעי קירוי עליון אטום לשמש. אמצעי זה יכול להיות עשוי בד מתוח בכבלים לארבע פינות המרפסת והוא יכול להיות מקובע כגוף קשיח אל קירות המבנה. פתרונות ההצללה השונים נבדלים זה מזה על בסיס החוזק המבני שלהם, העמידות שלהם ברוחות ובפגעי מזג האוויר, האסתטיקה שלהם והאווירה הכללית שהם יוצרים במרחב המרפסת. אם אתם מחפשים פתרון זול ופשוט שניתן להתקין מעכשיו לעכשיו, תוכלו למתוח רשת צל, ברזנט או בד ויסקוזה באמצעות כבלי מתכת או אפילו חבלי טיפוס. פתרונות אלה נחשבים לזולים והפשוטים ביותר אך גם הכי פחות עמידים והכי פחות אסתטיים.

אם אתם מחפשים פתרונות הצללה למרפסת, שילוו אתכם לאורך שנים ארוכות ויספקו לכם גם אווירה חמה ונעימה במרפסת, אתם רוצים לפנות יותר לכיוון של סוככים קבועים בצורת סוכך, פרגולה תלויה, פרגולת עמודים או פרגולה חשמלית. פרגולות אלה מיוצרות כיום מעץ, אלומיניום וברזל, ומגיעות במגוון רחב של תצורות, עיצובים, גדלים ורמות חוזק מבני, כך שניתן להתאים אותן גם במחיר וגם בפונקציונליות שלהן לכל מרפסת ולכל טעמי הלקוחות.

 

למה חשוב לשים לב בבחירת פתרונות הצללה למרפסת?

ובכן, הדבר החשוב ביותר לוודא הוא שפתרון ההצללה שאתם בוחרים אכן מספק לכם הגנה מלאה מהשמש ושהוא מכסה את שטח הישיבה במרפסת לאורך כל שעות היום. השמש זזה לרוחב השמים ופתרון הצללה טוב יודע לספק כיסוי מלא של אזור הישיבה, לא משנה מאיזו זווית קורנת השמש. כדי להשיג זאת יש לבחון היטב את הגובה בו יש להתקין את הסוכך ואת הגודל שלו ביחס לגודל המרפסת. כמו כן, אתם רוצים להבטיח שהפתרון שאתם בוחרים הוא עמיד בתנאי מזג האוויר האופייניים לאזור מגוריכם ובעיקר רוחות, לחות וקרינת שמש ישירה.

המרכז לפרגולות אלומיניום מציע לכם מגוון רחב של פתרונות הצללה למרפסת עם אפשרות התאמה של הפתרון לכל לקוח בהתאם לגודל המרפסת, לגודל התקציב ולדרישות העיצוביות. לרשות המרכז כל סוגי הפתרונות הקיימים וכולם מוצעים במחירים תחרותיים ועם ליווי וסיוע מקצועי מלאים משלבי התכנון ועד שלב ההתקנה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החלפת מנעול בדלת אלומיניום

החלפת מנעול היא פרוצדורה שמבוצעת כל יום ברחבי ישראל, במקרים של החלפת מנעול שנפרץ או התקלקל, החלפת מנעול שנשבר בתוכו מפתח, החלפת מנעול לאחר החלפת

כל מה שצריך לדעת לפני שקונים שיש

שיש משמש למגוון רחב של צרכים בענף הבנייה. הוא יכול להיות משטח העבודה הנפוץ והפופולרי שנמצא במטבח, אבל ישתלב נפלא גם כריצוף וגרמי המדרגות, חיפויי

הרכבת פרגולה – עשה זאת בעצמך

במדינה שבה לאורך כמעט כל חודשי השנה יש שעות שמש רבות, פרגולה היא מתקן מתבקש בכל חצר ובכל גג שיש בו שטח פתוח שמתאים לאירוח