קונסטרוקטור לחיזוק מבנים ישנים

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

 

חיזוק מבנים ישנים הוא פרויקט שאתם יכולים להוציא אל הפועל ביוזמתכם וכך רצוי שיקרה, אבל יכול לצאת לפועל גם במסגרת צו שיוטל עליכם על ידי הרשות המקומית שבתחומה ממוקם הבניין. בכל מקרה, פרויקט כזה חייב להישען בצורה משמעותית על מהנדס קונסטרוקטור לחיזוק מבנים ישנים. מהו קונסטרוקטור ומה תפקידו בפרויקט כזה? על כך תוכלו לקרוא בשורות הבאות.

 

מהו קונסטרוקטור?

קונסטרוקטור הוא מהנדס בניין, בעל הסמכה ייעודית בתחום הקונסטרוקציות ושלד מבנים. הקונסטרוקטור הוא למעשה מהנדס בניין שחתימתו חייבת להופיע על כל תכנית בנייה של מבנה חדש ועל כל פרויקט שיפוץ או שיקום מבנים, שבו מעורבות גם עבודות על שלד המבנה. הקונסטרוקטור הוא הגורם המקצועי שבוחן את תכנית הבנייה סביב בניית השלד, מוודא את כל סוגיית היסודות וקידוח הכלונסאות, בסיס המבנה, קירות הפנים, מעטפת קירות החוץ של המבנה, התקרה וגג המבנה ברמת השלד. עליו לאשר את תכנית הבנייה לפני שמתחיל הפרויקט ולאחר מכן לאשר את השלבים המרכזיים השונים לאורך בניית השלד ובכלל זה אישור יסודות, אישור בסיס, אישור מעטפת חוץ, אישור עמודי וקירות תמך ואישור תקרה וגג. ללא חתימת הקונסטרוקטור לא ניתן להמשיך את הבנייה אל עבר השלב הבא.

 

למה נדרש קונסטרוקטור לחיזוק מבנים ישנים?

ובכן, עבודות חיזוק של מבנים ישנים עוסקות בהגדרה בשלד המבנה. פגיעה בחוזק המבני של כל מבנה, נובעת לא מהיחלשות הטיח או הצבע, לא מהיחלשות אבני החיפוי או הריצוף, אלא מהיחלשות השלד. היחלשות זו יכולה לנבוע ממגוון רחב של סיבות, החל מחשיפה לטמפרטורות גבוהות בשעת שריפה, חשיפה למים בהיקפים גבוהים בשעת הצפה וכדומה, אם כי במקרה של מבנים ישנים, נובעת ההיחלשות משחיקה טבעית של השלד, שחיקה שיכולה להיות מואצת בגין איכות בנייה לקויה, הופעת פגמי בטון וברזל על מעטפת החוץ של המבנה, תזוזת יסודות וקרקע, הופעת סדקי עומק בשלד המבנה וכדומה. בכל המקרים הללו, ישנה חובה לחזק את המבנה ולהחזיר לו את החוזק המבני הנדרש וכאמור, אם אתם לא תעשו את זה בעצמכם, זה יכול להגיע לכדי צו שיוטל עליכם על ידי הרשות המקומית ובמקרה כזה, הסיפור כולו יכול להפוך למאוד לא נעים.

גם במסגרת פרויקט של חיזוק מבנים, קונסטרוקטור הוא האוטוריטה המקצועית שאמורה לבחון את המבנה, לאתר את נקודות החולשה בשלד, להצביע על המהלכים הנדרשים לצורך חיזוק המבנה כנדרש, לבחון את תכנית השיקום והחיזוק ולאשר אותה וכמובן לעקוב אחר התקדמות התכנית ולאשר את הצעדים השונים לאורך תהליך הביצוע. בסופו של התהליך, נדרש קונסטרוקטור לחיזוק מבנים ישנים לאשר את העבודות ולהעניק למבנה את האישור לכך שעבר את החיזוק הנדרש ועומד כעת בכל התקנים ההנדסיים המחייבים. בשורה התחתונה, בכל פרויקט חיזוק מבנה, אתם רוצים לצדכם את הקונסטרוקטור הטוב ביותר שתוכלו למצוא.

 

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

למה חשוב לבצע בדיקת קונסטרוקטור?

אדריכל מתכנן בניין וקונסטרוקטור בונה אותו. האדריכל אחראי על תכנון המבנה ואילו הקונסטרוקטור אחראי על בנייתו. על האדריכל לוודא שתכנון המבנה עומד בכל תקנות הבטיחות

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!