קניית פסולת ברזל ומתכת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד אחד יש פינוי של פסולת ברזל ומתכת, כלומר חומרים אלו מוכנסים למזבלות או למשרפות. מצד שני, יש רכישה של פסולת ברזל ומתכת, כלומר חומרים אלו ממוחזרים למוצרים חדשים. תהליך המיחזור עשוי להיות יקר במקרים מסוימים, אך הוא גם מייצר תוצרי לוואי פחות מזיקים מאשר שריפה או הטמנה. לרכישת פסולת ברזל ומתכת יש גם יתרונות סביבתיים מכיוון שהיא מונעת ייצור נוסף של חומרים חדשים מכרייה ושריפת דלקים מאובנים.

פסולת מתכת

בעבר, פסולת מתכת הושלך למזבלות. עם זאת, לא מדובר בפתרון בר קיימא מכיוון שהתהליך עלול ליצור חומרים רעילים המזהמים את הקרקע והמים. על מנת למצוא פתרון יעיל וידידותי יותר לסביבה, ערים רבות החלו למחזר את פסולת המתכת שלהן על ידי חברות מיחזור. תהליך מיחזור פסולת ברזל ומתכת כולל הפרדת ברזל ופלדה ממתכות אחרות כמו נחושת ואלומיניום. לאחר מכן, החברה ממיסה את המתכות הללו למוטות או למטילים לפני המסתן עוד יותר למוצרים שונים כמו חוטי פלדה או גיליון מתכת. פינוי פסולת ברזל ומתכת הוא נושא שכיח ברוב האזורים העירוניים. עם הגידול באוכלוסייה, גדל גם מספר גרוטאות המתכות.

לחלק מהאנשים לא נותר אלא לזרוק את גרוטאות המתכות שלהם על הקרקע או בשטחים פתוחים. זה גורם לבעיות סביבתיות חמורות ועלול להוביל לסכנות בריאותיות לבני אדם. תהליך המיחזור של שאריות אלו עשוי להיות קשה מכיוון שלעתים קרובות חומרים אלו מעורבבים יחד, מה שמקשה על הפרדתן. לאחר שימוש בפריט, לרוב הוא מושלך או ממוחזר. אבל מה קורה למתכות שנותרו מאחור? תהליך המיחזור אינו פשוט כפי שניתן לחשוב. פינוי פסולת ורכישת פסולת ברזל ומתכת הם נושאים חשובים שיש להתייחס אליהם על מנת לוודא טיפול נכון.

פסולת ברזל ומתכת היא בעיה עצומה שהולכת ומתגברת מיום ליום. אומרים שכמות הפסולת הברזל והמתכת שנוצרת בארה"ב לבדה גדלה ב-40% מאז 2005. הסיבה העיקרית לכך היא חוסר המודעות לגבי מה ניתן לעשות עם החומרים הללו. זה הוביל לכך שהרבה אנשים זורקים אותם בלי לחשוב איך אפשר למחזר אותם או לעשות בהם שימוש חוזר. פינוי ורכישת פסולת ברזל ומתכת רק יגדלו בשנים הקרובות ולכן חשוב למצוא דרכים לצמצם עד כמה שניתן.

סילוק של פסולת ברזל

פסולת ברזל ומתכת היא נושא מרכזי בארצות הברית. ההערכה היא שכמעט שליש מכלל פסולת הברזל והמתכת הנוצרת בארץ מושלכת למזבלות. סילוק פסולת ברזל ומתכת יכול להיות מאתגר מסיבות רבות, כולל היעדר תשתית מתאימה, עלויות גבוהות וזמינות מוגבלת של משאבים. סילוק של פסולת ברזל ומתכת יכולה להיעשות באמצעות מיחזור, שימוש חוזר או סילוק. מיחזור כרוך בהמסת מתכות כדי לחלץ את חומרי הגלם שלהן לשימוש חוזר בייצור מוצרים חדשים. שימוש חוזר כרוך בשימוש חוזר בחומרים קיימים למטרה שונה מזו שתוכננה במקור. סילוק כולל הטמנה או שרפת החומר עם שחזור אנרגיה כאופציה.

לפרטים נוספים מוזמנים לבקר באתר שלנו בכתובת: eliyahu-recycle.co.il

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

השלבים הנדרשים לקבלת רישיון קבלן

מועצת הרישוי של מדינת קבלני קליפורניה (CSLB) היא הגוף המפקח על עסקים קבלניים במדינת קליפורניה. CSLB מספק רישיונות לקבלנים בקטגוריות שונות, כולל שיפוץ בית, בנייה

קניית פסולת ברזל ומתכת

סילוק ורכישה של פסולת ברזל ומתכת היא דאגה גוברת במדינות רבות. חשוב לדעת מה ההבדל בין השניים כי יש להם השלכות שונות על השוק. מצד

התקנת תריס חשמלי לפרגולה

מתעניינים בהתקנת תריס חשמלי לפרגולה? במאמר זה קיבצנו עבורכם את כל מה שצריך לדעת בנוגע להתקנת תריסים חשמליים.   התקנת תריס חשמלי לפרגולה – מגוון

התקשרו עכשיו