שיפוץ דירה כולל החלפת פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

שיפוץ דירה הוא הליך ארוך ומורכב שעליו אחראיים מגוון אנשי מקצוע. בין היתר, כדאי לתאם מול אנשי המקצוע את עלות השיפוץ לפי מ"ר.

עלות שיפוץ דירה למ"ר בחלוקה לאנשי מקצוע

פרויקט שיפוץ דירה מרוכז בדרך כלל מול קבלן שמבצע את התכנית ההנדסית והאדריכלית. עם זאת, על מנת שהפרויקט יקרום עור וגידים יש צורך בשיתוף פעולה בין אנשי מקצוע שונים. לכל איש מקצוע התמחות מעט אחרת והם כולם יחד משפיעים על התוצאה הסופית. ככל ששיתוף הפעולה בין אנשי המקצוע פורה יותר, כך עולים הסיכויים לסיים את הפרויקט בזמן. מנגד, היעדר שיתוף פעולה פוגע באינטרס של הלקוח ומייקר את הפרויקט.

מה הקשר בין עלות שיפוץ דירה למ"ר לבין מספר אנשי המקצוע?

אחת הבעיות העיקריות בכל הנוגע לפרויקט שיפוצים הכולל פרגולה מאלומיניום באה לידי ביטוי בכך שכל איש מקצוע קובע את המחיר למ"ר בצורה שונה. כך למשל האדריכל גובה מחיר מסוים למטר מרובע, בעוד אנשי מקצוע שמתמחים במטבחים מבצעים חישוב אחר לגמרי. אף על פי שגודל הדירה קבוע וכך גם מספר החדרים, החישוב השונה למ"ר מגביל את הלקוחות ומקשה עליהם לדעת מה העלות האמיתית של הפרויקט. הפתרון הוא לפיכך לערב מהנדס אזרחי מנוסה ולערב אותו בתכניות כבר משלב מוקדם.

תפקידו של מהנדס אזרחי

ייעוץ הנדסי מקצועי ממהנדס אזרחי  של חברת שיפוצים כמו היחידה לשיפוץ דירות  מאפשר לאנשים פרטיים לרכז את ההתנהלות מול אנשי מקצוע תחת קורת גג אחת. בהעסקת מהנדס אזרחי מקצועי יכולים בעלי הדירה לפנות אליו בכל שאלה או בעיה. במקביל, המהנדס האזרחי מפקח על שאר אנשי המקצוע ועל לוח הזמנים של הפרויקט. כמו כן, תפקידו לתאר בפני בעלי הדירה את המחיר האמיתי למ"ר כאשר הוא מגלם בתוכו את כל שאר העלויות.

שימוש במחיר למ"ר להערכת עלות הפרויקט

המחיר למ"ר עשוי להשתנות על רקע קשיים שיתגלו במהלך פרויקט השיפוצים או בשל שינויים שיגיעו מצד הלקוח. אף על פי כן, מומלץ להשתמש במחיר למ"ר ולזכור שמדובר באינדיקציה אמינה. בעזרת המחיר למ"ר ניתן לדעת מראש לאיזה היקף של הוצאה כספית להיערך ובאיזה מכשירי מימון להשתמש. אם רוצים, ניתן גם להיעזר במחיר למ"ר על מנת להשוות בין הצעות של אנשי מקצוע שונים.

חישוב מ"ר בכל סוגי הדירות

הטעות הנפוצה היא להשתמש בחישוב עלות השיפוץ לפי מ"ר רק בדירות קטנות. בפועל, ניתן לבצע את אותו חישוב גם בבתים גדולים, וילות ובתים דו משפחתיים. החישוב למ"ר רלוונטי עוד לפני מספר החדרים והוא מעניק תמונה כנה של היקף הפרויקט. אם אנשים פרטיים יידעו מה גודל הנכס שלהם, סיכויי ההצלחה של השיפוץ יעלו.

נציגי אבן חושן ישמחו לתאם עבורך פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות. מטרתנו היא לסייע לך לחסוך זמן והוצאות על שיפוץ הדירה ובהשארת פרטים באתר נתחיל לעבוד עבורך בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

מוזמן לשתף

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

מטבחי גינה מבית חסון

אנשים שיש להם גינה או מרפסת גדולה, מעוניינים לשבת בה, להנות ולפעמים גם לארח ולאכול,  לפעמים אפילו לבשל בחוץ או לערוך מנגל. במקום שתבשלו בתוך

סוגים של משטחי דשא סינטטי

יש מנעד שונה של מחירים עבור דשא סינטטי, בחירה במחיר זול הינה התפשרות על האיכות. ועדיין, קיימים מקרים בהם אפשר להסתפק בסוג זול יותר ולקבל

איך ליצור הצללה לכלב בחצר?

החלום של אנשים רבים זה בית עם חצר, במיוחד כשיש כלב, אך שהיה של כלב בחצר מצריכה אחריות. יש לדאוג שיהיה לו מקום מוצל לשכב

דלתות הזזה מזכוכית לעסק

חושבים לקנות דלתות הזזה מזכוכית לעסק ותהיו מעוניינים להיות בטוחים כי אתם מקבלים החלטה נבונה בכל הנוגע לכך וללא שום פשרות בעניין הזה?כל שאתם צריכים

פתרונות הצללה זולים למרפסת

  מחפשים פתרונות הצללה זולים למרפסת? פתרון ההצללה הפופולארי ביותר היום, ולא לחינם, הוא פרגולות האלומיניום שבמידה רבה הולכות ומחליפות את פרגולות העץ המסורתיות. יחד

מרכז/דרום