שיפוץ דירה כולל החלפת פרגולה מאלומיניום

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

שיפוץ דירה הוא הליך ארוך ומורכב שעליו אחראיים מגוון אנשי מקצוע. בין היתר, כדאי לתאם מול אנשי המקצוע את עלות השיפוץ לפי מ"ר.

עלות שיפוץ דירה למ"ר בחלוקה לאנשי מקצוע

פרויקט שיפוץ דירה מרוכז בדרך כלל מול קבלן שמבצע את התכנית ההנדסית והאדריכלית. עם זאת, על מנת שהפרויקט יקרום עור וגידים יש צורך בשיתוף פעולה בין אנשי מקצוע שונים. לכל איש מקצוע התמחות מעט אחרת והם כולם יחד משפיעים על התוצאה הסופית. ככל ששיתוף הפעולה בין אנשי המקצוע פורה יותר, כך עולים הסיכויים לסיים את הפרויקט בזמן. מנגד, היעדר שיתוף פעולה פוגע באינטרס של הלקוח ומייקר את הפרויקט.

מה הקשר בין עלות שיפוץ דירה למ"ר לבין מספר אנשי המקצוע?

אחת הבעיות העיקריות בכל הנוגע לפרויקט שיפוצים הכולל פרגולה מאלומיניום באה לידי ביטוי בכך שכל איש מקצוע קובע את המחיר למ"ר בצורה שונה. כך למשל האדריכל גובה מחיר מסוים למטר מרובע, בעוד אנשי מקצוע שמתמחים במטבחים מבצעים חישוב אחר לגמרי. אף על פי שגודל הדירה קבוע וכך גם מספר החדרים, החישוב השונה למ"ר מגביל את הלקוחות ומקשה עליהם לדעת מה העלות האמיתית של הפרויקט. הפתרון הוא לפיכך לערב מהנדס אזרחי מנוסה ולערב אותו בתכניות כבר משלב מוקדם.

תפקידו של מהנדס אזרחי

ייעוץ הנדסי מקצועי ממהנדס אזרחי  של חברת שיפוצים כמו היחידה לשיפוץ דירות  מאפשר לאנשים פרטיים לרכז את ההתנהלות מול אנשי מקצוע תחת קורת גג אחת. בהעסקת מהנדס אזרחי מקצועי יכולים בעלי הדירה לפנות אליו בכל שאלה או בעיה. במקביל, המהנדס האזרחי מפקח על שאר אנשי המקצוע ועל לוח הזמנים של הפרויקט. כמו כן, תפקידו לתאר בפני בעלי הדירה את המחיר האמיתי למ"ר כאשר הוא מגלם בתוכו את כל שאר העלויות.

שימוש במחיר למ"ר להערכת עלות הפרויקט

המחיר למ"ר עשוי להשתנות על רקע קשיים שיתגלו במהלך פרויקט השיפוצים או בשל שינויים שיגיעו מצד הלקוח. אף על פי כן, מומלץ להשתמש במחיר למ"ר ולזכור שמדובר באינדיקציה אמינה. בעזרת המחיר למ"ר ניתן לדעת מראש לאיזה היקף של הוצאה כספית להיערך ובאיזה מכשירי מימון להשתמש. אם רוצים, ניתן גם להיעזר במחיר למ"ר על מנת להשוות בין הצעות של אנשי מקצוע שונים.

חישוב מ"ר בכל סוגי הדירות

הטעות הנפוצה היא להשתמש בחישוב עלות השיפוץ לפי מ"ר רק בדירות קטנות. בפועל, ניתן לבצע את אותו חישוב גם בבתים גדולים, וילות ובתים דו משפחתיים. החישוב למ"ר רלוונטי עוד לפני מספר החדרים והוא מעניק תמונה כנה של היקף הפרויקט. אם אנשים פרטיים יידעו מה גודל הנכס שלהם, סיכויי ההצלחה של השיפוץ יעלו.

נציגי אבן חושן ישמחו לתאם עבורך פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות. מטרתנו היא לסייע לך לחסוך זמן והוצאות על שיפוץ הדירה ובהשארת פרטים באתר נתחיל לעבוד עבורך בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

מרכז/דרום: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

פתרונות אחסון במחסן

פתרונות אחסון מחסנים הופכים פופולריים יותר ויותר עקב הגידול במסחר האלקטרוני. הם מציעים מספר רב של יתרונות ויכולים לעזור לעסקים לחסוך בעלויות ובמקום. פתרונות אחסון

שיפוץ בניין משותף

שיפוץ בניין משותף הוא אחד הפרויקטים המאתגרים והמסוכנים ביותר ליזמים. יכול להיות קשה מאוד להגיע להסכמה על תוכנית השיפוץ. ישנם בעלי עניין רבים המעורבים בתהליך

הדגשים לאיטום לקראת החורף

איטום הוא תהליך בו מכניסים נוזל לחפץ על מנת ליצור איטום הרמטי. זה מונע זרימת אוויר, אדי מים או נוזלים מעבר לאטימה. זה יכול להיעשות

שירות צנרת ביוב

שם מדויק יותר לסוג זה של צילום נקרא "צילום מנהרה", התמונות נלקחות בדרך כלל מתוך מנהרה. מצא מידע נוסף על סוג זה של צילום: הפעם

דלתות אלומיניום

דלתות אלומיניום ודלתות ברזל נראים כשני חומרים נפרדים, אך למעשה, ניתן לשלב אותם ליתרונות נוספים. שילוב של אלומיניום וברזל באותה דלת הוא רעיון טוב מכמה