הצללה למרפסת

הבית הוא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

ימי החורף הם הזדמנות נהדרת לדאוג להצללה במרפסת וזאת גם עבור ימי גשומים בהם רוצים לשהות בחלל חיצוני בבטחה, אך בעיקר עבור ימים קיציים בהם השמש קופחת על הגוף ויכולה להפריע לאיכות החיים, כמו גם לסכן את הבריאות שלנו. בשל כל חשוב להכיר כמה שיטות נהדרות מקוריות וחסכניות לבניית הצללה למרפסת, בקלות ואף לבד!

הצללה למרפסת – כמה רעיונות חסכוניים ופרקטיים

בימים חמים כמו גם בימים חורפיים, אנו רוצים שהמרפסת שלנו תשמש מקום נעים ומרגיע לבילוי מחוץ לכתליי הבית, אנו רוצים כי המרפסת תהיה מוגנת גם משמש חזקה וגם מגשמים או רוחות. בשל כך חשוב לבחור פתרונות הצללה למרפסות שיהיו פרקטיים חסכוניים וחזקים. אז אילו פתרונות ישנם?פרגולה מחיר מבצע

פרגולות אלומיניום – פרגולות אלומיניום הן כאלה שהפכו פופולאריות במיוחד במרפסות ובשאר חללים חיצוניים, תוך שכיום רבים בוחרים בסוכך עשוי אלומיניום כדי להצל את המרחב.

חומר האלומיניום הינו חומר קל לבנייה וקל משקל הוא אינו מתכלה באוויר, אלומיניום מאפשר עיצוב דינאמי, כמו גם עמידות לאורך זמן, לכן רבים בוחרים פרגולות חשמליות או רגילות עשויות אלומיניום שגם קל יותר לבנייה ונחשב ידידותית לסביבה – מה שחוסך בעלויות הקמה.

פרגולות עץ – למראה הכפרי והנעים תוכלו להקים במרפסת שלכם פרגולה עשויה מעץ. פרגולות כאלה נחשבות קלאסיות, אך עלויות הקמתן הינן גבוהות יותר מהקמה של פרגולות אלומיניום וזאת בשל עלויות העץ הגבוהות יחסית.

סוכך חשמלי – דרך נוספת להצל על המרפסת היא באמצעות סוכך חשמלי. סוכך חשמלי עשוי אלומיניום מאפשר מחסה חזק ודינאמי מפני קרני השמש, תוך שסוככים חכמים מאפשרים הזזה של הסוכך לפי הרוחות במרפסת בעוד שסוכך מסוג זה מקנה לשלוט בזוויות השלבים שלו על ידי שימוש בשלט חכם, תוך התאמה אישית.פרופיל אלומיניום לפרגולה

פרגולות מאלומיניום  תלויות – דרך נוספת לאפשר הצללה למרפסת ללא עלויות גבוהות וללא שימוש מסיבי בחומרי בניין, היא באמצעות בניית פרגולות תלויות. פרגולות כאלה נראות ממש משל הן יוצאות מתוך המבנה וזאת בזכות העובדה שאת מסגרת הפרגולה בונים בהתאמה למבנה, תוך קיבוע המסגרת לגג ומבנה עצמו ובכך קבלת תמיכה נסתרת על ידי מוטות פלדה ושאר חיזוקים. בכך אפשר להיות מפרגולה ללא עמודים שנמצאים על המרפסת וגוזלים מרחב.

הצללות קלות למרפסות

גזיבו – אם אתם רוצים ליהנות בחודשי הקיץ מהצללה בעלות נמוכה, תמיד תוכלו לרכוש מכל חנות חומרי בניין גזיבו אותו מקימים בקלות ומעמידים באמצעות תמיכה מסוגים שונים. נסו להתייעץ עם אנשי המקצוע ולהבין כיצד אפשר לבצע התאמה כמו גם התקנה של גזיבו במרפסת שלכם אשר יתאים בעיקר לחודשים החמים.

צליה – פתרון נוסף אך כזה שיש לתחזק הוא הקמת צליה במרפסת. כיום באמצעות צליה אפשר להצל על המרפסת מקרני השמש, אך יש לשים לב כי אלמנט הצללה מסוג זה, למרות מחירו הזול יחסית, אינו מקנה פתרון לימי החורף וזאת משום שחומרים מהם עשויה צליה נחשבים קלים יותר מכאלה של פרגולות עץ או אלומיניום. לכן יש להבין כי צליה תתאים לימי הקיץ בלבד.

לסיכום, הקמת כל אלמנט הצללה למרפסת חייבת להתרחש תוך התאמה לגודל המרחב החיצוני, כמו גם לצרכים שלכם, למזג האוויר השורר באזור, כמו גם לתקציב שלכם. לכן יש תמיד להיוועץ באנשי המקצוע לקבלת הצעת מחיר טובה, כמו גם לקבלת הכוונה והרכבה של כל מחסה או סוכך באזור החיצוני של הבית, להגנה מפני קרני השמש, מגשם וממזג אוויר חורפי.

הצללה למרפסת

התקנת פרגולות מחירון

פירוטמאפייניםטווח מחירים
פרגולה בדגם סטנדרטימעץ אורן בלי הצללה300 ומעלה
פרגולת עץ רב שכבתימחיר למ"ר700-1,800
פרגולת עץמחיר למ"ר400-800
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 15X15 500-890
פרגולת עץ גושןמחיר למ"ר לעץ דו שכבתי או לעץ גושן 20X20650-1,000
פרגולת עץ איפאההתקנת פרגולה מעוצבת700-900
פרגולת עץ אורןפרגולה תלויה מעץ אורן בהיר בגודל 5X15, כולל התקנה800-1,000
פרגולת עץ ארזפרגולה עמידה למים700-900
פרגולה חשמלית מאלומיניוםעלות למ"ר עם התקנה1,400-2,800
פרגולה מאלומיניוםעלות למ"ר לשלד פרגולה, עם התקנה והצללה500-1,000
פרגולת הצללה לחניהעלות למ"ר עם התקנה400-900
גג פרגולה מבמבוקעלות למ"ר80-200
קירוי קורות עץעלות למ"ר 200-450
גג רעפי חרסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים300-500
גג רעפי שינגלסעלות למ"ר עם הכנת תשתית הרעפים150-300
גג סנטפ פוליגלעלות למ"ר200-450
גג סנטף פלסטיקעלת למ"ר250-500
גג פלדהבהתקנת פרגולה צמודה לבית על הרצפה600-1,100
גג פלדה בהתקנת פרגולה צמודה לבית על הקרקע550-900
קירות רשת הצללהעלות למ"ר200-300
חיפוי פרגולהעלות למ"ר מעץ אורן340-400
חיפוי פרגולה ממחצלת במבוקמחיר למ"ר240-500
צבע לפרגולהעלות למ"ר80-200
חידוש פרגולהעלות למ"ר לשימון וליטוש250-450
גג פלסטיקמחיר למ"ר400-600

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב: 073-3753310

אז מה היה לנו בכתבה:

מוזמן לשתף
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

צור קשר - השאירו פרטים

החזון שלנו

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

-אלום פרגולה-

כמה טכניקות נפוצות לשיקום מבנים

שיקום הוא תהליך של חידוש מבנה, חוץ ופנים של המבנה למצב תקין בטוח, יציב ועמיד. חברות שיקום מקצועיות מתמחות בשיקום מבנים ליושנה. הם מציעים שירותים

תפקידו של קבלן קידוחי כלונסאות

קבלני קידוחי כלונסאות הם האנשים שקודחים בערימות של אדמה וסלע כדי ליצור מנהרות לשירותי מים, ביוב, גז וחשמל.קבלני קידוחי כלונסאות יכולים להיות מסוכנים מכיוון שהם

שכירות עבור פיגומים: כמה זה יעלה?

פיגומים הוא מבנה זמני המשמש לתמיכה באנשים העובדים בגובה. ניתן לשכור אותו מאתר בנייה לתקופת זמן מסוימת. עלות השכרת הפיגומים תלויה בגודל הפיגום ובמשך ההשכרה.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!