אלום פרגולה

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות אלומיניום מכל הסוגים ובכל הגדלים. מזה שנים רבות מציעה החברה שירותי תכנון, עיצוב וייצור פרגולות אלומיניום ללקוחות בכל רחבי הארץ עם אפשרות להזמנת דגמי מדף סטנדרטיים ודגמים בהתאמה אישית על פי דרישות הלקוח.

אלום פרגולה מקפידה על שימוש באלומיניום באיכות גבוהה ועל עיבוד האלומיניום בצורה יסודית ומוקפדת המבטיחה את אורך החיים של הפרגולה. כמו כן, מאפשרת אלום פרגולה ללקוחותיה להגדיר מגוון רחב של מרקמים וגוונים או שילובי גוונים להתאמה לכל סביבה ולכל עיצוב.

באלום פרגולה יכולים לקוחות החברה לקבל ייעוץ והנחיה החל מהשלבים הראשונים של תכנון הפרגולה, ייעוץ בנושא פרופילים, עובי פרופילים וחוזק מבני, קירוי הפרגולה, שילוב זכוכית, עץ, פולימר או כל חומר גלם אחר וכן ייעוץ בנושא מידות ופרופורציות בהתאם למשטר השמש ולתנועת השמש מעל האזור המיועד.

יחס אישי לכל לקוח

עבור לקוחות המבקשים פרגולות בהתאמה אישית, מעמידה החברה יועץ עיצוב והנדסה על מנת להבטיח ייצור מדויק על פי דרישות הלקוח וכן סיוע ללקוח בעמידה בעקרונות העיצוב וההנדסה המקצועיים. בתהליך גיבוש תכנית הייצור, חושפת החברה את הלקוח למגוון רחב של אפשרויות עיצוב שאולי לא מוכרים בדרך כלל לציבור הרחב אך יכולים להתאים בדיוק לסביבה העיצובית שבה צפויה הפרגולה להשתלב.

חברת אלום פרגולה מתמחה בייצור פרגולות סטטיות, פרגולות מודולריות ופרגולות בעלות יכולת קירוי חשמלי ואוטומטי בלחיצת כפתור, בסיוע חיישני אור או על פי תכנית הפעלה מוגדרת מראש. כל האפשרויות הללו מסופקות על ידי אלום פרגולה בצורה סופר מקצועית עם הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר ותוך עמידה במגבלות התקציב של הלקוח ובמסגרת ההעדפות האישיות שלו.

ליצירת קשר מוזמנים להשאיר פרטים

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, להתרשם מהמגוון הרחב של עיצובי פרגולות אלומיניום אותם אנו מציעים ישירות מן המדף, או לחילופין להתחיל בתהליך של גיבוש תכנית ייצור פרגולה בהתאמה אישית בסיוע וליווי צמודים של הצוות המקצועי.

אלום פרגולה מספקת כמובן גם שירותי התקנה והרכבה בבית הלקוח ומעניקה לכל לקוח אחריות מלאה על הפרגולה עצמה ועל העבודה. צרו קשר עוד היום.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!